ANDRZEJ, DUPA!

Zasypiemy dupami sądy. Szturmem je zdobędziemy! Dupami położymy kres niesprawiedliwości. Koniec bezprawia dupą zażegnamy. Dupą uratujemy ten kraj!

stanko_abadzic
fot. Stanko Abadzic

Opolska Gazeta Wyborcza donosi, że oburzającym napisem w szkolnej toalecie „Andrzej Dupa” zajmie się prokuratura. Nareszcie! Nareszcie właściwa reakcja na haniebne zachowanie dziesięciolatków! Niech mają nauczkę. Niech od dziecka się uczą, że nie należy mówić DUPA! Ani na Andrzeja Dupę. Ani na Dupo Właza. Ani na nikogo. Nie mówimy, nie piszemy. Koniec z Dupą Jasiem, koniec z Dupą Grochową. I rzecz jasna, ze mną, Sylwią Niezłą Dupą!

Nie zliczę, ile to razy powiedziano na mnie: dupa. Dupa taka, dupa  śmiaka. Ale z ciebie dupa. Dupa wołowa. Z koziej dupy trąba. Rusz dupę, nie bądź dupa! Ale dupa! Dupa blada. Kawał dupy. Masz mnie w dupie. Dupy mi nie zawracaj!

Dupa fajna, dupa młoda, stara dupa, dupcia.

Moja dupa, twoja dupa, dupa swoja, czyja dupa?

Swędzidupa, gołodupa, koło dupy lata.

Czarna dupa, w dupę grabie wsadziła baba babie.

Siedzę, piszę, spisuję, weryfikuję. Zgłaszam do prokuratury wszystkie dupy, co mi się w życiu przytrafiły. I zachęcam was, chodźcie ze mną! Zasypiemy dupami sądy. Szturmem je zdobędziemy! Dupami położymy kres niesprawiedliwości. Koniec bezprawia dupą zażegnamy. Dupą uratujemy ten kraj. Dupą pchniemy Polskę do przodu! Ku dobrej zmianie! Od dupy strony.

12 myśli na temat “ANDRZEJ, DUPA!

  1. Pani Sylwio, zdarzało mi się z Panią nie zgadzać….czasami…. tym razem jednak zgadzam się całkowicie i bez reszty….Tyle, że ja się stawiam po drugiej stronie czyli pośród tych co o dupie piszą, mówią i myślą…pytanie tylko o wymiar kary i czy aby na pewno wpiszą mnie na listę „bestii”.

  2. pani tak trafnie ocenia rzeczywistość
    i się na dupę nie obraża,dopuki nie zostanie panią prezydent

  3. Problem p.t. „Andrzej Dupa” nie dotyczy dupy sensu stricto, o czym Pani doskonale wie. Dlatego Pani prześmiewczy tekst jest … do dupy, bo nie na temat.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s