Zabić gnoja, czyli hejt w sieci

W komentarzach zawsze są jakieś życzenia. Życzy się męczarni, chorób, zdychania na raka…

Kierowca, który poturbował dwadzieścia trzy osoby na Monciaku w Sopocie prawdopodobnie nie będzie skazany za przestępstwo (czytaj tu). Jest chory psychicznie i musi być leczony w zakładzie zamkniętym. Jego choroba, mówiąc oględnie, nie przypadła do gustu internautom, którzy zdecydowanie woleliby żeby mężczyzna był:

 1. Zdrowy
 2. Pijany
 3. Pod wpływem narkotyków
 4. Skazany na śmierć.

Niestety, żadne z tych życzeń nie chce się spełnić. Byłoby fajnie, ale nie da rady. Trudno się więc dziwić furii społeczeństwa. Nic nie idzie po naszej myśli. Ani on zdrowy, ani pijany, ani naćpany, ani skazany na śmierć. Pozostaje nam tylko jedno. Zabić gnoja przez internet. Pozostaje nam już tylko hejt.

Warto zauważyć, że nie tylko w tym kontrowersyjnym przypadku nasze oczekiwania się nie spełniają. Właściwie pod każdą publikacją w sieci jest z tym krucho. Czy to będzie publikacja o kierowcy z Monciaka, czy o roztargnionym ojcu, czy o zbyt troskliwej matce, czy o australijskiej żabie, wszystko jedno. Dlatego hejt musi być i będzie. Warto się w nim podszkolić. Jak go sformułować, co zawrzeć, żeby był wystarczająco dosadny? Są pewne zasady, które trzeba znać. Tak więc, zanim napiszemy jakikolwiek komentarz (również pod tym artykułem), pamiętajmy aby:

 • Ostro się sprzeciwić. Bo wszystko, co właśnie przeczytaliśmy to stek bzdur. My za to jesteśmy chodzącą encyklopedią i znamy się na: polityce, historii, prawie, ekonomii i naukach ścisłych. W dziedzinie medycyny jesteśmy orłami. Z psychiatrii nikt nas nie zagnie.
 • Wykorzystać znaki przestankowe. Wykrzykników proponuję stosować jak najwięcej, warto też na stałe wcisnąć Caps Lock. Liczą się też zwroty wyrażające bezbrzeżne oburzenie. Wulgaryzmy polecam przeplatać wielokropkiem. Zabieg, ze względu na brak możliwości swobodnego rzucania mięsem na forach, wzmaga emocje i podnosi wartość komentarza.
 • Używać szyderczych określeń, typu: „główka makówka” na przemian z określeniem „zakuty łeb”. Tego rodzaju akrobacje dezorientują adresata, a jednocześnie przyprawiają o zawrót wspomnianej pustej głowy. Niech tam, w końcu to nasza jedyna forma ekspresji!
 • Obrażać. Ale nie tylko autora, czy bohatera tekstu! To za mało. Warto obrazić przy okazji: księży, prokuratorów, urzędników, dziennikarzy, rodzinę, przyjaciół, matkę i sąsiada. Feministki, biegaczy, rowerzystów, Jurka Owsiaka. PO i PiS. Obrońców życia poczętego i obrońców życia narodzonego. Wszystkich. Proponuję tu uniwersalny pomocniczy zwrot, np.: „wszawe psy”.
 • Należy przedstawić wszelkie (nieważne czy prawdziwe) koneksje adresata z Putinem, z listą Wildsteina, z Wehrmachtem i z Urzędem Bezpieczeństwa. Zaleca się połączyć te koneksje z Donaldem Tuskiem. Nadaje to komentarzowi klarowności buntowniczej, która poparta społeczną aprobatą (wiadomo czyja wina) ma szansę zrobić prawdziwą furorę.
 • Wypomnieć żydowskie pochodzenie. To się zawsze sprawdza. Pamiętam cenną przestrogę komentatora pod wywiadem z pewnym poetą o imieniu Jakub. Autor komentarza grzmiał: „Sprzedadzą Polskę te pejsate oszołomy!”. Nawet jeśli bohaterem artykułu jest gekon pręgowany – też nie należy mu darować. Z pewnością ukrywa gdzieś zabłąkany semicki gen.
 • Oskarżyć o homoseksualizm. Wciąż sobie cenię komentarz niejakiego Rafi, od którego dowiedziałam się, że: „Jestem tłustą lesbą, której rodzice nie kochali, a brat po głowie łopatką bił”. Jedno zdanie, a skarb. Wątek można jeszcze rozbudować o pierwiastek polityczny, tudzież penitencjarny. Przykład z bloga Jasia Kapeli, prawdziwa hejterska perełka: „lewacki cwel”.
 • Gardzić. Pogarda jest największą torturą, a przecież po to tu jesteśmy, żeby torturować. Słowem kluczem, wytrychem naszej internetowej twórczości jest nieskończona odmiana przymiotnika „głupi”. Pamiętam interesujące rozwiązanie pewnego hejtera, który pod harmonogramem wystawek błysnął taką racą: „Głupi artykuł, nie mówiąc o autorze.”
 • Życzyć. W każdym szanującym się hejterskim komentarzu są życzenia. Zazwyczaj życzy się męczarni, zemsty, chorób, zdychania na raka. Przykład z autopsji: „życzę ci żebyś zdechła, pierd…na suko”. W skrajnie jadowitych przypadkach można życzyć rozumu. Rozumu życzą hejterzy wyniośli, sami siebie stawiający na poziomie wyżyn intelektualnych, czego z uwagi na wymienione wyżej treści, nie sposób im odmówić.
 • Ferować wyroki. Oczywiście, tylko wyroki śmierci. Bynajmniej nie chodzi tylko o to, żeby „zabić gnoja”. Wszak szanująca się nienawiść zawsze żąda krwi. Jeśli zatem chcemy być prawdziwymi hejterami, katujmy, dźgajmy, wieszajmy, sadzajmy na krześle elektrycznym, topmy, ćwiartujmy, strzelajmy z kuszy, nabijajmy na pal, kamienujmy i palmy na stosie. W końcu żyjemy w kraju katolickim.

191 myśli na temat “Zabić gnoja, czyli hejt w sieci

 1. Przyśpieszony kurs hejtowania zakończony. Przystępuję do egzaminu końcowego:

  „TY DURNY ŻYDOWSKI POMIOCIE CZY TWÓJ ZAKUTY ŁEB NIE JEST W STANIE POGODZIĆ SIĘ Z RZECZYWISTOŚCIĄ???!!!!!!!!! TWÓJ FASZYSTOWSKI DZIADEK MUSI BYĆ DUMNY Z TAKIEGO PEDALSKIEGO WNUSIA!!!! TAKIE ZDRADZIECKIE PUTINOWSKIE PSY JAK TY POWINNY BYĆ WIESZANE ZA JAJA NA NAJBLIŻSZEJ SOŚNIE!!!!!!! OBYŚ SCZEZŁ W PIEKLE, DIABELSKI POMIOCIE!!!!!!!!!!!!!

  Zdałam? 😀
  Kurczę, to nie jest takie proste jak się wydaje, aż głowa boli od nadmiaru wykrzykników.

   1. mam dosyć tego gównianego weekendu czy tam srikendu aaa!!!!.rzygam nim jak leci tfu no.Najpierw z rana poszedłem do tego gówna policyjnego zwanego kościołem do tej synagogi lucypera słuchać tych wszystkich bzdet i głupot którymi to sobie wycieram dupę aaa!!!!.Nienawidzę tej pierodlonej mszy w sraczu mogliby ją przynajmniej dla mnie odprawiać aaa!!!!.Dobrze że tego ścierwa Pawła Bąka tej pierodlonej klechy przeklętej nie było przynajmniej łba mu nie urwałem tego uczonego i naczelnego i do piekła go nie wypierdoliłem tfu no aaa!!!.I te chuje zasrane tymi pałacami volvo kurwa srolvo i ine te bzdety i gówna dla mnie dla mnie osobiście to by mogli tam na gównie przyjechać.Pierdoleni parafianie diabłu z dupy wypluci rzygam na nich tfu no aaa!!!!!.dziś jest dzień totalnie do dupy ale już jutro będzie mój ukochany poniedziałek a niedzielą rzygam na lewo i na prawo dla mnie mogłaby być wogóle na stałe wypisana z kalendarza tfu no aaa!!!!!.Mam was wy nędzni parafianie serdecznie w dupie ten wasz zasrany kosciół policyjny też mam w dupie rzygam na was udławcie się wszystkim bo już jutro bedziecie palili po weekendzie dupę w piekle wy śmieci zasrane rzygam na was nienawidzę was tak bardzo że już zaraz na was chyba kurwa zwymiotuję wy pomioty szatana tfu no aaaa!!!!!!.

   2. ty zasrany lektorze tusty spasiony nic nie wart w tych swoich zaplutych gnojem tych policyjnych szmatach wyplutych diabłu z dupy tfu no…rzygam tobą ty tani eleganciku co tylko do kościółka przychodzisz raz na rok do tej pierdolonej synagogi szatana do rzygania w rynsztoku tfu no… nienawidze cie ty kurwo zasrana żebyś sie modliła na całą swą wieczność tyle samo wartą co to zasrane doczesne twe życie na poziomie dzika z lasu ty zasrany głupi naczelny ty tzw.ssaku no… jesteś niczym rzygam tobą ja serdecznie do rynsztoka spłyń ty sobie z gnojem do szamba w postaci wymiotnego gówna pokaż mi sie raz jeszcze na oczy a ci tak tą twoją ładną gebe obije młotkiem na rozchlapciałe gówno że bedziesz tak brzydki jak dupa lucypera w najciemniejszych zakamarkach piekła ty śmiecu ty pierodlony przez chuja diabła w dupe z tym jego bezczelnym uśmieszkiem jesteś ty niczym słyszysz ty kurwo lektorska jesteś ty po prostu niczym na oczy cie nie mam zamiaru już cie oglądać takiś ty brzydki i zapluty gownem wszedzie wstretny no i mega okropny że gorszego dna ludzkiego wyrzyganego przez rure kanalizacyjną z szambem razem nie widziałem jeszcze tu… na gówno cie zbije do rynsztoka potne cie na rzyg i z mega krzykiem spuszcze cie nawet do szamba gdzie twoje miejsce…jesteś jak stara świnia ohydna rzygliwa jak cie widze to najchetneij bym cie obrzygał gnojem ty zasrańcu ty ta…

   3. a ja mam serdecznie dosyć tej zasranej psychiatrycznej parafii diabłu z jego plugawego czarnuszego tyłka wsyranej i wyplutej mam serdecznie dosyć tych debili z tej tzw.zasranej służby służby liturgicznej co na pokaz raz do tego gówna szatana przyjdzie najchetniej no to bym im ja dał kopa w odbyt czy tam dupe czy jak sie to gowno nazywa do rynsztoka niech sobie tam posiedzą debile zasrane ministry kurwa w dupe rąbane przez chuja tego starego dziwkarza jana pawulona 2 pedała zasranego gównem bardziej niż oni w tych policyjnych rzygach taa…mam dosyć tych debili klechow najchetniej to bym ich do gówna spuścił z szambem zarazy pierodlone żeby dziś ta jebana w dupe burza tak im dała do wiwatu żeby umarli ze strachu małpy te głupie rąbane przez ten czarnuszy i plugawy chuj lucypera z tym jego bezczelnym śmiechem w dupie mam to gówno pierodlone rzygam juz ja serdecznie tym gównem tymi chujkami ministrantami nawet z nich worków treningowych nie mogłem ja ztobić no bo świeto no bo znowu to cywilizowane kurwa miejsce tchórze te zasrane ja też tak kurwa moge barony zasrane cały rok rzygają tym spermociągiem do rynsztoka tą lucyperiańsko-diaboliczną sektą szatana tchórze pierodlone najchetniej by ja nimi serdecznie rzygał do rynsztoka by z gównem na tego swego naczelnego boskiego ryja polecieli oni do tego miejsca co sie rzygi defekty i te sracze zaplute gownem przerabia na kurwa zdatne do picia rzygi dla tej jebanej cywilnej ludności tak wierzącej że równie dobrze lucyper jest już chyba tylko on od nich lepszy tfu no… a na codzie chuj dupa ale raz w tym pierodlonym roku debile zasrane muszą sie pojawić najchetniej to bym ja ich wyrzygał z gnojem do rzygów szatana niech jemu oddają tą zasraną chwałe tfu no…mam dosyć tej zasranej nienormalnej mega nawet i parafiii gdzie te debile są od świeta a na codzień rzygają tym gównem do rynsztoka a w kościółku tacy kurwa wierzący kurwy rąbane przez czarnuszy chuj lucypera w dupe tyle samo warci co i te zasrane klechy no tak dzień kurwa zwykły bedzie a tam ciągle świetują te nieroby na naszej kasie utrzymywane niech spierdalają jak bydło do lasu to im tam gebe na rozchlapciały sracz gówna przerobi porozrzucany kurwy te w dupe jebane rodzinka sie nie dowie bo przecież nie mogą że tam oni byle prawda co?..Nienawidze ja serdecznie tego gówna policyjnego tych wszystkich debili z tej służby liturgicznej nienawidze ich tak bardzo żebym ich rozszarpał gołymi rekoma kurwy te rąbane przez szatana w dupe spierdaljcie do piekła maseczke sobie z lucyperem paląc dupe w piekle patrząc sobie w oczy róbcie prawo do wy do jednego macie spierdalajcie wy do piekła wy kurwy rzygane dupą piekła drapieżniczego do gnoju kąpiel sobie jutro wieczorem w rzygach razem z gnojem do gówna zróbcie i sobie plujcie gównem na ryja rzucajcie wy sobie gnój na ryja bo tam sie najlepiej czujecie rzygając jeszcze ropuszym i rozkosznym bagnem w kanalizacji miejskiej taaa…kurwy jesteście byliście i bedziecie taaa… do zobaczenia za pół roku wy śmieci wyrzygane razem z gównem do przetwórni na nicość tych ścieków policyjnych rzyganych dupą do szamba rurą sie spuście wy do gnoju przecież wy tego tak bardzo pragniecie prosze ja was naprawde i serdecznie nawet i nie róbcie mi nastepnym razem przykrości i po prostu na inną godzine przyjdzcie a nie jak ja jestem ze swoimi kochanymi rodzicami dobrze co ty rynsztoku cuchnący szambem kałem gównem i rzygami co?.bo jak nie to was zabije pójde siedzieć ale to jednak zrobie i uczynie taaa..śmieci wy pierdolone zchrzaniajcie wy do gnoju ze szczurami żreć gówna i pić rzygi wyszczane z waszych chujów zlanych gnojem ze sracza królewskiego lucypera no cóż niech żyje królestwo brzydoty i rzygów a precz z pieknem i elegancją a najlepiej no to wszyscy obywatelko i obywatelu zamieszkajmy w rynsxtoku to bedzie najlepiej już chyba tylko prawda co?…..

