Dbaj o jądra. Fajnie podskakują jak biegasz

Z reklamy można się dowiedzieć, że piersi poprawiają humor. I że warto je MASOWAĆ. Trudno stwierdzić, czemu masowanie ma służyć, bo badanie piersi przecież na masowaniu nie polega…

z21119822qkampania-namawiajaca-do-badania-piersi
fot. screen youtube/TVP3 Opole

Dobrze się dzieje w państwie polskim. Wreszcie ktoś zauważył, że piersi się do czegoś przydają. I z tego powodu NFZ w Opolu przy pomocy TVP 3 zrobił kampanię społeczną mającą na celu…? Właśnie, co? Promowanie piersi? Zapobieganie rakowi? W każdym razie chodzi o to, że piersi czemuś służą. Oczywiście nie ma mowy o karmieniu, o karmieniu piersią to się można dowiedzieć od Sądu w Gdańsku, który takowe uznał za absolutnie niedopuszczalne. Piersi w Polsce są potrzebne zupełnie do innych celów, na przykład – jak mówi nasza nowa społeczna reklama – do podskakiwania, jak się biega. A ściśle – do patrzenia na nie, jak podskakują. Facet patrzy. Ty biegasz. Jasne?

Z reklamy można się również dowiedzieć, że piersi poprawiają humor. Jak są jędrne i sportowe. No i że warto je MASOWAĆ. I tu niespodzianka – panowie są chętni do pomocy w masowaniu. Trudno stwierdzić, czemu masowanie ma służyć, bo badanie przecież na masowaniu nie polega. Z miny ochotnika można jednak przypuszczać, że masowanie ma służyć jego frajdzie. Zatem piersi służą frajdzie panów i jest to frajda niezwykle cenna. Na tyle cenna, że warto na nią wywalić publiczne pieniądze. Jak sądzę, niemałe.

Ale, ale. Bądźmy sprawiedliwi. Skoro  już idziemy w tym kierunku, pochylmy się nad zagrożeniami zdrowia panów. Bardzo bym chciała, żeby męska część polskiego społeczeństwa bardziej zadbała o profilaktykę. Na przykład o takie jądra. Co roku zapada na raka jądra 700 Polaków. Choroba dotyka głównie młodych mężczyzn. Wcześnie wykryty rak jądra gwarantuje niemal 100 procentową uleczalność. Tylko trzeba się czasem zbadać, mężczyzno. Bo przecież jądra są spoko. Fajnie podskakują, jak biegasz.


Spot obejrzałam wczoraj, z jakiegoś powodu dziś na kanale YT jest niedostępny. Być może autorzy pomysłu DOPIESZCZAJĄ dzieło…?

7 myśli na temat “Dbaj o jądra. Fajnie podskakują jak biegasz

 1. Sąd ocenił słusznie, że pozew, w którym nie było o karmieniu w ogóle, ale w szczególe o, rzekomo obraźliwej i naruszającej dobra osobiste, sugestii karmienia w toalecie, nie miał racji bytu.

  Reklama siermiężna nieco i może prostolinijna.
  Niemniej, mam wrażenie, że właśnie o to chodziło – by normalny chłopak, powiedział normalnej dziewczynie, że lubi jej piersi, więc chciałby, by się badała.

  A przecież mówimy to kobietom, że lubimy ich piersi, i nie tylko masować.
  Nie od dziś mówimy. I nie tylko dla naszej frajdy, także dla frajdy kobiet.

  1. Właściwie to kobiety strasznie kochają swoje cycki. Czy to stare czy to młode na temat swoich cycyszkòw są przewrażliwione. O biustonoszach mogą godzinami rozprawiać. Już 10 -cioletnie damy przysłaniają sobie co?. Nic. Przed wscibskim spojrzeniem 10-letniegoTomka?

 2. Ale po co się badać??? Niejaka pani Urszula D. oświeciła nas „odkryciem naukowym”, że sperma ma pozytywny wpływ na ciało kobiety… Może nawet chroni przed rakiem piersi??? A tak na marginesie moje drogie panie to cycki Bóg stworzył dla radości mężczyzny… A może dla jaj…

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s