Jesteś fajną dupcią, czy suką? Sprawdź!

Jeśli nie znalazłaś siebie wśród typów „dupy”, najprawdopodobniej jesteś „suką”

suka-doberman

Od lat słyszę przeróżne określenie pod adresem kobiet, ostatnio modnym i szalenie medialnym określeniem stała się „suka”. Do „suki” jeszcze wrócimy, ale chcę przeanalizować najczęściej występujące określenie kobiety, mianowicie: „dupa”. „Dupa” występuje w środowiskach zarówno młodzieżowych, jak i wśród czterdziestolatków, w sferach nizin społecznych, a także wśród elity. Nie ma znaczenia, czy robotnik, czy literat, mówi: „dupa”. „Dupa” ma zatem imponujące notowania w statystyce i to od lat. Obserwuje się następujące odmiany tego określenia:

 1. Dupcia (młoda kobieta)
 2. Niezła dupa (ładna kobieta)
 3. Ale dupa! (piękna kobieta)
 4. Swoja/moja dupa (kobieta w związku)
 5. Stara dupa (kobieta dojrzała).

Jeżeli któreś z powyższych określeń zostało kiedyś zaadresowane do ciebie, postaw przy nim krzyżyk. Pamiętaj, że krzyżyki są ruchome i przesuwają się w dół w miarę upływu czasu. Jeśli jednak nie znalazłaś siebie wśród powyższych typów, najprawdopodobniej jesteś „suką”. Wśród „suk” wyróżniamy następujące typy:

 1. Zimna suka (kobieta, która nie chce być „dupą”)
 2. Głupia suka (kobieta, która ma inne zdanie)
 3. Wredna suka (kobieta stanowcza)
 4. Po prostu: suka (obiekt seksualny, może nie mieć majtek pod spodniami)
 5. Feministka.

Na koniec zrób ten sam quiz facetowi, który używa powyższych określeń. W miejsce „suki” wstaw: „pies”. Miłej zabawy!

18 myśli na temat “Jesteś fajną dupcią, czy suką? Sprawdź!

  1. w sumie faceci miedzy soba tez sie wyzywaja od cip, ale to nie jest tak powszechne i ma inny kontekst

 1. Jako stary dupek (?) dość często oburzam się na język używany przez młodych dupków. Niestety, dużą część winy za ten język ponoszą same dupcie, które używają takich określeń względem siebie i swoich koleżanek. A teraz obrazek. Przechodzę obok przystanku autobusowego. Piękna pogoda, mnóstwo młodzieży. Wczesna wiosna, jeszcze niewiele zieleni, ludzie jeszcze nie w pełni wiosennie ubrani oprócz niej… Stała trochę z boku. Piękna, delikatna, jak z filmu. Podszedłem do bankomatu, nie żebym nie miał pieniędzy, chciałem przy okazji trochę dłużej na nią popatrzeć. Napaść swoje oczy niepostrzeżenie… Zerkam więc, zerkam, gdy nagle odbiera telefon. Otwiera swoje usteczka w ciup a z nich chlusnęło szambo, które mnie zmroziło na tyle, że zapomniałem PIN-u… Suka. Trochę minęło zanim się pozbierałem przy tym bankomacie po czym wszedłem do Netto jak zbity pies.

 2. Gdy tylko słyszę, że jakiś z moich kolegów używa takich określeń w odniesieniu do swojej kobiety to wiem, że z ich związku nici. Bo jaka kobieta zgodzi się na to, żeby ją tak nazywano? Albo foczką, laseczką, dziweczką czy inną jeszcze -czką. Jak się to słyszy to aż coś się robi. Zero szacunku do kobiet, zero taktu.

  1. Przydało by się sprostowanie „Jaka szanująca się kobieta pozwoli na siebie tak mówić?”.
   To samo się tyczy niuń ciź itp.

 3. „Gdy tylko słyszę, że jakiś z moich kolegów używa takich określeń w odniesieniu do swojej kobiety to wiem, że z ich związku nici.”
  No to chyba coś ci się pomyliło. Bycie gentelmenem działa tylko w filmach a nie w prawdziwym świecie. Każdy, kto ma trochę pojęcia wie, że kobiety, kochają być w jednej chwili królowa, a w następnej dupą.

  1. Ale czy chce być dupą dla kolegów faceta?
   Czy może dupą za drzwiami sypialni i gdy nikt nie patrzy?

 4. Mi wyszło zimna femisuka z dupą ale ja jestem ponad to, mnie sie ani kasa ani klasa nie ima. Czy jeśli kobietą jest „dupą”, osobą kompletną jako dupa właśnie, to mężczyzna takiej kobiety, będący jej drugą połową jest pół-dupkiem???

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s