   4. piepszyć serdecznie to policyjne gówno nic nie warte o nazwie niedziela pisze:

    no niedziela no to najbardziej zasrany wstrętny popierdolony i do chuja zarzygany sracz policyjny lucypera.Rzygam tym gównem policyjnym co na ryja lecie do ścieków razem z szambem i defektami co to za bezczelne co tygodniowe nieszczęście na tym zasranym i debilnym świecie tak ja tego dnia serdecznie nienawidzę żebym się zamknął w sraczu i dziwki oglądał ten cały gówno wart dzień tyle samo co też i nic a nawet i jeszcze mniej tfu no .Niedziela zawsze jest do chuja nic nie warta ta nic nie warta niedola w świecie poranek jest w niej tylko chyba już i dobry bo można się nawpierdalać słodyczy no i obić komuś gębę na gówno jak w sraczu mniej więcej tfu no.Nienawidzę ja tego gówna w piekle mógłbym siedzieć a nie to co tu .A potem do tego gówna zasranego o nazwie kościółek ble ble ble drzeć mordę jak w kloace policyjnej lucypera z tym naczelnym psiarzem tyle samo wartym co i oni co te gówna śpiewają i słuchać pierdolenia tych pedałów pierdolonych w dupę przez lucypera i gwałcicieli małych dzieci będąc samemu ubranym jak pajac .Siedzisz ty w tym zaplutym gnojem i gównem policyjnym miejscu równie dobrze kurwa mogły by cię te kurwy w pierdlu zamknąć i różnicy by nie było.Ale że jednak te pierdolone watykańskie przegniłe policyjne gówno rąbane tego zasranego wstrętnego i nie do wytrzymania dnia każe iść do tej synagogi lucypera ubranemu jak świr z psychiatryka i drzeć tak tam mordę czy też gębę żeby to całe zasrane i zarzygane gnojem otoczenie wiedziało iż tam jest to znowu cotygodniowe napuszone królewskie ble ble ble wyplute z dupy diabłu a potem te zasrane wstrętne klechy do szorowania kibli w gnoju pierdolą o dupie bo nią sami właśnie są w tejże chwili co te bzdety pierdolą rzygam tym policyjnym psio dozorczym policyjnym dniem szatana gdzieś to zaplute gówno mam dla mnie niedziela jest po prostu be.A klechy nam każą siedzieć na dupie nic nie robić a sami latają jak ogary w tych swoich pantoflach i lakierkach po tym świętym podłogowym gnoju bo podłoga jest od boga ważniejsza ale pan bóg już nie no bo klechy są bogami a bóg to smutny pewnie jest jak widzi tych pajaców co się na mózgi z amebą zamienili i cóż no tam sobie gadają o byle gównie dziś kościół no to jest takie cotygodniowe miejsce przymuszonego przymusu idą tam by sobie pokrzyczeć jak psy ślizgające się na swym plugawym gównie ubrać się jak banda pajaców w te swoje policyjne łachy co cały tydzień leżą w gnoju zasrane psimi gównami a potem są wkładane raz na tydzień bo trzeba jak król wyglądać z tą bandą pierdolonych kretynów co na co dzień noszą łachy obsrane gównem pachnące kupami i śmierdzące łajnem.Podobnie też i samochód cały tydzień boży stoi on w tym zasranym i zaplutym gnojem policyjnym garażu a oni idą do autobusu i do tej swojej zasranej roboty tak szybko idą że im te trampy z gir spadają i się łamią.Ale że niedziela to tzw.święto no to trzeba się pokazać że się ma żeby wszyscy wiedzieli jak nam się powodzi.Nie lubię nigdy tego gównianego wstrętnego i zaplutego rzygami policyjnego dnia zawsze mnie on tylko denerwuje i nic jest nie wart no.Co najwyżej msza święta i te krzyki ze środka lasu jakby kogoś tam już oni rozrywali na rzyg żywcem tyle to tzw. święto jest warte o! no.Ale dobrze że chociaż raz w tygodniu to zaśmiardłe i policyjne gówno jest bo tak mnie ono denerwuje że rzygam nim z krzykiem do rynsztoka gówniany złośliwy wstrętny i mega upierdliwy dzień w piekle równie dobrze mógłby on by być spędzony u lucypera w jego najgłębszych czeluściach piekieł śmiem twierdzić iż różnicy by nie było wstrętne gówno a ludzie tacy wierzący że rzygają tym gnojem do rynsztoka ze ściekami i z szambem oprócz tego choleryczne gówna co się od niego odpędzić nigdzie absolutnie nie można o nazwie niedziela no.

   5. dowiem się ty zasrańcu gdzie mieszkasz i cię zabiję. a potem siebie od razu tfu no…

  1. a ja mam dosyć tych przemądrzałych ludzi co poza materialnym tym całym gównem nie widzą nic więcej.Rzygam na nich i tyle tfu no.Mam dosyć życia w tym gównie z tymi 2 debilami i ciągłego odmawiania sobie wszystkiego kurwa dupa chuj kał gówno i pierdolenia że ciągle żle żle i jeszcze raz żle taa…Ona na mnie oponuj się bo sobie dowaliłem dokładkę makaronu.Rzygam tym gnojem na lewo i prawo tymi zasranymi dziadami pierdolona katolandią tym co mam jeść i ile jak się wam nie podoba to wezmę pałe i rozpierodle ten zasrany kraj na rynsztok gówna sram na wszystko jak leci:kościół itd no.A te kurwy z katolandii to mają fajne życie też chciałbym być kurwa klechą i sobie robić co mi się rzewnie podoba w dupie mam was i ten cały zasrany kraj tego nie rób bo do pierdla pojedziesz a co ja złego robię co napisać nie można na to zasrane gówno spuszczone z krzykiem do kibla co?.Mam was dosyć spierdalajcie do piekła to was tam diabeł wyrzyga odbytem wy kurwy naczelne niekiedy to mam ochotę się wynieść z tego policyjnego szamba wyrzygać się na to gówno zasrane i pierdolone i się na pustynię przenieść i w dupie mieć ten zasrany kraj te jego zasrane służby porządkowe mogą się w kolejce ustawiać w dupę mnie całować i tych chujów wokół siebie też mam dosyć tfu no.A prawo mam w dupie bo nie jestem obywatelem tego gówna i sobie mogę pisać co mi się rzewnie podoba tfu no.Jądrówkę bym na to gówno policyjne pierdolnął i je wybił na papke wymiotną do kibla ech życie czym ono jest niczym rzygiem zasranym tfu no.

   1. A tam sraj na tego gnojka zasranego tfu no.Trudno wydało się trzeba następnym razem te bluzgi pisać jak on bedzie spać tfu no.

   2. mam dosyć tej pierdolonej rodzinki danej mi chyba przez samego diabła aaa!!!!.A ten debil zasrany to nie ma co robić ten chuj pierodlony jeden tylko ale żeś mi zrobił szczęście a co ci do tego chuju pierodlony co?.Składałeś ty tą zasraną kasę prze te 2 lata na wszystko żałując ty pajacu jeden co?.W dupie cię mam rzygam na takiego ojca już bym wolał by diabeł był moim ojcem a nie taki debil co ma do całego świata ciągłe
    roszczenia pewnie chuj pierdolony mi zazdrości wszystkiego no bo sam nigdy na ten zasrany rower nie wsiądzie.W dupie mam to zasrane gówno policyjne rzygam nic zdrowo i równo bo juz w ten weekend wynoszę się do lasu i mam to wszystko w dupie ich tą całą pierdolona tfu rodzinkę i ten pierdel domowy z tymi 2 chujami.Mam dosyć takiego pierdolonego życia kiedyś ich wszystkich rozjadę tirem na gówno skurwysyny pierodlone tak was chuje nie znoszę że nawet w piekle bym wam ręki nie podał wy ameby wyrzygane z dupy diabłu ha ha ha aaa!!!!!.Gówno z tego życia mam idę się zabić rzygam na ten pierodlony świat z nim na 1 miejscu tfu no aaa!!!!

   3. W dupie serdecznie mam te pierdolone nic nie warte absolutnie te gowna policyjne treki tez mi kurwa te zasrane rowery w dupę niech je sobie serdecznie wsadza te dwie gumki na blaszy tfu no pluje na to gowno ja serdecznie i tyle no wydaje raz na jakiś czas na te gowna pierdolone tyle kasy ze równie dobrze mógłbym wogole nie kupować tego nic na tych dwóch zasranych gumach na tej zaplutej gnojem ramie Trek to nie firma to gowno zasrane dla nawalonych debili tyle samo wartych co i oni sami tfu no nienawidzę rowerów firmy trek więcej tego gowna nie będę ja wogole oglądać a tym bardziej kupować niech ci wszyscy od trema wypchają się tym no

  2. marcin wojenka ty zarazo pierdolona nienawidzę cię ty skurwysynu ty jeden aaa!!!!.Jak cię gdzieś ty ścierwo pierdolone po za tym kościołem dorwę to cię tak zagryzę zastrzelę i porozrzucam na mielone gówno ludzkie do kanału ty skurwielu ty pierdolony jeden że pożałujesz chuju zasrany że jeszcze żyjesz tfu no aaa!!!.Szczerze cię nienawidzę ty śmieciu pierdolony nożem bym cię zadzgał na gówno porozrzucane a najlepiej to mi się na oczy ty skurwielu jeden nie pokazuj bo ci gębę na rzyg dla trupów w piekle przerobię ot tak sobie dla zabawy ty zarazo parszywa he?.Nienawidzę cie w piekle bym się z tobą nawet nie spotkał tak właśnie tak tfu no aaa!!!!.Jeszcze cię dorwę i ci zrobie wojne atomówkę ci na łeb pierodlnę ty skurwielu ty jeden że pożałujesz żeś się sam w piekle jeszcze nie znalazł tfu no aaa!!!!!.

  3. rozpierdole ten policyjny burdel szatana razem z tyle samo wartymi tzw. wiernymi nienawidze kościoła tego ropuszego rzygu szatana najchetniej to bym ja sie po wszystkim z ave szatan wysadził do piekła tych pare chwil póżniej prawda co?

  4. zabiję tego małego chujka rowickiego a ten lektor też oberwie za swoje pisze:

   dorwę cię ty mały chujku rowicki i cię zbiję łomem na sracz rozchlapciałych wymiotów do gnoju razem z szambem ty mały wstrętny i podstępny psie aaaa!!!!.Mam cię dosyć ty zarazo pierdolona nie możesz ty przychodzić na inną godzinę ty śmieciu pierdolony co?.Msze w tym gównie policyjnym szatana no to są akurat raz w tym zaplutym gnojem dniu szatana że musisz mi przykrość robić ty kurwo zasrana co?.Nie możesz ty przyjść na godzinę inną np.10.00 albo srątą a tylko mi na złość robić ty mały chujku w dupę przez diabła pierodlony co?.A zrób ty tak raz jeszcze no to ci kości tak porachuję że pożałujesz że żyjesz na tym policyjnym sraczu małpim rozumiesz ty amebo durna co?.zamorduję cię nawet i przy wszystkich jak jeszcze raz pójdziesz na tą samą godzinę ty zarazo pierdolona rozumiesz ty co?.A ty lektorze ty zasrany ty kutasie pierdolony to co kurwa co robić nie masz co na drugi koniec tego gówna pierodlonego zwanego krajem jedziesz że musisz o tej 8.00 z rana co kurwa żeście na tą zasraną i policyjną godzinę uwzięli co jak jeden mąż mniej więcej nie innych mszy nie ma a tylko ta jedna co?.

  5. chciałbym ja żyć na tej popierodlonej przez ludzką zarazę tej smrodliwej szambowej planecie w takim miejscu z dala od tego gówna zasranego cywilizacji co mi chuj dała rzygam nią serdecznie do kibla by nie nosić tego zasranego i pierdolonego ubrania i na golasa sobie chodzić a nie żyć wsród tej zarazy ludzkiej w dupę pierodlonej przez lucypera dla której to te zasrane szmaty do wycierania po weekendzie rzygów to jest kurwa jakaś jebana w dupę świętość no.Chciałbym ja żyć jak dzikie zwierzę nie ubierać się chodzić na golasa sobie z gołym chujem i mieć to gówno zwane cywilizacją serdecznie w dupie tfu no.Już mi się niedobrze od tego gówna robi co mi truje wez ty sobie talerzyk bo ci będzie przyjemniej i sobie nic nie uświnisz chyba kurwa będę sobie jadł jak oni będą w tym gównie na tej zasranej mszy a te szmaty to za swoją kasę sobie mogę kupić i będę nimi sobie dupę mógł wycierać kiedy tylko bedę ja chciał łaski mi dziady pierdolone absolutnie nie robią tak.A ten zasrany basen też był do dupy gówno pierdolone następnym razem wszystkich ja tam utopię dokumentnie wszystkich ten zapluty gnojem pierdel ten wodny rzygam nim do ścieków tyle to gówno pedziowo to pedalskie jest warte tfu no.A do dupy to wszystko jest jedyna frajda dla której w tym zaplutym gnojem miejscu jeszcze jako tako warto żyć no to jest to łażenie do tego mego lasu no.Nienawidzę was wszystkich po prostu nienawidzę i już tfu no.A te wasze zasrane gówniane to życie to i tak jest do dupy a sami sobie tak robicie by było przeklinaniem aż do śmierci waszej prawda co wy śmieci pierdolone co?.Rzygam wami zabierzcie ten cały zapluty gównem ściek o nazwie życie do grobu ja i tak niedługo już umrę i będę miał ja serdecznie wszystko w dupie łącznie z tą wyplutą z czorciej dupy rodzinką na czele tym pierdelkiem policyjnym co jest od nakazów zakazów i tego całego pierdolonego gówna zwanego ładnie życiem co więzienie przypomina tfu no.A ja wyjadę sobie do tego senatorium a wy sobie tu siedzcie na tyłku trzepcie kasę rzygajcie nią wy do kibla bo to jest mamona diabła podobnie jak i wy wy zasrane gnoje zaplute gnojem po pachy chodzące w zaplutych gnojowiskiem łachach i tyle jesteście wy warci że się na was porzygać można i obsrać was gnojem te wasze garniturki piekłu z dupy wyplute walcie się do trumny i tak zdechniecie gówno macie z tego szamba policyjnego zwanego życiem ale co tam zdrowie 1 miejsce zawsze mieć kurwa musi to cholerstwo pierdolone co?.A wy i tak zdechniecie gówno rozbite i obsrane w kiblu macie z tego gówna zwanego życiem i tyle tfu no.Sram na was umrzyjcie z tym zdrowiem to robaki się będą cieszyły że ciałko zdrowe pierdolca wy macie leczcie się wy na to sram na was wy frajerzy jesteście jednym wielkim wymiotnym gównem rzygam na was …nic nie macie wy z tego zasranego życia i chuj będziecie mieli no ale wasz wybór zdrowie zdrowie jeszcze raz to gówno o nazwie zdrowie rzygam ja serdecznie nim i pluję do kibla sami się dręczycie za karę chyba żyjecie na tym policyjnym gównie nie?.zasrani frajerzy no…

  6. czemu bóg to taka stara złośliwa rąbana prze lucypera w dupkso swe baronowe cholera ta że mnie wogóle stworzył na tym popierodlonym bagnie zwanym ziemią co?.W piekle chuj zasrany równie dobrze by mógł mnie stworzyć no i by było już znacznie lepiej no.Nienawidzę serdecznie moich starych dziady pierdolone wszystkiego mi zabraniają ale ja i tak to robię tfu no.A bóg jak istnieje to mnie może dziś w nocy przekonać o tym bo przyleci z aniołami i mnie w dupe może pocałować szambo zasrane z defektami spłukane do kanałów ściekowych czyli do gnoju tfu no.Bóg to gówno siedzące na tym swym zaplutym gnojem policyjnym pałacu i się karmi tym po prostu karmi tym iż ja się tutaj męczę a ja mu na złość tu napiszę iż po śmierci w piekle będę ja palił dupę pokazując środkowy palec temu gównu policyjnemu o nazwie ta zasrana skała gnoju policyjna wyrzygana diabłu z dupy planeta ziemia no.A jarek piórkowski to chuj co zwozi tym swoim wstrętnym odchodem gówna gnój jarek chuj zwozi do szamba gnój a to chuj zasrany chuj zwozi gnój i się nim wcześnie z rana obsamrowywuje po pachy a nawet i wyzej i się ślizga z nimi do kanalizacji miejskiej ten chuj zasrany piórkowski i tyle tfu no.Jarek chuj spierdalaj do tej swej zaplutej gnojem policyjnej gnojówki sikam na ciebie jesteś zerem wiec woż ty gnój i rzygaj nim obsmaruj się ty nim i szczaj sobie w pedały ty chujku ty zasrany tfu no….

