Kobieta dość doskonała

Tak wygląda moja książka. Nie wiem, co jeszcze napisać. Ostatnio pisałam tyle, że mam ochotę wypieprzyć komputer przez okno. Ale wbrew wcześniejszym wątpliwościom, po jaką cholerę się pisze – chyba jednak warto było.

Kobieta_okladka wstepna kopia

13 myśli na temat “Kobieta dość doskonała

 1. Cieszę się, że domena znowu działa. Wczoraj-niemiła niespodzianka i i brak dostępu do blogu.
  Pozdrawiam, na książkę czekam.

 2. Wygląda na to, że premiera będzie 7 października. Niedługo potem w Gdańsku spotkanie autorskie, na które serdecznie zapraszam!!!

 3. Sylwia,

  Napisałaś książkę o mnie. Książkę, której nigdy w życiu nie odważyłabym się napisać. Książkę, której z każdą stroną bałam się czytać coraz bardziej, nie wiedząc jakie jeszcze potworne prawdy o mnie ujawnisz. Prawdy, które dotykają czegoś takiego strasznie kruchego i bolesnego w samym środku żołądka. Prawdy, które, jak sądziłam, są bezpiecznie zamknięte w żelaznym pudełku, do którego nawet ja sama nie mam dostępu. A ty tak po prostu je napisałaś i na nic moje żelazne pudełko…

  Napisałaś książkę o mojej mamie i babci. Książkę, którą powinny przeczytać jak miały 15, 20 lat. Książkę, którą podaruję wszystkim kobietom w mojej rodzinie. Choć nie mam zielonego pojęcia czy będą na nią gotowe.
  Napisałaś książkę, która powinna być lekturą szkolną dla każdej polskiej dziewczynki. Choć mam nadzieję, że bardzo niedługo nie będzie musiała nią być i chciałabym żeby nowe polskie dziewczynki mogły napisać zupełnie inną książkę.

  Właśnie skończyłam ją czytać, jest pochmurne niedzielne po południe i czuję jak wszystko mnie boli. I chyba pozwolę żeby bolało, bo na nic innego nie mam siły.

  I chyba za to wszystko chcę Ci bardzo podziękować!

  Joanna

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s