  7. ta niedziela kurwa pierdolona zapluta choleryczna ta dziwka jebane w dupę dymana przez lucypera to policyjne święto tzw. tych pierdolonych klechów co męczą ludzi by chodzili do tego szamba i ble ble ble jęczeli jakby za chwilę mieli tam zdechnąć w swoich rzygach zasrany i policyjny wymiot lucypera… po co to gówno pierdolone zasrane jest ja się pytam po co co?.Przecież to jest gówniane święto w które tylko się raczej nieroby cieszą że na dupie siedzą i gówno pod siebie robią gówno zasrane rzygam ja nim serdecznie do rynsztoka zapluty gnojem sracz gówna niech spierdala to chujowisko zasrane tych pierdolonych katoli lucyperowi z dupy wyplutych co świętują święto zmartchwystania tego chujka gnojka wyplutego z dupy szatankowi jezusik ten pierdolony zapluty gnojem pomiot szatana przez tą kurwę zarzyganą szambem odchodów psiego gówna jest to świętowanie tfu no.Szatan równie dobrze mógłby zmartchwystać a nie ten chuj zasrany dobrze że go ukrzyżowali przynajmniej sobie na krzyżu ten niedorozwiniety psycholek pocierpiał zanim nie zdechł i go piekło nie zabrało na wieki do siebie taaa….

   1. nigdy nie lubiłem tego skurwiałego złego wyrachowanego i debilnego chujkowego do urzygu rodzinnego dnia chyba po to on zawsze przychodzi by mi robić na złość zasrany i pierodlony gnój zaszczany i śmierdzący pomyj gówna szatana tfu no… jutro mam ja urodziny ale kurwa jutro jest zwykły dzień roboczy więc dziś były te zasrane obchody moich jutrzejszych urodzin a chuj to wszystko w dupę pierdolnie szambo to zaplute i zasrane gnojem po pachy ta mnie się pyta grzecznie co ja mam zamiar jutro robić ja jej odpowiadam że to że tamto a ona mi że no tak ale jutro będą po tej pierdolonej robocie więc też raczej odpada tfu no.Tak cię ty dziwko zasrana nienawidzę ty kurwo pierdolona niedzielo że aż się we mnie z tej nienawiści gotuje do ciebie ty zasrane gówno diabelskie może cały weekend ten zasrany co się już dzięki bogu kończy trzeba było przesiedzieć w komórce zaplutej psim gównem i by było kurwa lepiej co?.Nienawidzę ja serdecznie tego ohydztwa tego gówna tego nic tego cholerstwa obiecuję sobie że nie pójdę w następną niedzielę nigdzie a tylko będę ja siedział w tej zaplutej gnojem norze i się młotkiem w łeb ten swój naczelny ssaczy pierdolił za karę że jeszcze żyję tfu no.A ta zasrana niedziela to była be po prostu be tak właśnie tak gówno pierdolone wymyślone przez samego lucypera by mi jeszcze bardziej udupić usrać i uchujić to gówniane święto z tzw. nazwy klechowe gówno pomiot tych dziwek w sukienkach następnym razem wezmę ja karabin i ich wszystkich wypierdolę do piekła zamknę ja ten kosciół i ich rozpierdolę na rozbryzgane gówno rozchlapciałego rzygu porozbryzgiwanego o ściany tego zaplutego gnojem policyjnego pierdla o nazwie kościół nienawidzę ja serdecznie tego dnia och jak ja go serdecznie nienawidzę dobrze że następne takie nic ohydne wstrętne i nie do wytrzymania dopiero za tydzień nie wiem czy ja dożyję jeszcze kto wie może się zabiję bo i tak niewiele mam je do stracenia taaa no….

  8. zasrany dzień gówniany i pierodlony basen do chuja sikawisko pierdolone tfu no.Nienawidzę ja tam serdecznie chodzić do tej bandy pierdolonych kretynów tych chujków ratowników najchętniej to bym ja wszystkich utopił w tym pierdolonym pierdelku nic nie warte to policyjne gówno tfu no.Sram ja na to zasrane gówno kurwy pierodlone dla mnie to by tam mogli nasrać napluć narzygać
   i w tym nago pływać dziwki i pedały pierdolone tfu no.Jak zawsze dzień był gówniany zasrany no i do dupy tfu no.Jebane chujkowo policyjne rzygam nim do kibla dobrze że wyjeżdżam z tego pierdolonego gówna to sobie nie będę musiał chodzi.ć na to zaplute gnojem chujowisko policyjne a tam na wyjeżdzie to będę mógł tam sobie robić co mi się tylko będzie rzewnie podobało i się nikt nie będzie dopierdalać do mnie kurwy zasrane zatłuc ich łomem na rozhclapciałe gówno porozrzucane w sralni policyjnej zasrane śmieci aaa!!!.Dzień ten był do dupy dobrze że się już kończy może jutrzejszy będzie lepszy tfu no.

  9. wkurwia mnie to że życie to takie zasrane szatańskie łajno policyjnego gówna że wszyscy mi ciągle wszystkiego odmawiają że ten świat to rzyg lucypera wypluty z najgłębszych czeluści jego plugawej czarnuszej dupy kurwa że inni mają zawsze lepiej że ich starzy kurwa srają kasą i że im na wszystko pozwalają tylko ja jestem wiecznie niezadowolony w dupie mam wszystko i chuj to jest warte no.Zasrany ten świat jest a bóg to chuj który karmi się tylko tym że go serdecznie nienawidzę tfu no.Dlaczego życie musi być takie pokurwione zasrane i do dupy to wyrachowane gówno ludzkie myślące o swojej dupie chujki zasrane te jedne bardzo dobrze udławcie się wy tym wszystkim do piekła to sobie zabierzcie wy chuje jebane w dupę przez lucypera od serca wam ja tego życzę tfu no.Ona teraz jak mnie strzygła no to mówi tak:ale nie tucz go jednego zasranego bananka mi żałuje suka jebana w dupę przez szatana tfu no.Bardzo dobrze przyjadę ja do tej zasranej i zaplutej szambem warszawy to sobie kupię ja tyle tych bananów że mi brzuch pęknie moje zdrowie moje życie jak będę tego ja bardzo pragnął to się mogę tym gównem najeść na śmierć i możecie mnie wy wtedy wszyscy serdecznie w dupę pocałować rzygam na was wy kurwy ludzkie po prostu rzygam tfu no.

  10. a ja mam serdecznie dosyć tego zasranego w dupę pierodlonego przez diabła sobotniego poranka tego pierdolonego badania kurwa wyszło mi 122 stężenia glukozy w tej cholernej krwi stary chuj pierdoli odpocznij sobie i co gówno chuj z tego życia mam
   jest kurwa weekend a tu nic nie mogę jeść bo byłem w tym pierodlonym gwnie diabłu z dupy wyplutym senatorium no.Staremu to jest łatwo mówić zasrane życie gówniany weekend już się nie mogę doczekać ja poniedziałku jak wypierodli tym swoim policyjnym gównem i nie będę się na niego musiał patrzeć aaaa!!!.Co za gówniany nic nie wart pierdolony weekend mam go dosyć starych kurwów też mam ja serdecznie dosyć tego zaplutego gnojem miejsca i wogóle tego zasranego i mega popierodlonego życia aaa!!!!. no.

  11. ta sobota to najbardziej przeklęty popierdolony i zasrany kurwa dzień w tym szarym i do dupy tygodniu tf no.Nienawidzę ja jej serdecznie tego gówna obsranego gnojem po pachy aaa!!!!.Po co to wogóle jest to całe gówno medycyna po co by mnie tylko wkurwiać co?.Nie mam cały tydzień nic z tego zasranego życia a tu proszę ten jebany w dupę glukometr dziś z tego pierdolonego rana pokazał taką wartość gówno pierdolone pierodlnę je o ścianę i już po problemie kurwa nie?.W następny weekend wypierdalam z tego przeklętego i policyjnego gówna i będę tyle ja słodyczy wpierdalał ile będę ja pragnął i te stare w dupę jebane kurwy mnie będą mogły serdecznie pocałować w dupę z tym kurwą jebaną w dupę bogiem co stworzył taki jebany w dupę kible zasrany gównem po pachy jak ja aaa!!!!.

  12. czy te wszystkie zasrane weekendy muszą byc takie chuja warte co?.Ta zasrana sobota kurwa pierdolona w dupę przez lucypera jak ja jej nienawidzę ja tak że już chyba bardziej nie można tfu no.

  13. po co kurwa było wstawać po chuj z tego zaplutego gnojem i szmbem wyra po pachy co?.Lepiej się łopatą w łeb by było z krzykiem pierodlnąć łeb sobie na gówno rozpierodlić i by był w trumnie święty spokój i lanie tego gówna w dupę aaa!!!!

  14. ta zasrana pływalnia w tym pierdolonym w dupę aninie jest do chuja rzygam ja nią serdecznie tfu no aaa!!!.Więcej do tego gówna pierdolonego nie pójdę zresztą pływać mi się odechciało po tym chujawkowym i gównianym dniu do końca tego zasranego i przeklętego żywota no.

  15. hipokrates w dupę pierdolony grek zdrajca piedolona plugawa gnida wypluta lucyperowi z jego najgłębszych czeluści jego plugawej dupy zabiję gnoja wymyślę ja wehikuł czasu i nie bedzie tego kulestwa pierdolonego o nazwie medycyna i będzie wreszcie święty spokój tfu no.Nienawidzę cię ty grecki pomiocie szatana aaa!!!!.Mam ja szczerą nadzieję że palisz teraz swe plugawe dupsko w piekle razem z lucyperem no.Zabiję cię ty chuju do piekła cię wyślę ja w kawałkach ty zdrajco ty parszywy pomioce szatana niczym jesteś ty gnoju zarozumiały aaa!!!!.Zamorduję cię bez skrupólów jak będę w piekle jako demon będę ja twoim najgorszym koszmarem mam nadzieję że tam na mnie czekasz w piekle o tak sobie dla towarzystwa ty śmieciu ty pierodlony tfu no aaa!!!!.zdychaj ty w piekle bo tam twe miejsce no.

  16. ty gnoju jebany przez piekło w dupę ty śmieciu zasrany ty kanalio do wycierania rzygów z dupy lucypera wszystkiego najgorszego przekleństwa w tym klechowym i pedofilskim stanie na resztę tego twego życia że cię nie mogli nazwać kurwa lucyper ty kanalio pierdolona nienawidzę cię serdecznie pal jutro w te twe jebane szatańskie święto dupę w piekle ty kurwo pierdolona aaa!!!!!.życzenia:samego zła przekleństwa niechęci do wszystkiego lania przez życie w dupę zdrowo i równo chuj ci w dupę ty klechowe gówno aaa!!!.Zebyś w końcu zdechł i palił dupę w piekle ty kurwo ohydna aaa!!!!.Nienawidzę cię ty śmieciu pierdolony aaa!!!!.Życzę ci wszystkiego najgorszego dobrze przynajmniej że to gówno jebane w dupę przez lucypera jest raz do roku n i fajnie no.Życzę ci wszystkiego co najgorsze ty kurwo zasrana i płatna w dupę jebana przez lucypera no.Nienawidzę cię spierdalaj ty chuju do piekła żeby te zasranne i policyjne imieniny były ostatnim dniem tego twego gównianego życia przeklinam ja cię smaż ty dupę w piekle od jutra no.Jesteś zerem nienawidzę ciebie tego twego gównianego i nic nie wartego imienia i życzę ci najgorszego dnia w tym zasranym w dupę pierdolonym roku aaa!!!!.Żebyś ty jutro z samego rana zdechł i będzie spokój święty tfu no.A jutro nie jest żadne jebane w dupę święto a tylko zwykły dzień pracy no.Jesteś ty nikim wszystkiego najgorszego lucyper czyli ja żyzę ci ty łajdaku pierodlony aaa!!!.

  17. nienawidzę serdecznie tego zasranego chuja…gdyby nie był moim ojcem to bym go bez najmniejszych skrupułów rozszarpał na porozrzucany rzyg psiego gówna porozpierdalany wszędzie tak go nienawidzę tego chuja jednego ….

  18. hejt do tego zasranego i nic nie wartego miejsca w którym za karę ja żyję 1 pisze:

   nienawidzę tego gówna tej starej kurwy tej suki jebanej ruchanej przez piekło tej zarazy pierdolonej tfu niedzieli nienawidzę moich starych przez to jebane w dupę stare gówno znowu kolejny weekend jest do chuja nienawidzę tego że wróciłem do tego szamba zasranego o nazwie cywilizacja rzygam tym gównem ja do kibla kiedyś rozpierdolę ten zasrany rzyg lucypera na gnój do kanału ściekowego tak ja tego pierdolonego miejsca nienawidzę… nienawidzę też ja serdecznie tych pierdolonyc dziwek klechów jebane te w dupę pedały cegłą ich rozpierdolić na rzyg po weekendzie do kanału ściekowego i tak tfu no…. dla mnie niedziela to najbardziej zasrany i nic nie wart dzień tygodnia pluję ja tym rzygiem serdecznie do kibla żałuję że dziś z rana nikogo w tym lesie zasranym nie było no to bym ja go zapierdolił na sracz wymiotnej mokrej plamy porozpierdalany na pół tego lasu zdrajca zasrany nędzny tchórz plugawy parszywy mamin synek taa…. pozabijam was wszystkich zniszczę zamorduję i zbiję ja was na kanał ściekowy te wasze domy wam rozwalę na gówno nienawidzę cię serdecznie ty kurwo ludzko już was dawno winienem spuścić z gównem i z rzygami do kanału wy nic nie warte szatańskie nasienie taaa….

  19. hejt do tego zasranego i nic nie wartego miejsca w którym za karę ja żyję 2 pisze:

   nienawidze ja serdecznie tej wymiotnej zarazy o nazwie ludzkość tfu no.po prostu jej tak nienawidzę że już bardziej nie mogę no…a ciebie ty stary kościelny chuju cegłą zamorduję łeb ci ten twój wspaniały ssaczo-naczelny rozpierodlę ja na mokrą plamę zaplutego gnojem oraz gównem do kanału ściekowego ty jebany w dupę ty stary chuju zniszczę ja cię rozszarpię wykończę no i zamorduję cię ty podły tchórzu nic nie wart … nienawidzę cię żebyś zdechł i od razu do piekła poszedł palić dupę ty stary flegmiarzu jebany serdecznie w dupę przez piekło ….

  20. zasrane sapiensy kurwy jebane szmaty obsrane rzygami z kanału ściekowego he he he aaa!!!! pisze:

   wy zasrane i pierdolone psiarze w dupę jebane wy pedały pierdolone jak jeszcze raz was zobaczę w tym moim pierodlonym lesie to wezmę młotek i was nim zatłukę na mokrą plamę brzydko porozpierdalana na pół tego gównianego lasu wy zarazy pierodlone psiarze wy zasrane odchody kuprofilne w dupę jebane po prostu znajdę ja was w piekle i zabiję nawet i tam no.Pamietajcie wy kurwy pierodlone jeszcze raz was ja tam zobacze a nie wyjdziecie z tego lasu żywi wy zasrańcy małpi srający pod siebie ze strachu rozumiecei wy kurwy pierdolone co?.zatłukę was na gówno brzydko porozpierdalane wszędzie no.że już nawet nie można kurwa w dupę jebana w moim lesie sobie pobyć wcześnie z rana cały ten swój rzyg policyjny mają nie to ciągle ten pierdolony las aha…

  21. nienawidzę was wy zasrane samochodowe kurwy kupię sobie ciężarówkę i rozpierdolę was wy jebane kurwy na paciaję porozpierdalanego wszędzie gówna do odchodów do szamba aaa!!!!.co mi kurwy zrobicie gówno a ja się każdym rozpierdolonym na rozchlapciałe gówno samochodem będę się karmił i co więcej nagram to rozpierdalanie was wy głupie chuje zasrane na kamerce w zwolnionym tempie zasrana motoryzacja wożcie wy dupska te wasze autobusami no to po problemie kurwa co nie?.

  22. Jak ja nienawidzę serdecznie nigdzie chodzić a już najbardziej do tego wymiotnego Rzygu do tych idiotów co szpanują tymi szmatami do wycierania sobie dupska po tym wszystkim ta banda idiotów i ten zaplutym i zasrany oraz zarzygami po pachy ten wymiotny sracz o nazwiele basen w rzygach w ściekach mogę się ja równie dobrze wykąpać nie potrzebuje do tego ja serdecznie tego zaplutego gnojem do rzygania do sracza o nazwie basen sracz sen aquapark Pierdel park zapluty gnajem po pachy basen phi tez mi coś równie dobrze w szambie się weźmie kapiel taa

  23. do dupy to wszystko pójść tylko do lasu powiesić się na drzewie szlak pierdolnie to jebane w dupę przeklęte chujostwo i będzie dopiero wtedy może dobrze no.

  24. ble ble ble ble ble ble ble jestem chuj organista siedzę w tym gównie pierodlonym łe łe łe sobie co tą kurwę pierdoloną niedzielę śpiewam tfu no.Jestem ścierwo pierdolone nawet nie zasługuję ja na to by się zwać człowiek… ale co niedziela się jeszcze jak pajac ja stroję by być jeszcze większym imbecylem taa… śpiewam jak stado starych zboków walonych w dupę przez lucypera co na nich jeszcze szcza spermą z ich plugawych chujów zapluł gównem te ich wymiotne modlisze gęby klecha zesrał się na tym wymiocie gówna o nazwie ołtarz no i cóż tfu no druga klecha obrzygałą gnojem i łajnem psim te gęby tych głupich psów co siedziały w tych swoich zasranym gnojem ławkach i tamci obrzygali gównem tego pedzia w tej pierdlowej sukience tego nieroba na naszym utrzymaniu tak co sobie zbiera kasę od tych głupich chujów co rzygają na ten pomiot plugawy lucyperiański na tą pierdoloną świątynię baala i ten pomyj gówna wyrzygany z dzikim krzykiem do szamba ten głupi stary chuj i pierdolony w dupę stary ten kurw co nawet śpiewać nie umie tylko drze się jak koty w marcu przed pierdoleniem się nie mówiąc nawet o poziomie tego jego gównianego grania równie dobrze to lucyper mógłby na nich rzygać gównem z dupy a oni by to gówno by mogli połykać jebane w dupsko stare kurwy hrabiny dziwki w dupę tak ruchane że raz na tydzień na dupsku tym swoim policyjnym zasranym po pachy nie mogą już usiąść a ci ich idioci te jebane w dupę chłopy z lasu te stare kurwy rodzaju męskiego to też wcale nie są lepsi bo też tam idą podrzeć mordę jak wataha psów bita w dupsko batem bez miłosierdzia a kościółek zamienia się w piekło co niedziela święto tylko o poranku o godzinie 8.00 z tego jebanego w dupę poranka bo nie ma u nas w tym pierdolonym w dupsko i w plugawy odbyt mszy w tej synagodze lucypera a tylko ta poranna kurwa pierdolona w dupę przez piekło na tą zasraną 8.00 z tego pierdolonego w dupę przez lucypera chuja aż do śmierci tak będzie jebane w dupę pierdolone jehowickie gówno więcej tam nie pójdę do tego ble ble ble szatan zmartchwystał łe….

  25. zamorduję tego gnojka klechę nędznika tego małego pawła bąka owada jebanego taa no... pisze:

   pójdę ja tam do tej świątyni szatana znajdę cię ty gnoju klecho w dupę pierdolony przez diabła wikary pierodlony i cię młotkiem zatłukę na brzydko porozpierdalaną paciaję gorsząco porozpierdalanych rzygów rozumiesz ty mnie ty zasrany pokurczu co?do piekłą lepiej ty kurwo spierdalaj pamiętaj wszędzie ja cię znajdę i cię tak na gówno zbiję ja młotkiem że nie zostanie z ciebie nawet brzydki i wymiotny sik w powietrzu tak ciebie nienawidzę ty jebana w dupę klechowa cholero ty aaaaaa!!!! rozbiję ci łeb na wymiot tym młotkiem i wyrzygam te twoje niestrawione resztki z gównem brzydko do ścieków płyń tam razem z nimi do zaplutego i zarzyganego magazynku gówna ty pojebie w dupę pierdolony przez lucypera aaaa!!!!.znajdę cię i zamorduję pójdę ja siedzieć ale cię jednak zbiję na gówno aaa!!!!! tak cię nienawidzę ty pomyju do wycierania zaplutych gnojem sraczy szmatę ja z ciebie zrobię do wycierania gówien ty robaku ty zasrany aaa!!!!! no…

  26. wesolandia to najbardziej durny basen w tej całej ruchanej w dupę stolicy szatana tfu no.Byłem tam więcej tam już absolutnie nie pójdę wolę się ja wykąpać w rzygach aniżeli tam w tych królewskich komnatach lucypera … nie podobało mi się tam tak że już chyba bardziej kurwa nie mogło tfu no taa…

  27. gówniany dzień pierdolona nicość dosyć wszystkiego łącznie z samym sobą tfu no.tylko się zamknąć w trumnie i mieć to gówniane dno o nazwie niedziela serdecznie w dupie tyle wart tego wszystkiego jest ten tzw.świąteczny dzień chyba tylko dlatego świąteczny że się poszło znowu na tą pierdoloną kurwę 8.00 z rana jakby więcej mszy w tym pierdolonym gównie nie było a tylko ta no i śpiewać z tą psiarnią łe łe łe szatan zmartchwystał tfu no tyle to wszystko warte co i nic dobrze że następne takie nic będzie dopiero za tydzień tfu no taa no…

  28. po co ta stara kurwa niedziela jest to ma być święto co?.pierdolę w chuja takie zasrane i policyjne szambo tfu no aaa!!!!.lucyper się chyba już tylko z tego cieszy i ten zasrany rzyg w gównie tego wszystkiego nie można a tylko jakiś tam pałac królewski do tego potrzebny jest no i te pajace rąbane w dupsko przez lucypera co?.ale się przynajmniej ponaśmiewać z tego dziadostwa można he he he ał tfu no ał no aaa!!!!

  29. ten dom jest wstrętny rzygać mi się nim już tylko chce do ścieków no taa.... pisze:

   nie lubię tego ohydnego obrzydliwego w dupę pierdolonego domu tfu no.nie podoba mi się tu wszystko już wolę mieszkać w bloku niż w tym pierdolonym syfie… tyle tu jest do roboty że równie dobrze mógłbym ja mieszkać w bloku i nie spać do północy chuj mnie to obchodzi i ta pierdolona presja że wszyscy w domu już mi się egzystencją tutaj serdecznie do ścieków rzygać chce tfu no..
   w bloku to by było lepiej a tu jest wstrętnie ohydnie do dupy nie do wytrzymania obrzydliwe zasrane zaplute gnojem ze ścieków miejsce nienawidzę tego miejsca równie dobrze do ścieków mógłbym ja się przeprowadzić a nie tu kurwa mieszkać zasrany pierdolony burdel a nie kurwa miejsce do życia tfu no taa… po co ja się wyprowadzałem z tego pierdolonego bloku lepiej by było tam zdechnąć a nie tu kurwa jebana w dupę zapluta rzygami ze ścieków dziura zasrana tylko robota czyszczenie tego kurwa gówna pół dnia poza świętami też mi kurwa życie i ten pierdolony ogród na chuj to gówno potrzebne przecież za rogiem jest las nawet no to po co ten pierdolony ogród żeby człowieka jeszcze bardziej wkurwić bo chyba po to wszystko jest tfu no taa…. ech jebać to wszystko w łeb walnąć się do trumny się zamknąć i już będzie chyba dopiero wtedy pełnia szczęścia tfu no.każdy chce mieszkać tak jak ja ale pożyje kilka lat w taki sposób jak ja tutaj no to mu ta pierdolona głupota wyleci i sprzeda to policyjne gówno i się do bloku wyniesie a kto te pierdolone statystyki robi kurwa jakiś psycholek z czubkowa co o niczym bladego pojęcia nie ma co?.

  30. nie lubię tego gówna w dupę kopanego o nazwie basen tfu no taa…nienawidzę tego zasranego gnoju atomówkę bym na to ścierwo bym spuścił i tyle tfu no.Jeszcze to pierdolone z dupy wyplute święto kulestwo w dupę pierodlone przez piekło jakby klechy jeszcze chciały udupić życie tfu no taa… jak ja nie lubię basenu nienawidzę go nawet serdecznie nie cierpię tam ja chodzić a jednak muszę a dziś był taki gówniany w dupę kopany przez ścieki policyjny dzień jeszcze ta głupia szmata z ukrainy zaraza zasrana kiedyś ją zamorduję a jej ciało spuszczę z gnojem ze sciekami do najgłębszych zakamarków kanało ściekowych szmata pierdolona kiedyś ją zagryzę i porąbię siekierą na kawałki i sprzedam w sklepie tym naszym o tutaj za rogiem jako mięso zwierzęce he he he aaa!!!!.nienawidzę tego gówna a oni mi tam jeszcze jutro każą iść bo dziś nie bo była ta od czyszczenia rzygów była …ech co za pierodlony w dupę kopany tydzień dobrze że czas leci szybko bo inaczej to bym się chyba zabił tfu no taaa….

  31. pójdę ja do tego dzikiego kąpieliska z dala od tego kulestwa zwanego cywilizacją w dupie będę miał tych chujków nic nie wartych ratowników wodnych się utopię w piekle zdechnę i będę mówił memu panu szatanowi by tych gnojków zasranych też potopił w tym zasranym królewskim pierdelku wodnym o nazwie basen chuje pierodlone nie dam ja im nawet żyć samemu paląc dupcię w piekle no…

  32. ZABIJĘ CIĘ GNOJU WIESZ DOBRZE ŻE MUSZĘ GOŁYMI RĘKOM CIĘ ŚCIERWO UDUSZĘ.TAK PRAGNĘ CIĘ ZADŻGAĆ TY GNOJNA KUPO SMRÓD GORSZY ROZSIEWASZ SWĄ GĘBĄ NIŻ DUPĄ…. LECZ WIEM CO JA ZROBIĘ ŚMIECIU TY PODŁY ŁEB CI NA SRACZ ROZBIJĘ BOŚ ŻYCIA NIE GODNY TY GNOJU NIC NIE WART I PODŁY NO….

  33. ty zasrana wywłoko ty suko kopana cały czas w swoje to naczelne dupsko przez samego lucypera zdychaj w męczarniach w samym dnie piekła ty zasrane ukraińskie ścierwo wypierdalaj do piekła i mi się więcej ty na oczy nie pokazuj bo masz ty taką gębę jak diabeł swoją plugawą dupę no.Nienawidzę cię z całego serca ty sprzątaczko ty zasrana od siedmiu boleści dla mnie to ty byś mogła siedzieć w gównie zasrana po pachy nim spierdalaj ty ścierwo policyjne do tej swojej zasranej i policyjnej ukrainy bo jak cię zobaczę ja raz jeszcze no to za siebie nie ręczę tfu no taa… no.Pamiętaj jesteś ty niczym splunąć mi się nawet i na ciebie nie chcę tego nawet nie jesteś ty warta by ci na tą gębę gnojna narzygać gnojem ty zasrana idiotko no.

  34. nienawidzę świata nienawidzę ludzi nienawidzę basenu żeby kurwa za umoczenie dupska płacić kasę niedługo to się będzie płacić za oddychanie rzygam na to wszystko się jutro zabiję i bedzie spokój tfu no

  35. pokaż mi się ty ścierwo pierdolone raz jeszcze w tej synagodze lucypera a cię własnoręcznie zamorduję i rzucę jak papką wymiotnego mięsa o ściany tego przybytku lucypera rozumiesz ty chuju co?.spierdalaj do afryki palić dupę na pustyni ty kurwo jedna bo ci inaczej łeb na sracz do ścieków rozpierdolę ty gnoju jeden nienawidzę cię i wszystkiego co z tobą związane żałuję ja serdecznie że nie miałem butelki to bym ci wtedy w tym pierdolonym momencie łeb rozkurwił na gówno rozbił na sracz do ścieków ty kurwo zasrana zresztą wszystkich was pozagryzam wy kurwy jebane aaa!!!! i to święto tego starego kurwy bartłomieja syna piekieł sram tym gównianym dniem do kibla jakbym wiedział jakit obędzie kitowy i dupny dzień to bym wziął młotek i rozbił to całe wymiotne gówno wokół siebie na rzyg do ścieków i tyle no aaa!!!!

  36. ja mam już dosyć tego jego pierdolenia cieszę się że jesteś a ja się cieszę jak ty jesteś w tej swojej zasranej i policyjnej pracy i cię nie muszę oglądać te zasrane 4 godziny rozumiesz to ty łysy chuju czy też nie co?.nienawidzę wieczorów nie znoszę poranków i cieszę się tylko w dni powszednie jak jest w tej swojej zasranej pracy nie pierdoli bzdet i głupot ten debil zasrany ijest tylko wtedy tu względnie dobrze no.Nienawidzę jego nie znoszę sie na niego patrzeć dupę diabła bym chętniej oglądał niż jego dziada zasranego co się tłucze po tym gównie i ciągle piepszy głupoty nienawidzę go nie znoszę chyba się co weekend będę do ścieków wynosił tfu no taa…

  37. mam dosyć tego łysego chuja..gdyby nie był moim ojcem to bym mu szklaną butelkę na głowie rozjebał tchórzowi temu zasranemu taa…on się na mnie drze że co mi podłaczasz kabel do telewizora a las jest mój i pozabijam tam te wszystkie pierodlone kurwy i zatłukę je na rzyg młotkiem jak jakąś tam zobaczę co to kurwa jakaś świętość jest że to takie ważne co rozpierdolić gówno zasrane o ścianę a ciebie to nienawidzę serdecznie lepiej żeby się to gówno skończyło i żeby było dobrze tfu no.A ciebie to tak nienawidzę że nawet jak się ja na ciebie patrzę to bym cię rozkurwił wzrokiem na gówno szmata zasrany ten śmieć wzechwiedzący nienawidzę go nienawidzę weekendów wszystkiego nienawidzę tfu no spierdalajcei wy wszyscy do ścieków wy kurwy głupie czy mam was rozkurwić młotkeim na pasze dla wilków albo w bieszczady wywieść do wilków żeby raz na zawsze zrobiły z takim gównem zasranym jak wy porządek na zawsze co wy tępe kurwy w dupsko bite przez samego lucypera wy kurwy co?.

  38. nienawidzę niedzieli nienawidze koscioła mam to wszystko serdecznie w dupie z tymi kurwami klechami kopanymi przez diabła w dupę tfu no.nie pójdę tam co to to na pewno tfu no…

  39. warszawa to najgorsze i najbardziej dupne miejsce do życia tfu no.Rzygam tą stolicą lucypera do ścieków gówno pierdolone chuj temu policyjnemu ścierwu w dupę tfu no.Drogo wszędzie byle bzdeta a te kurwy i złodzieje tak windują ceny że się odechciewa wszystkiego kupować po byle bzdetę czy też gówno musisz latać bo innej możliwości nie ma nie podoba mi się tutaj wszystko zasrana przemądrzała cywilna ludność co rozumy pozjadała na czele z rozumem swego stwórcy klechy dziwki zasrane jeszcze sukienki wy sobie na dupsko załóżcie to się przynajmniej z takiego nędznego ściekowego ścierwa pośmiać będzie można w tym durnym nudnym i monotonnym powszednim syfie do urzygu taa.. a życie jak to życie prawie cały ten gówniany rok rzygliwe dupne i monotonne poza może paroma okazjami a potem i tak wszystko wrca do tej popierdolonej i zasranej normy i tak aż do trumny taa tfu no… a ludzie wokół też mają mnie w dupie a ja im życzę palenia dupci w piekle kurwy pierodlone sram na was gównem zasram w końcu ja was i będzie jedno wielkie zaplute rzygami ze ścieków łajno ale i tak już jest więc prawie nic się nie zmieni taa no… a rowery też są do dupy więcej na nie nie wsiądę niech się inni debile męczą na nich rowerzyści ci zasrani w dupie to mam po prostu w dupie tfu no ech tam no…

  40. nienawidzę cię gnoju rowicki.pokaż ty mi się jeszcze raz a cię rozszarpię i kopa ci dam do kanału ściekowego ty chuju zasrany tak cię właśnie serdecznie nienawidzę ty zarazo tfu no.zbiję cię na gówno oraz gnój wymiotny do sracza ty mały zarazku słyszysz co?.Nienawidzę ciebie wszystkiego co z tobą związane ręki bym ci ja nawet w piekle nie podał tak ja cię serdecznie nienawidzę ty mały chujku w dupę kopany przez samego lucypera tfu no.Nie mam ja najmniejszej nawet i przyjemności oglądać tej twojej ściekowo-wymiotnej gęby ty mały sraczu zapluty do głowy gównem szczynami i ściekami no.Pamiętaj raz jeszcze cię ja zobaczę no to cię zabiję ty mała wredna larwo rozdepczę ja ciebie na gówno wymiotne ty małe zero i jedne wielkie nic tfu no.

  41. zamiast napadać na ten kraj to powinni napaść 1 września na tych pierdolonych pedałów w watykanie i ich rozszarpać zapluć na ścieki z gnojem i atomówką wysłać to ścierwo pierdolone z mega kopniakiem w to ich policyjne dupsko do szeolu a nie na Polskę Niemcy napadać no.By byli pożyteczniejsi bo by to chujostwo pierdolone razem z gównem do ścieków z krzykiem zmietli a nie nas tfu no.

  42. mam dosyć swoich rodziców lekarze pierdolenie żeby zdechli to dopiero wtedy dobrze będzie mam dosyć tego wszystkiego tego pierdolenia jego że on waży 100 i bardzo dobrze dla mnie by mógł ważyć 0 kilo i zdechnąć na anoreksję lekarzyna w dupę kopany przez belzebuba tak go nienawidzę że już bardziej chyba nie można sam się będę patrzył jak ten gnojek zasrany zdycha w piekle w najgłębszych jego czeluściach wkurwia mnie ta moja waga chyba jutro się zabiję szlak to wszystko w kurwe nędzę pierdolnie i będzie dopiero wtedy może i dobrze tfu no… nienawidzę cię panie boże pal ty dupsko swoje te profesorskie w rzygach lucypera ty chuju w dupsko kopany gówniany ten piątek jest jakiś taki najchętniej to bym ja się położył spać i przespał ten cały gówniany i nic nie wart gówniany policyjny dzień tfu no… gówniany tydzień niech ścierwo spierdala do rynsztoka razem z gównem do ścieków chujkowo policyjne młotkiem to wszystko rozkurwię zapluję zasram i się sam wykończę do piekła ale i tak za niedługo się zniszczę i w dupie będę miał to wszystko taa tfu no…. nienawidzę tego gnoju w lesie by mi było kurwa lepiej żyć niż w tym małpim pierdlu gdzie wszyscy sobie srają na gęby gównem no bo gównem są chuje zasrane zdechnijcie wy wszyscy w piekle nawet mi tego syfu żal nie będzie tfu no…a ty klecho to zdechniesz zamorduję cię zajebię wyrzygam cię i poleję benzyną ty kurwo zasrana do reszty ci się posrało w tym łbie zasranym od tego gówna o naziwe kościół rzygam nim do ścieków więcej do tego pałacu szatana nie pójdę w gównie się prędzej ja pomodlę aniżeli tam ….

  43. w dupie ma te zasrane kabriolety gówno w dupsko kopane przez diabła tylko tam do nich nasrać napluć narzygać i rozjebać młotkiem z mega krzykiem na brzydką paciaję gówna tfu no.

   1. pływalnia w tej policyjnej kurwie wesolandii to jedno wielkie gówno równie dobrze w rzygach mógłbym ja się tam wykąpać a nie w tym szambie rzygam tym gównem normalne poza tym wszystkim to jest że trzeba płacić za kąpiel co?.Rzygam tym pierdelkiem wodnym więcej do tego rzygu pierdolonego nie pójdę tfu no i tyle tfu no.Wyprowadzę się do lasu i będę miał to całe gówno kopane w dupsko przez drapieżnicze piekło serdecznie w dupie nic mi to pływanie nie daje nudne głupie i bezsensowne spędzanie tzw.wolnego czasu tyle to chujostwo zasrane ze ścieków jest warte tfu no.Rzygam tym gównem do ścieków razem z ratownikami chujami zasranymi tyle samo wartymi co nic z tą dyrekcją tego wodnego pierdelka tfu no.Jutro w stawiku mogę się równie dobrze ja wykąpać tak mniej więcej jak i tam no i też będzie dobrze tfu no na chuj to gówno wybudowali chyba tylko po to by mnie to wkurwiało i złościło …. a w dupie mam to zasrane kulestwo niech się do kanału wyniosą i sobie w rzygach rzygając na siebie treścią tego swego żołądka policyjnego rzygają kurwy zasrane spierdalajcie do ścieków z tymi debilami ratownikami niczym jest ta zasrana pływalnia tylko się nadaje do rzygania ze ściekami i z gnojem do kanału ściekowego tfu no… ech więcej tam ja już nie pójdę gówno zasrane kulestwo zaplute gnojem i łajnem zdrowo i równo….

  44. a wsadż sobie te swoje zasrane amerykańskie gówno nike srike w dupę te swoje zaplute gnojem te policyjne trampy do grobu je sobie zabierz udław ty się nimi w dupę je sobie ty nic nie wart mały chujku wsadż tfu no…

  45. mam dosyć tego gównianego miejsca pierdole tą kurwę cywilizację prędzej się zabiję niż pójdę do jakiejś tam pierodlonej roboty i będę tyrał za te psie grosze jak reszta tego wymiotnego i pierodlonego gówna rzygam serdecznie na to wszystko jutro lecę do afryki nic nie będę musiał nie będę musiał mieszkać w tym zaplutym gnojem gównie sram na to wszystko i będę mógłzabijać wymyślać wszystkim jak mi się bedzie tylko podobało a nie w tym gównie żyć na tym zasranym po pachy a nawet i wyżej zadupiu rzygać mi się chce na to wymiotne i policyjne miejsce lepiej było zdychać w bloku a nie się do tego gówna przeprowadzać nienawidzę świata nienawidzę wszystkich wszystkiego i tego pierdolenia wieczornego rzygam nim do kibla nienawidzę was żeście taki gnój o nazwie cywilizacja sobie mzrobili wy głupie chuje mam was w dupie pozabijam was wszystkich bez wyjątku i tak was zbiję młotkiem na gnój wy kurwy pierdolone że się wam żyć na tym zasranym syfie odechce tfu no.Nic z tego zasranego życia ja nie mam w dupie to wszystko mam wynoszę sie od jutra do lasu i w dupie to wszystko mam was mam w dupie debile wy zasrane i ten gnój zapluty szambem po pachy o naziwe tydzień ten zasrane gówno rzygam nim ja do kibla i chuj ten tydzien jest wart tfu no.pozabijam was na gówno rozbiję a potem was zjem i wyrzygam dupą do ścieków bo tam wasze miejsce kurwa kurwa kurwa kurwa kurwa jak ja was nienawidzę pozabijam was bez wyjątku wy śmieci pierdolone tfu no rozkurwię tą waszą zarazę o nazwie cywilizacja nienawidzę was tego gnoju w którym ja się męczę przez ten cały zasrany policyjny nic nie wart tydzień nienawidzę was zamorduję was i z gównem wyrzygam do kibla żebyście mieli za swoje zamorduję was domy wam te wasze spalę spasę was jak bydło no a potem utopię w jeziorze karmiąc się tym jak zdychacie w gnoju wy jebane w dupę pedały gdzieś was mam sram na ten wasz idealny świat rzygam ja nim do kibla i tyle,tfu no.jesteście niczym małpa co się na gównie wypierdala ma lepiej od was bo nie stworzyła sobie takiego zasranego i zaplutego gnojem więzienia o nazwie cywilizacja ale za niedługo i tak będzie koniec tego gówna o nazwie świat więc chuj wam w dupę ty gnoju ludzki płyń ty ze ściekami do szamba aaa!!!!

  46. a ja mam dosyć tego gównianego dnia od rana wszystko jest do dupy potem jemy ten zasrany obiad co mi zaraz dupą wyleci do kibelka a on znowu żre jak świnia nóż i już w gębę zwierzę jedne nienawidzę go serdecznie wkurwia mnie już od samego rana idiota pojebany. I ten zasrany i popierdolony kościół do którego za karę chyba poszedłem by się lucyper z takiego stanu rzeczy cieszył tfu no.Zamiast wyjechać z tego zasranego gówna rzygnięcia w szambie nawet nie wartego to musieliśmy zostać w tej zaplutej gnojem policyjnej chujawce z tą bandą popierdolonych idiotów.Ech od rana jest do dupy następnym razem się spakuję wypierdolę do mojego lasu i mnie bedą mogli wszyscy pocałować serdecznie w dupę zwierzęta te pierdolone wszędzie muszą się zachowywać jak bydło z lasu i zawsze jeść jakby nigdy nie byli w cywilizowanym świecie.Nienawidzę tego zasranego syfu pół warszawy wyjechało z tego zasranego gówna a tylko my tu siedzimy w pierdlu jak za karę jeszcze młotek sobie weżmy i się nim pierdolmy w łeb przez ten zasrany dzień szatana.Nienawidzę serdecznie ja tego wymiotnego dnia tych kurw zasranych najchętniej bym na nich jebnął atomówkę i rozpierdolił to zwierzęce gówno na rzyg tak jestem już wkurwiony.Nie ma innych kościołów w tej pierdolonej i nic nie wartej rzygnięcia do ścieków cholernej warszawie a tylko ten zasrany sracz do którego można nasrać napluć narzygać i odlać się co?.To ma być święto w dupie mam ja takie zasrane święto oni się tam cieszą tylko na górze a my w tym zasranym gównie męczymy się kolejny zasrany dzień w tym pierdolonym i przeklętym roku nic nie wartym poza tym że się kończy powoli tfu no.

  47. ta wstrętna zła i niedobra policyjna klecha ubiera się jak stara kurwa w burdelu ciągle ta przeklęta i pedalska sukienka no i te buty jak u starej kurwy wyplutej razem z gnojem z miejscowego burdelu ha ha ha….

  48. wkurwia mnie ten zasrany nic nie wart i durny dzień.Miałem rzygnąć na to zasrane gówno wymiotne spakować się wyrzygać na ten cały skurwiały i pierdolony syf a jak zawsze chuj z tego wyszło przez ten pierdolony zimowy syf i dupa tfu no. Przez głupotę powiedziałem jej że piję te napoje typu mirinda a ona mi na to żebym nie kupował tego gówna i to w moje imieniny no.Bezczelna stara i pierdolona suka łeb mam jej ochotę ja urwać i rzygnąć nim do kibla no.A bardzo dobrze będę to pił pił i jeszcze raz pił w niedzielne poranki w moim lesie ty stara i głupia pierdolona suka i będziesz ty o tym chuj wiedziała ty głupia starucho no.Na złość mi tak odpowiedziała bo sama pić nie może a ona mi że nie kupuj ty więcej tego świństwa a bo to sama chemia a to twoje pieniądze są ty głupia stara babo że mi będziesz mówiła co ja mam z nimi robić co?.Za pół roku się spakuję i wypierdolę ja do mojego lasu i nie będzie tego zasranego gówna i się tyle tych mirind napiję że aż mi od nich brzuch pęknie no.Nie wasz interes na co ja wydaję swoją kasę rasistowskie świnie a zdychajcie w piekle kurwy pierdolone nienawidzę was serdecznie aaa!!!!!.Mam dosyć tej zaplutej gnojem policyjnej nory tego wstrętnego domu rzygam nim do ścieków i nienawidzę tego nudnego smutnego i zasranego dnia.Też mi imieniny. Równie dobrze mogłoby tego dnia w ogóle nie być i by było nawet i lepie tfu no.

  49. TY ZASRANA I STARA KURWO SRACZ CI WYMIOTNY Z TEJ TWOJEJ ZASRANEJ I ZAPLUTEJ BŁOTEM GĘBY ZROBIĘ NO.POKAŻ TY MI SIĘ RAZ JESZCZE W TYM GÓWNIE LUCYPERA A CI GRANAT W DUPĘ TY SZMATO JEBANA W DUPĘ PRZEZ DIABŁA WPIERDOLE I ROZJEBIĘ CIĘ NA RZYG I BĘDZIE TO TYLKO TWOJA WINA.NIENAWIDZĘ WAS ZA ROK WOGÓLE DO TEGO GÓWNA NIE PRZYJDĘ I BĘDĘ MIAŁ JA TO WSZYSTKO W DUPIE I JUŻ.SZKODA ŻE TEGO GNOJKA NIE TRZEPNĄŁEM I GO NIE SPRAŁEM A TAK JUŻ BLISKO BYŁO ECH…

  50. nienawidzę was wszystkich jak leci wy kurwy oraz złodzieje wy pierdolone.Kiedyś was wszystkich pozabijam rzucę wami ja o ścianę i was obleję spermą ze swego chuja wy debile zasrane wszystkich was ja serdecznie nienawidzę wy śmieci pierdolone następnym razem wezmę ja młotkiem i was zapierdolę czy też zatłukę bez żadnej litości na gówno zasrana służba liturgiczna szatana raz do roku przyjdzie zabiję was zjem rozszarpię was na gnój i wyrzygam was ja na gnój dla dziwek.Jesteście wy zerem pamiętajcie wy o tym choćby i nie wiem ja jakbyście wy się starali to zawsze wy będziecie jednym wielkim zerem co najwyżej wyrzygania do kibla wartym no.Też mi wielcy twardziele raz do roku i to jeszcze całą grupą a tak kilku z was chciałem zbić na gnój i sprać na kwaśne jabłko wy kurwy nienawidzę was ja serdecznie zdychajcie wy w piekle dupę wy tam palcie wy kurwy pierdolone albo ja was zajebię a ty mały śmieciu i nadęty okularniku rzyg ci z gęby zrobię ici łeb z tyłu głowy na błoto rozchlapciałe wszędzie łomem przerobię tak cię ty kurwo nienawidzę zamorduję cię kiedyś będziesz ty sam jak palec a cię zabiję i z gnojem do rynsztoka razem ze ściekami spuszczę ty mały zasrany śmieciu rozumiesz ty co ty amebie z pchlim móżdżkiem co?.Nienawidzę cię więcej ty mi się nie pokazuj bo cię na gnój łomem zbiję ścierwo ty pierdolone no.A ty rzygu mały wymiotny z rynsztoka ministrancie piotrusiu to też ty uważaj bo cię pozbawię tego zasranego życia na które ty zresztą i tak nie zasługujesz ani trochę no.Spierdalaj kurwo ty głupia nic nie warta do rynsztoka i jedz te swoje policyjne rzygi ty nic nie warty ty amebie.Nienawidzę ja serdecznie was wszystkich zdychajcie wy w piekle kurwy jedne zabiję was i zjem he he he…..

  51. rzygam tymi pierdolonymi świętami,Mam ja nadzieję że niedługo będzie po tym całym tzw, świątecznym szaleństwie wszyscy wypierdolą do tej swojej narzeczonej starej kurwy roboty i że będzie wreszcie normaknie a nie ciągle te pierdolone i chuja pana warte debilne święta, powoli już mam ja ich serdecznie dosyć.Ale już tylko dziś i się skończy to całe pierdolone chujostwo ble rzygnięcia w kiblu warte i będzie wreszcie normalnie a nie ciągle to gówno którym powoli rzygam ja do kiblaTak mnie te pierdolone święta wkurwiły że hej tfu no.

  52. po wyjeżdzie mej siostry zatłukę cię jak psa ty psiarzu pierdolony no. pisze:

   dorwę cię gnoju i cię zajebię młotkiem rozumiesz ty mnie ty kurwo pierdolona co?. Rozbiję ci łeb na gówno i cię zakatuję gorzej aniżeli wszystko inne ty śmieciu ty pierdolony. Poczekaj ty tylko moja siostra stąd wyjedzie to cię tak pobiję na sracz że czego do grobu nie będzie chować ty kurwo pierdolona. Nienawidzę cię szczerze spierdalaj ode mnie po co ty z tym cholernym i przeklętym psiskiem wychodzisz co? Dorwę cię i pobiję na mielone gówno ty larwo pierdolona diabłu z dupy wypluta. Nienawidzę cię serdecznie ty mały gnojku łomem cię zamorduję na ziemi niczyjej i chuj mi ktoś z was zrobi no.Rynsztok ci z gęby zrobię młotkiem. Taki jestem wkurwiony że cię zajebię. Ot tak sobie dla zabawy ty chuju zasrany no.

  53. a wam odbiło wy tzw. pierdoleni rodzie żeście urodzili takie gówno i takie nic jak ja no.

  54. volant ty zasrany chuju idż do piekła z tym swoim blogiem.o dupę go sobie w sraczu rozbić mogę tyle to wymiotne i policyjne gówno jest warte. Pamiętaj ty gnojku ty zasrany słuchaj ty co ja mam ci teraz do powiedzenia: cały ten las obok nas jest tylko mój i równie dobrze mogę napisać tam przy wejściu do niego ja mogę:volant ty pierdolona kurwa wstęp tobie wzbroniony a jak tam wjedziesz to cię zatłukę i żywcem na kotlety porąbie rozumiesz mnie ty kurwo pierdolona co?. Rzygam tym całym pierdolonym nic nie wartym absolutnie gównem moje twoje sroje dupoje a ja mam cały las i wypierdalaj z niego ty kurwo volant a ten twój zasrany blog to sobie wysrać dupą pederasty do ścieków mogę.Patrz ty czym jest ten twój nędzny blog w porównaniu do mego lasu?. Niczym żałosnym gnojem rzygu no. Spierdalaj ty kurwo do szamba boś jest ty niczym. Tylko kasa rzygi na tych pierdolonych 4 gównach się liczą i te pierdolone policyjne garniturki którymi sobie mogę ja wytrzeć dupę wcześnie z rana tyle to wszystko dla mnie znaczy Volant wiesz co?. Jesteś ty zasrany gnojek i goguś w okularkach mały gnojek co jeszcze swym amebim mózgiem z piaskownicy nie wyszedł no. Najchętniej wysrałbym się na ciebie ty nie dojebie tego 21 gówna rzygniętego raczej chyba za karę z samego piekła. Nienawidzę cię serdecznie wyślij ty sobie tego bloga do piekła bo tam głupcze pierdolony spędzisz właśnie wieczność. A Pan Jezus to miał komputer elektrykę w domu i jeździł jeszcze samochodem za pół melona elegancko jak pajac ubrany nie?.

  55. ty głupia tępa oraz pierdolona dziwko nie rozumiesz ty tego ty suko wypluta razem z szambem z rynsztoka co?. Że jak jeszcze raz się pokażesz tam to cię dorwę i młotkiem na gówno zatłukę w dupę ty jebana stara kurwo pierdolona co?.Nienawidzę cię ty zero jedno wielkie.Kiedyś cię dorwę i zamorduję a twoje nędzne szczątki porozrzucam brzydko razem z gównem jarzysz ty prymitywny amebie bezmózgi co?.Nie możesz ty głupie jedno i wielkie nic przyłazić tam na 18.00 tylko na tą kurwę 7.00 z rana tylko po to by mnie denerwować ty zasrane rzygowisko zaplute gnojem z szamba od rynsztoka co?. Pamiętaj kurwo bo ja mogę wszystko ciężarówkę sobie kupię pierdolnę w ciebie i już nie będę musiał tej twojej zaplutej gnojem pederastowo -babskiej gęby już więcej oglądać.A najlepiej to się stamtąd wynieś i się przeprowadź a im dalej to tym większa będzie dla mnie rozkosz no. Ty suko zatłukę cię łomem i wyrzyygam dupą pederasty do ścieków napierdalając się młotkiem za to że jeszcze nie zdechłem w dupę ty jebane przeokropne kurwiszcze stare wyplute razem z gnojem z miejscowego burdelu razem z kurwami no.Nienawidzę cię też ty wąsaczu zamorduję cię i zjem razem ze ściekami w zaplutym i zasranym psim gnojem kanale ściekowym.A ciebie ty szmato to rąbnę młotkiem w łeb pierdolnę ja w ryja łopatą a potem zakopię cię żywcem no. W ogóle to mi się nie pokazujcie bo was jeszcze zagryzę obiję mordę i tak walne w łeb z tyłu głowy że będziecie wy szorowali ryjem glebę i wam jeszcze nasram napluję narzygam i powybijam szyby w tych waszych zaplutych gnojem policyjnych więzieniach wy jedno wielkie nic.Chuj pierdolony żeście się zmienili odkąd żeście wyszli z tej waszej afrykańskiej i policyjnej małpiarni wywalając się ze strachu na waszych defektach gnoju co żeście robili to wszystko pod siebie i żeście się maczugami tłukli po ryju wy kurwy pedały i wy tzw.wierni wypluci razem z gnojem oraz gównem z rynsztoka też mi wielcy katolicy pójdą tam raz na tydzień i co gówno bo gównem zerem i niczym jesteście no.Tylko was tłuc po dupie młotkiem utopić w lesie w tym pierdolonym plugawym i pederastowym policyjnym jeziorze tyle samo wartym co i wy czyli nic ble… A was no cóż do jeziora za łeb w błoto w glebę i wysrać się wam na ryja żebyście wiedzieli jakim to wy właśnie a nie ja jesteście śmierdzącym gównem zaplutych wszędzie rzygów .Jesteście wy niczym nic wam nie było nie będzie i nie jest dane nigdy osiągnąć tylko pamiętajcie wy o tym.Młotkiem was zbić na rynsztok papkę z was zrobić i spuścić rurami do szamba razem z defektami do magazynku zbiorowego rzygów to się wam odechce elegancji wy kurwy zasrane tfu no.Nienawidzę was pamiętajcie wy o tym wszyscy kiedyś was dorwę i zbiję na gówno i ściek do kibla wy jedno wielkie gigantyczne nic. Wy katolickie kurwy pany zasrane chuj wam w dupę ja naprawdę was tam potopię i nie żartuję żebyście wy wszyscy w piekle dupy palili w piekle ale ja was tam uprzedzę i wam ognia będę do dupsk tych waszych dowalał karmiąc się tym jak te wasze pederastowe dupska się będą paliły aż do samej kości a nawet i nicości he he he… wy frajerzy rzygajcie stąd bo jak was ja raz jeszcze zobaczę to was rozszarpię porąbię na kotlety i zjem wy jedno wielkie nic przeklęte na wieki no. ble…

  56. no jaruś Piórkowski kurwo ty pierdolona co jeszcze żeś nie zdechł ty śmieciu pierdolony co?. Rzygam tobą następnym razem młotek wezmę i cię nim rozpierdolę na rzyg do ścieków ty zasrany podczłowieku ty no. Lepiej idż dziś w nocy do tej swojej pierdolonej suki żeby cię zdrowo wypukała bo tylko to umiesz ty robić najbardziej ty penisie zasrany. Już nie mogę się doczekać jutra. jak wreszcie zamkniesz się w tym zarzyganym psim gównem sraczu ty ścieku ty pierdolony i nie będę cię ja musiał oglądać przez następne te 6 dni. Ty stary chuju z gębą starego pederasty ślizgającego się na swoich torsjach no. Jesteś ty nic młotkiem cię zatłuc na sracz i tyle no.Jaruś zasrany he he he michę sobie na gębę wylał z wrażenia he he he …

  57. oh wy klechy wy pierdolone i watykańskie wy gówno. Wypierdalać wy kurwy nieroby i hedoniści też do Watykanu w dupę wy jebane kurwy. Robić loda waszemu guru naczelnemu klechowi papieżowi kurwie staremu wyplutem przez kratkę z rynsztoka z tej kurwy pierdolonej z rana.Rzygać mi się na was chce lepiej mi się na oczy nie pokazujcie bo mi je wam wydrapię i wrzucę do ścieków z krzykiem mary potępionej no.

  58. wezmę nóż i wybiję te kurwy następnym razem no. Dziś z rana to był tylko początek tego wszystkiego. Za tydzień biorę bejsbola leję wymyślam i wyzywam tym zasranym dupom wyplutym przez kratkę z rynsztoka tfu no. Oj pożałujecie śmieci oj pożałujecie teraz to wy będziecie gnojeni zasrywani gównem i opluci jak szambem z rynsztoka no. Zabraniam ja wam chodzić żyć i wszystkiego w ogóle wy zasrane śmieci rozumiecie wy jedno wielkie nic co?. Zatłukę was na krew do kratki do rynsztoka tak ja was serdecznie nienawidzę. Po prosu wsiądę ja na ten pierdolony i zaplutym gównem rower i was zbiję na mielone gówno porozrzucane wszędzie w dupę wy jebane śmieci no .I nikt mi wtedy nie będzie mówić że mi odbija itd. Bo będę ja robił to co mam zamiar i chuj wy mi zrobicie wy jedno wielkie nic do wyrzygania tą plugawą dupą pederasty do rynsztoka. Wezmę piłę i pokroję was na sracz wy pierdolone gnojki i zasrane pampersy dupę wam sracza wymiotnego z gęby zrobię a w szczególności tobie ty małą dziwko i ty pierdolony chuju. Zatłukę cię na gówno zobaczysz ty kurwo pierdolona spierdalaj ty do rynsztoka ja tam jednak pierwszy będę i cię zbiję ja na rynsztok. W dupie mam swoje to zasrane zdrowie zdechnę ja jutro szlak to wszystko pierdolnie. Nie mam zamiaru ja żyć na tym popierdolonym szambie i słuchać pierdolenia o tym gównie o nazwie zdrowie no. Zamieszkam ja sobie w lesie i się nawpierdalam ja tyle tylko ile zapragnę i żadna w dupę ta jebana stara policyjna kurwa zbita na gówno mielone do rynsztoka mi nie będzie mówiła co mam ja robić. Jej kasa jej życie co?. Nie.No to niech wypierdala tłuc się młotkiem do rynsztoka na ten cały zasrany i wymiotny weekend rzygnięcia przez kratkę z pomstą mary nocnej do rynsztoka no. Mam ja dosyć serdecznie tego gówna.Idę zatłuc wszystkich na gówno a potem siebie do ścieków albo na środku tego mego tylko i wyłącznie lasu o 12.00 w nocy. W dupie was mam udławcie wy się tym wszystkim wy barony zasrane i siedzące po uszy w gównie oraz w zaplutym gównem kiblu no. Rzygać mi się chce tym wymiotnym pierdlem. Jakbym wiedział co mnie tutaj czeka no to bym się nie wyprowadzał z poprzedniego miejsca zamieszkania i by był święty spokój no. Nie wiem co mi odbiło przez głupotę się tu chyba przeprowadziłem po nic więcej no.

  59. coś się tym chujom pierdolonym od wywożenia tych policyjnych rzygów popierdoliło kurwa chyba tfu no. Bo te zasrane i przeklęte śmieci zawsze były w czwartki a ten stary kutas pierdolony chrzani i pierdoli iż jutro one będą no.Zasrane te śmieci sam je będę wypierdalał do mojego tylko lasu i mnie możecie wy wszyscy serdecznie pocałować w dupę tak głęboko jak najbardziej głęboko wy możecie no.

  60. jesteście wy bandą pierdolonych małp ślizgających się na swoich defektach na gałęzi no. Już mam dosyć wszystkiego.Tego spierdolonego w kurwę nędzę jebanego w dupę dnia co już od rana był do dupy zasrany i spuszczenia z gównem przez kratkę do rynsztoka wart. Rzygam ja tym całym idealnym światem tym cały zasranym policyjnym gównem po uszy obok nas tej całej ludzkiej
   głupocie temu że wogóle za karę tu żyję i wogóle wszystko mi się strasznie nie podoba.Jakbym ja wiedział jakie ja mam zasrane życie to bym się na tej kupie w sraczu zaplutej gnojem nie urodził.A ty psiarzu pierodlony spierdalaj ty kurwo następnym razem ci pięścią tak pierdolne w te twoje zasrane gnojem ze strachu okulary że ci się odechce łazić z tym gnojojadem ty śmieciu pierdolony tfu no.Wezmę młotek i cię ty kurwo pierdolona nim zatłukę na gnój rozumiesz ty staruchu pierdolony co?.Musisz akurat wtedy iść jak ja idę na ten pierdolony autobus ty kurwo zasrana z mózgiem na poziomie ameby co?. Wszystko mnie wkurwia.Te cipy i chuje na tym zasranym basenie co tylko po to tam łażą by się popisać jaki to nowy łach sobie kupiły w rynsztoku od menela ślizgającego się jak na łyżwach na swoich defektach gówna no. Kretyni ci popierdolenie bezmózgi te pierdolone.Dosyć ja mam życia w tym pierdolonym szambie patrzenia się na to zasrane gównem z rynsztoka bagno rzygów gdzie za karę muszę ja żyć no. Ludzie to obecnie chuje jedyna korzyść z życia tu to jest pójście do mojego tylko lasu i wysranie się na ten cały jebany w dupę policyjny gnój no.Rzygać mi się chce na to zasrane gówno.W końcu się wkurwię zasram gównem tą całą pierdoloną i mądrzejszą od boga planetę i będzie po sprawie no. A no tak jutro znowu idę do tego gówna marnować sobie kolejny zasrany poranek. Pójde ja tam znowu do tych idiotów rzygać mi się chce jak ja się na nich patrzę.Że ten kurwa jezus nie mógł tego jakoś lepiej trochę zorganizować.Rzygać mi się na tych pierodlonych klechów chce.Sram ja na nich niech spierdalają do rynsztoka patrzeć się ja na nich nie mogę tak mnie te kurwy wkurwiły no. Nienawidzę ich żeby mieli takie chuja warte i parszywe i bez sensu na maksa życie tego ja im od serca ja życzę.Kurwy pierdolone w sukienkach no.Pasożyty te pierdolone zesram ja się na nich obsram to wszystko i już tfu no.

  61. no co jaruś ty kurwo pierdolona co? .Na siedziałeś ty się chuju ty pierdolony przez ten jebany w dupę weekend. Nienawidzę cię ja szczerze. Jesteś zasranym śmieciem. Tyle tfu no. Na odpoczywałeś ty się tyle ty kurwo pierdolona i niedojebana ciągle w tą swoją dupę że ci te 2 pierdolone dni dupą wyszły jak gówno do ścieków no. Co twoja baba za mało ci dupy dała ty śmieciu pierdolony przez ten wspaniały weekend?.
   Rzygam już tą twoją pierdoloną dwudniową jebaną w dupę aktywnością tfu no. A szczególnie po wczorajszym. Tak żeś ty mnie na wkurwiał namęczyłem się potwornie przez ciebie ty stary niedomyty chuju i kutasie no. Ale co tam. Jutro po pierdolonym weekendzie zamkniesz ty się w tej zaplutej gnojówce porozrzucanych i porozwieszanych wszędzie rzygów ty kurwo zasrana i więcej do następnego weekendu nie będę ja się musiał na ciebie patrzeć ty chuju i bydlaku pierdolony no. Dupsko sobie tobą wycieram. A ty no cóż ciesz się ciesz jaruś pierdolony bo jutro po weekendzie zamkniesz ty ryja i po problemie no. Ale fajnie wczoraj spierdoliłeś ty mi ten wczorajszy dzień ale co tam . Ja cały tydzień będę miał ciebie w dupie a ty się najlepiej zamknij w tym obsranym gównie sraczu wszeh rzygów i bij się młotkiem w łeb no. Bo to właśnie będzie to o no.

   1. jarek pjarek przejechał się na kupie i obrzygał po kolei wszystko jak leci gównem. Ble…

  62. no co jaruś ty kurwo pierdolona no co?.Nacieszyłaś się tym gównem z rynsztoka ble 2 dniowym co?. No to teraz będziesz ty te całe 5 pierodlonych dni siedział w tym swoim zasranym i zaplutym gównem z defektami rzygów z rynsztoka domku i się przewracał na tych swoich gównach i bił się młotkiem w łeb że cały czas to jeszcze nie twój ukochany i ulubiony czas.Ja natomiast jak ta cała psychoza aspołeczna się rozpocznie to będę się tym karmił że jest aż tych 5 dni pracy i że to całe wymiotne i gówniane miejscowe ścierwo siedzi na dupie i się męczy w tym autobusie dojeżdżając bardzo jeszcze jakby i na samą złość do tej swojej znienawidzonej pracy .I zobaczą oni jak mi było przyjemnie w cudzysłowiu no oczywiście przez te 2 policyjnochujkowogryglewiczowe 2 dni znosić to wszystko co oni będą znosili sobie przez ten cały i upierdliwy 5 dniowy ich tydzień pracy.Bardzo dobrze niech się oni tam męczą w tej swojej narzeczonej kurwie pracy jak ja z nimi przez ten cały pierdolony i rzygnięcia przez kratkę do rynsztoka wymiotny ten weekend srikend no.Ale no cóż ja się męczyłem z wami wy ludzkie ścierwo wy pierdolone przez tylko 2 dni a wy to samo co ja będziecie musieli tolerować no i znosić przez te całe 5 dni. Mi też z wami nie było miło i przyjemnie wy cioty pierdolone i rodzinne przez te 2 jebane w dupę chujkowe i na maksa policyjne dni patrzeć się na was co mi absolutnie żadnej radości nie sprawiało.A wracając do tej kurwy Piórkowskiej no to ona będzie miała znowu 5 dniowy tydzień męczarni dosłownie ze wszystkim i każdego ranka się młotkiem po łbie będzie napierdalać że ten cały gówno wart policyjny tydzień leci jak krew z nosa.Zobaczysz ty śmieciu ty pierdolony żyć ci się odechce w tym rynsztoku rzygów. A sam będziesz ty po uszy w gnoju i w gównie porozwieszanych defektów rzygów sobie siedział cały ty zasrany zaszczany i zarzygany gównem jakby z rury kanalizacyjnej.Cały ten twój zasrany domek będzie przypominał on mniej więcej przedłużenie wszech miaru rynsztoka i magazynka rzygów .A ty siedż sobie cały ten wymiotny czas w sedesie sracza i rzygów a nad głową powieś ty sobie wiadro rzygów by każdego ranka spuszczało ci się na tą twoją wymiotną i sedesowatą gębę starego pederasty i zasrywało ci tego twojego już i tak wymiotnego ryja gównem jak z wymiotnej sralni pozasrywanej pozapluwanej i zaszczanej odgnojem wymiotnego łajna ścieków.Ale i tak będziesz ty miał oborę rzygów więc za wiele się chyba w tej kwestii nie zmieni.Ano tak a ta twoja lawet cała będzie przypominała wielką wannę do której sobie każdego ranka będziesz ty pluć srać szczać rzygać i szambem ją zapełniać i się będziesz kąpał w rynsztoku wszechgnoju i gówna i pływał w tym i połykał wyplute świeżuteńkie balasty gówna ze swej ciotowo pederastowej dupy no.Czyli w gówniesię będziesz ty się kąpał a potem pozostałą część tych rzygów woził obsraną gnojem i torsjami rzygów lawetą woził do oczyszczalni a cuchnąć z tego pojazdu tak będzie jakbyś przewoził całą oczyszczalnię cyraneczki ty zasrany kupozjadzie i główny namiętny połykaczu tych swoich defektów.Aha nasrał ty tam sobie do środka żeby tam wszystko było w takim stanie jakby rynsztok tam przed chwilą przepłynął i zasrał zarzygał i zapluł to wszystko bagnem odpadów gnoju z tej całej planety.Ty kupo rzygów kąpiel ty sobie w rynsztoku zrób prysznic ty sobie z głównej rury z szambem zrób ty stary zboku he he he… Jarek chuj zwozi gnój czyż nie prawda co?.

  63. rzygać mi się chce tym pierdolonym dniem do rynsztoka ble… zasrany dzień gówniany żywot równie dobrze można by się do rynsztoka wynieść i młotkiem w łeb się napierdalać w zaplutej gnojem rurze wymiotów i rzygów pieprzę ten gówniany świat wziąć tylko młotek i te pierdolone samochody rozbić nim na proch by się rozwiał z gnojem na wietrze taka wartość tego całego gówna jest ble…. nienawidzę wczoraj najohydniejsza niedziela była jaka tylko mogła być. Już chyba w piekle gorszej nie było… rzygać mi się tym wszystkim do ścieków chce tym pierdolonym światem tym gównianym po weekendowym dniem szatana co mi nic oprócz codziennego gnoju nie dał tej idiotki co darła się na mnie o byle nic a sama jest nierób idiota i pasożyt aspołeczny nie podoba mi się na tym pierdolonym świecie wszystko dosłownie wszystko rzygać mi się marzy wyrzygać się z kosmosu na ten cały wymiotny i pierdolony proch o nazwie ziemia o dupę to sobie roztrzaskać ja wszystko to mogę kupię ja sobie wózek inwalidzki nic nie będę ja musiał tylko będę robił to co lubię i tyle tfu no. A te niedziele są do dupy gówno warte i do chrzanu. Zasrane bagno rzygów i zapluta gównem sadzawka wymiotnej flegmy trująca swoim smrodem wszędzie. Gdyby nie ona to tydzień byłby tysiąc razy i lepszy a tak to… młotek wziąć i pierdolnąć sobie tym gównem w łeb i będzie wreszcie święty spokój no. Ble….

  64. do śmieci z puls 2 stacji telewizyjnej najgorszej jaka tylko może być pisze:

   wsadzcie sobie w dupę to wasze zasrane weekendowe kino wy kurwy i chuje pierdolone z tej szmaty i dziwki puls 2.Rzygam nim do kibla po co to w ogóle jest no po co?. Oglądałem je ja ostatnio i jeden wielki niewypał był. Tylko pojechać i was rozbić młotkiem na ściek wymiotów by was proch rozwiał wszędzie tfu no. Nienawidzę weekendowego kina może zrobicie wy kurwy pierdolone poniedziałkowe kino co a nie ciągle ten zasrany wesz pierdolony weekend którym rzygać można do kibla co?. Do dupy te wasze weekendy w tej kurwie wymiotnej telewizji są.Opluć to gnojem i tyle o no. Więcej tego gniotu nie obejrzę możecie wy tego być pewni. Powiem też i innym by nie oglądali tych szatańskich pomyj no. O dupę to wasze weekendowe kino roztrzaskać ja sobie co najwyżej mogę no. Tyle jest warte.

  65. w dupie mam tą całą pierdoloną Wielkanoc chuj jej w dupę i was wy śmieci katolickie he he he…

  66. kościół marianów w sulejówku koło warszawy na mariańskiej ulicy no. pisze:

   Marianki pierdolone przez diabła pedałki. Siedzą sobie w pałacyku tym swoim królewskim nic nie robią klechy śmieszne w sukienkach dziwki te pierdolone z rynsztoka z psim gównem wyplute ciągle w garniturkach bo przymus taki mają burdel w zakrystii sobie w niedzielkę pierdoloną urządzają ble….

   1. zakonnicy marianie pedałowie z sulejówka koło warszawy z mariańskiej pisze:

    Marianki zakonniki diabłu tylko podwładne ślizgają się na swojej wymiotnej torsji rzygów ble… z kościółka zrobiły sobie one pałac baronów i się w tych swoich policyjnych garniturkach taplają jak dzikie świnie z lasu w gnoju ze swych pederastowych i przeokropnych dup.ble…

  67. ty kurwo pierdolona zobaczę tego twojego pierdolonego odchoda wymiotnego rzygów to ci go na tych twoich zasranych baronowych oczach cegłą na gówno rozbije ty kurwo pierdolona nienawidzę ciebie tego twojego zasranego rzyga na tych 4 kupach wyplutych z gnojem z rynsztoka. Pokażesz ty mi się tym gównem raz jeszcze to ci to gówno cegłą rozpierdolę ja na nicość rzygam już tymi blachami na tych pierdolonych 4 gumkach w dupę sobie chuju pierdolony wsadż to zasrane gówno pederasty ble…. post jest a ten chuj takim czymś jeżdzi śmieć pierdolony jeden wstydził by się ble…. następnym razem się na to chujostwo pierdolone wysram i tyle tfu no o no… nienawidzę tych chujów rzygam ja nimi do rynsztoka by w drzewo pierdolnął jeden taki pan baron z drugim od serca mu tego życzę skurwiel pierdolony następnym razem na gówno to zarastwo pierdolone rozbiję młotkiem ten rzyg i po problemie zachciało się kurwie pierdolonej jeździć takim jednym i wielkim zerem w wielkim poście czasie umartwiania zasraniec pierdolony żeby się tym rzygiem rozbił precz i się przejechał w tej puszce magazynku rzygów do rowu melioracyjnego śmieć pierdolony jeden niech mi z oczu spierdala chuj nic nie wart ten jeden ble… i to tak w wielkim poście bezczelny ten i na maksa zakłamany gnojek wszystkiego najgorszego od serca życzę ja mu co najgorsze ble po prostu ble…

   1. nie mogę się doczekać jak za swoją forsę będę ja sobie za wszystko płacił.Za ten pierdolony autobus za te pierdolone zakupy i nikt mi się nie będzie wtrącał o jakieś tam mało ważne i pierdolone 40 złotych z rynsztoka z gnojem wyplute tak jak dziś no. Następnym razem sam sobie za wszystko zapłacę i będzie wreszcie święty spokój o no.

  68. jaka to sprawiedliwość jest na tym pierdolonym świecie że jedna taka w dupę jebana stara kurwa ta pierdolona wyciera sobie dupę 5 milionami złotych polskich a 2 kurwa musi się tłumaczyć tej suce pierdolonej o jakieś tam mało ważne i jebane w dupę 40 złotych polskich no. Następnym razem kupować ja będę za swoje pieniądze i będzie wreszcie święty spokój od tego pierdolonego gówna ble po prostu ble… ano tak bilety autobusowe też będą zanabywane za moje zasoby finansowe i nic jej do tego po prostu nic.

  69. Ty głupia kurwo jeszcze raz przyjdziesz w ten pierdolony piątek rano na ta wsze święta to ci tym butem po głowie łeb na gowno rozbije rozumiesz mnie ty kurwo co. Na oczy mi się więcej nie pokazuj bo inaczej pożałujesz oj pożałujesz ty jebana w dupę kurwo stara tfu.

  70. jesteście wy wszyscy zasraną kupą gówna i to jeszcze ograniczoną umysłowo z amebim mózgiem. Wysrać się tylko na was i tyle tfu no.

  71. no i co jaruś kurwo ty pierodlona nacieszyłaś ty się tym twoim zasranym weekendem co?. Ale już od jutra młotek w łeb i zamienisz ty się za pomocą niego w smark porozpierdalanych w oborze zaplutej gnojem po strych smarków rzygów wszechmiaru cuchnącego odoru gnoju ty zasrany i śmierdzący ty tchórzu tfu no. Tak jaruś niestety tak to jest no.Jeszcze się naciesz tym weekendem bo od jutra będziesz ty siedział w zaplutej gnojem norze cuchnących gnojem ścieków i zasranym pokoiku od podłogi aż po górę taką kupą cuchnącego wymiotnego rzygowiska ścieków że ten twój domek zamieni się w oborę rozpierdalającą się od wewnątrz magazynku rzygów ścieków i oczywiście przedłużenia rynsztoka. Mam nadzieję że po tych 2 pierdolonych dniach ty kurwo jebana w dupę przez tą twoją starą dziwkę żonę będę miał ja większej przyjemności oglądania tej twej zarzyganej gnojem ze ścieków sedesowatej gęby twej aż do następnego i pierdolonego weekendu. Tak jaruś siedz ty sobie w tym twoim wymiotnym sraczu gówna ty sobie żryj z rynsztoka prosto i nie wychodz z tego twego wymiotnego i pornograficznego wymiotnego burdelowatego pierdla w ogóle broń boże bo i po co przecież te 2 pierdolone dni żeś wszędzie był więc prze cały ten tydzień nie masz prawa nigdzie wychodzić ty śmieciu pierdolony pewnie jutro obudzisz ty się w tej twojej zaplutej gnojem norce w zasranym zarzyganym i obsranym wszędzie łącznie z kupami rozchlapciałymi na tych ścianach tego twego pierdelka pokoikowego pierdla. Ano tak twoi znajomi to są pierdolone chuje bo parkują te swoje zaplute gnojem z rynsztoka blachy na tych swoich pierdolonych 4 kupach na środku tej naszej ulicy no. Ale co tam pojechali już oni sobie precz a ty będziesz miał jak w pierdlu przez ten cały tydzień. Ja się męczyłem z tobą te 2 kurewski te dni no ale cóż ty za to będziesz miał cały ten tydzień gówniany chuja warty i maksymalnie do dupy czego też i ci ja od serca życzę no. Już niedługo koniec niedzieli więc też i po problemie o no.

  72. a ja się wcale tym waszym pierdoleniem nie cieszę w dupie was wy kurwy pierdolone serdecznie mam bo dzięki wam mam tą sobotę zasraną do dupy za co wam szczerze dziękuje wy kurwy lekarskie pierdolone ble… Rzygam takim weekendem w następny wypierdalam autokarem z tego policyjnego barłogu gówna i sram na was i już o tfu no. W dupie was mam dzięki wam kolejna sobota była durna o dupę roztrzaskać w gnoju i chuja warta no.Dziękuję wam za to wy głupie chuje bobas w wózku dziecięcym ma wyższy iloraz inteligencji aniżeli wy. Jedyna korzyść dziś no to był ten wypad do łazienek królewskich w Wilanowie i wtedy było względnie dobrze. Pluję wami jesteście zerem sram na was w dupie mam to wasze szczęście dupą je wysrać razem z gnojem do ścieków i do rynsztoka też mogę ble.

  73. jestem bużka stróżka obsrałam to wszystko gównem i z domu zrobiłam ja sobie prywatne i policyjne lodowisko gnojownika porozrzucanych wszędzie wymiotów gówna jakby tam rura pierdolnęła i zasrała tą całą policyjną kurwę cieplarnianą przedłużeniem rynsztoka ble. A ten łysy chuj ryja sobie na gówno rozbił chuj ten pierdolony jeden i zamienił się w nawóz porozrzucanego wszędzie gówna własnych torsji .A ja ta bużka stróżka obsrałam cały dom i zrobiłam ja sobie z niego wymiotny sracz wymiotnych smarków gówna. Rura od rynsztoka pierdolnęła nad nami i zamieniła ten nasz zasranym psim gnojem domek w jeszcze gorszy magazynek gnoju rozpierdalający się od wewnątrz szambo wylało się zarzygało i zalało wszystko i wszystkich na czele ze mną i z tymi palantami co się zowią ludzie taki sam ściek gnoju jak i ten nawóz plugawych rzygów co zalał im domy i zamienił to wszystko w przedłużenie rynsztoka ble.

  74. dzieci wy wszystko jest grzechem. Ja ten pedofil rekolekcjonista ten samochód co nim tutaj ja do was przyjechałem rekolekcje są też i grzechem na chuj one będą wszystko jest grzechem bóg jest grzechem wszystko jest grzechem i my też grzechem jesteśmy bośmy się urodzili tutaj i każdym dniem serdecznie przepraszamy wszystkich że jeszcze bezkarnie tutaj żyjemy tfu no.

  75. Kolejna durna i nic nie warta absolutnie tzw chyba tylko już z nazwy świąteczna niedziela.taki jestem ja szczęśliwy iż ona przyszła ze zaraz pójdę do mego tylko lasu i się młotkiem z radości pierdolne w łeb taki szczęśliwy jestem ze to wymiotne gnojowisko rzygow przyszło tfu no o no niedziela nie ma dla mnie wartości jest takim samym rynsztokiem wymiotów jak i cała reszta tego wymiotnego gowna o nazwie rok zaczęły się te pierdolone rekolekcje wielkopostne stary klech ble ble ble chrzańil jemu to jest łatwo bo cały tydzień to dla niego jest jedna wielka niedziela. Potruł dupę popierdlil popiepszyl o dupie Marynia żałuje ze młotka nie wziąłem to bym to wszystko rozpierodlil i rozjebał z gownem do ścieków i na nicość tez to chujostwo wstrętne przeokropne i chuja warte no znowu ubrany ja byłem jak pajac w ten pedalski garniturek ble i ta niedziela to gowno a zreszta zawsze ściekiem policyjnych wymiotów ona jest wiec dziś tez tak jest jak i zawsze nuda monotonia to jest właśnie ten dzień ze ten chuj pierodlony musiał zmartchwystac dupę sobie tym wycieram w sraczu klechy piedolone pedały te w sukienkach rzygam nimi do sracza barany te zasrane nie lubię niedzieli jakaś taka do dupy jest sobota jest lepsza wole ja ja a niedzieli wogole mogłoby jej i nie być i tez by było dobrze no tez mi święto tzw chyba tylko w kościółku ta pierdolona godzinę się świętuje a potem zńowu ten gnój pierdolony o nazwie egzystencja ble po prostu ble le

  76. Ta pierdolona religia wypluta z czarcich dupy ble która to każe czekać cały ten jebany w dupę pierdolonych tydzień na to żeby świętować jakiegoś tam ierdolnietego na łeb starego kurwe Żyda co zdechł w gnoju wszechmiaru swoich rzygow na krzyżu a potem jakoby i zmartchwystal choć do tego tez nie ma i pewności pluje tym jego świętem do ścieków dla mnie to wszystko jest głupie nudne chuja warte i na maksa bez sensu bóg to stary kutas co nic nie osiagnął bo proch stworzył nicość taka jak my i wogole to niedzieli nie lubię za niedziela nie przepadam niedziela jest ble be i wogole wszystkim co najgorsze ona jest jeszcze byłem w tym Rzymu na ta pierdolona kurse 8.00 rano i znowu te same nudy pluje nimi do kibla wysram się chyba z radości z tego powodu ze niedziela jest najohydniejszy najnudniejszy i najbardziej wstrętny dzień w tym pierdolonym tygodniu i to jeszcze pierwszy no tak klechy dają o sobie całkiem i fajne świadectwo by na początku tygodnia już robić sobie i wolne i ble ble ble gowno klechy w kibu żre no

  77. Rzygam ta pierdolona niedziela jest chuja warta no może poza tym porankiem co się było w moim tylko i lesie tfu no ono. Wczorajszy dzień był znacznie ciekawszy a dziś no cóż monotonia nudy bo święto jest podobno ten stary psycholek z grobu powstał a dla mnie cały czas tam jeszcze leży pozatykają to jego święto jest co ja mam do tego no właśnie co. Jestem Jezus zmartchwystalem i co mi to dało ano nic gowno dało bóg to proch a jego dzień to nic ważnego absolutnie tez i nie jest. Rzygac mi się chce tym gownem do rynsztoka bo to mnie chuj obchodzi dla mnie co najwyżej to jest dzień wolny od pracy i nic więcej ponad to o no a ta niedziele niech w dupę sobie wsadzi bo ona dla mnie nie istnieje i dziś jest sobota a nie jakaś tam mało ważna niedziela no. I niech tak i już zostanie dobrze co.

  78. yebana w dupę niedziela do rynsztoka idzie precz nareszcie tfu no.Ble... pisze:

   gówniany psi dzień jebana w dupę ta pierdolona niedziela żydowskie wymiotne gówno wysrane wcześnie rano z dupy od rynsztoka razem z kubłem rzygów tfu no. Cały dzień łeb mi napierdalał w nic sobie ciekawego chuj pograłem wszystko było ogólnie do dupy jedyna wartość tego gównianego i wymiotnego ścieku to tylko i co najwyżej taka że się kończy tfu no. Stara zmierzyła mi ciśnienie wyszło na to że było ono dobre mieliśmy co prawda gdzieś pojechać ale jak zawsze chuj z tego wyszło bo przecież w niedzielę ten stary chuj i ten jebany w dupę chuj klechów bóg najważniejszy jest a mój odpoczynek nic wart nie jest bo ten bóg żyd pierdolony jest najważniejszy i tyle ten dzień był chuja warty do dupy smutny pełen cierpienia i tyle można powiedzieć iż to była najgorsza niedziela w tym miesiącu no. Stare poszły do lasu na spacer ja pół tego gówna nic absolutnie mało wartego przespałem następną niedzielę prześpię chyba całą bo po co coś robić jak ten jebany w dupę stary kuta ten żyd wszech żydów ten chuj pierdolony w dupę przez diabłą bóg ma mieć tylko dobrze jebana w dupę msza niedzielna znowu ten pierdolony pajac w sukience głosił te same bzdety rzygać mi się chciało do ścieków tym jego nic absolutnie i na maksa mało wartym pierdoleniem oczywiście wszyscy tam byli ważni stare baby stare chłopy więc nie było tam procesji jakbym wiedział że tam do chuja będzie tak no to bym poszedł do nas a tam proszę takie dziadostwo było nic absolutnie nie warte a ten chłoptaś od organów to grał tak że kakofonia jedna wielka była w ogóle cały ten jebany w dupę dzień do chuja był ale się wreszcie powoli już kończy ta cała chyba tylko z nazwy niedziela palmowa no. Wkurwiają mnie te jebane w dupę niedziele ale tej to chyba będę nie znosił i nienawidził do granic wytrzymałości przez cały tydzień no. Ech co za dzień co za jebany w dupę dzień wyrzygać go tylko z gównem do rynsztoka to będzie i chociaż jedyna korzyść w tym mało wartym dniu do zohydzenie znienawidzonym nawet i lepiej niż trzeba ble po prostu ble… jedyna wartość tego wymiotnego gówna zasranego gnojem z przedłużenia rynsztoku ble…. wymiotuję ja taką niedzielą szczerze do kibla jest nic nic jeszcze raz nic i tyle już w tym jebanym i chujkowym na maksa w dupę temacie.

  79. mam dosyć ich tego wstrętnego i wymiotnego domu najchętniej bym go całego obrzygał szambem z rury kanalizacyjnej i się wyniósł do rynsztoka jeść rzygi kupy gnoju itd. Świat to pierdolone szambo. Bardzo żałuję że tej kurwy pierdolonej nie pobiłem na sracz może jakbym mu w gębę napluł gównem to by kurwa pierdolona dostała za swoje i by jej się żyć ode chciało i tyle no. Niepotrzebnie z tego pierdolonego lasu tylko tutaj wracałem równie dobrze i zdechnąć tam w gównie mógłbym a nie siedzieć z tymi idiotami i tatuś to tatuś sram to rzygam nim do ścieków i tyle tfu no chuj ten pierdolony jeden. A tego gagatka zbiję za rok na gówno i mu szpital załatwię na resztę tego jego zasranego życia nienawidzę jego jego debilnej rodzinki i wszystkiego co z nim powiązane jest żeby go piekło opętało i by zdechł w wiecznych mękach w najgorętszych zakamarkach piekła śmieć pierdolony ten jeden do bicia na wymiotne mielone gówno zamiast worka za rok mu dopierdolę tak że hej no.

  80. a ty co głupia kurwo czekasz już chyba tylko i na to by ci młotkiem na gnój wymiotny rozbić ten twój pierdolony małpi czereb co?. Nie bój się ty ścierwo ludzkie pierdolone dziś w nocy zamienię cię na nawóz do wsiąknięcia w glebę ty zasrany baronie jebany w dupę przez ten cały i pierdolony burdel. Nienawidzę cię przeklinam cię żebyś zdechł w potwornych męczarniach albo ja sam zatłukę cię młotkiem na nicość ty jebany w dupę śmieciu pierdolony kurwa chuj dupa kał pizda syf ble po prostu ble.

  81. ty kurwo pierdolona z tej wsiowej i zaplutej gnojem chujawki mało ważnej i zapomnianej przez resztę tego pokurwionego świata. Posłuchaj mnie ty gnojku co mam ja ci do powiedzenia: zobaczę cię raz jeszcze w tym pierdolonym szambie u tych starych pedofili ble marianków pedałków to cię zamorduję rozbiję ci ten twój zasrany samochód na głowie za głowę cię złapię i cię młotkiem zajebię na rynsztok ścieków nienawidzę cię żeby cię szlag strzelił ty ścierwo pierdolone żebyś zdechło i to jeszcze w potwornych męczarniach i żebym cię nie musiał więcej już tam oglądać szczerze nienawidzę ja ciebie twojej niedojebanej w dupę kurwy i wszystkiego co z tobą związane ty śmieciu pierdolony gówno ci z gęby zrobię a tymi twoimi okularami to ci gębę porysuję na ściek wymiotów rozumiesz ty mnie ty nic co?.

  82. spierdalaj ty dziwko majówko 2019 szkoda że się nie zabiłem może by było i lepiej ble... pisze:

   rzygam już tym pierdolonym mięsem mielonym. Czy nie ma na tej kurwie niedojebanej w dupę ziemi innego rodzaju mięsa tylko żreć te rzygi i pomyje z rynsztoka mielone co?. Ja się jej pytam czy może nie inne ona mi na to że innego nie ma. Zasrane życie. Pluję nim do ścieków ble. Co to jest ciągle mam coś robić pod czyjeś dyktando bo tak się jej podoba tak co?. Przecież przedwczoraj to gówno było nie mało może tylko to mielone gówno jedzmy bo nie ma nic tyle sklepów wokół nie tylko te pomyje mielonego błota do zwrócenia z gnojem do ścieków ciągle no. Czemu raz nie może być do cholery co innego tylko to?. Tyle jest rodzajów mięsa rzygam tą mielonką znowu jutro ten wstrętny parszywy początek tygodnia chyba nad samym ranem zostawię kartkę że wypierdalam do lasu gówno psie jeść z dupy tych wsiowych i pierodlonych kundli fajnie.Rozjebane rury mielone do zrobienia jakby go się mało ostatnio jadło a na odwrót powinno być że dziś te rzygi wyplute z gnojem z szamba a jutro np. Spanierować te pierdolone kotlety rzygam dupą pederasty tym mięsem nienawidzę jej jego tego chuja wiśniewskiego szkoda że nie zdechł w tym szpitalu śmieć ten pierdolony jutro sobie na niego pokrzyczę po weekendzie tzw. A co tam te jebane w dupę mielone ścieki z rynsztoka zrobi się takie te fajne 3 największe 6 małych dla tego głupka i po robocie no.Rzygam majówką rzygam weekendem wszystkim sram pluję rzygam i nienawidzę jutro idę do lasu się zabić przy okazji potnę i zjem i wysram dupą żywcem paru innych frajerów pozagryzam pobiję zatłukę na gówno mielone rozchlapciałe wszędzie i sam się zatłukę i zabije niedzielo spierdalaj nie pokazuj mi ty się przez te najbliższe 6 dni ty kurwo nienawidzę cię tak że mi zaraz z tej nienawiści żyły pękną.Zaraz wstanę zamorduję kogoś potnę go na kawałki i zjem a potem sam się zajebię na śmietnik rzygów i pocałujcie mnie wy wszyscy w dupę pocałuj mnie ty prochu wszech gówna ziemio ble po prostu ble….. aaaaaaa jak ja was nienawidzę aaaaa!!!!!

  83. nie dziś nie jutro ale łomem cię pobiję na wymiotne gówno ty włoska kurwo. Zabiję ci matkę zabiję ci ojca zniszczę cię wykończę na proch do rozrzucenia na wietrze. Rzygać mi się na was wy makaroniarze pierdolone chce następnym razem finką was na gówno wymiotne potnę no i zjem ble…

  84. mam dosyć tego popierdolonego tygodnia. Ciągle tylko pierdolenie o tym że ostatnio nie było tego badania krwi bo miałem zamiar się na wpieprzać tych pierdolonych słodyczy nic z tego zasranego i gównianego życia nie mam tylko wziąć młotek i zatłuc to całe ludzkie pierdolone ścierwo na gnój porozrzucanego gówna do rynsztoka. Kiedyś się wkurwię pozabijam wszystkich i sam się zajebię na gówno i chuj pierdolony będzie . Czy ten pierdolony tydzień będzie trwał aż do usranej śmierci co aż nie zdechnę rzygać mi się tym wszystkim chce do ścieków ble. Ciągle tylko to całe gówno rzygać mi się tym wszystkim już serdecznie chce po co to kurwa no po co co?. Już się nie mogę doczekać jak to wszystko się w cholerę skończy przyjdzie ta w dupę jebana niedziela zamkną tego swojego policyjnego ryja i wreszcie chociaż jeden jebany w tym tygodniu dzień będę miał to wszystko w dupie nienawidzę tego zasranego basenu chyba jutro młotek wezmę i rozpierdolę to wszystko na wymiotny sracz do gnoju zasrane w dupę jebane województwo chuj jemu w dupę nawet nie ma gdzie pływać tylko się w basenie utopić i tyle ble. Rzygać mi się tym wszystkim chce czy ja nie mogę mieć świętego spokoju od tego wszystkiego co?. Ciągle tylko dręczenie człowieka nic więcej tfu no. Chyba młotkiem jebnę jutro sobie w łeb zdechnę na drzewie szlag to wszystko kopnie w kalendarz już wolę ja żyć w piekle po śmierci aniżeli się męczyć na takim zasranym i policyjnym gównie którym zaraz chyba rzygnę z krzykiem mary ponocnej potępionej do rynsztoka no.A ta to skąd wiedziała że ja te pierdolone słodycze wpierdalałem co kurwa jebana w dupsko przez diabła niedorżnięta co objawienia dostała w środku nocy tak co, że wie to wszystko co?. Świat dzisiejszy to gówno pierdolone też mi demokracja jebana w dupę ble rzygam nią do ścieków Hitler mógłby być naszym prezydentem różnica by była żadna o no.

  85. zapamiętajcie wy pedofile sprawiedliwość was nie ominie. W dupie u samego lucypera was dorwę zrobię z was gulasz zapekluję do łoików i do rynsztoka wypierdolę takie nic jak wy. A w piekle lucyperowi będziecie się chwalili jak to tutaj miło. Sam was dorwę i was zjem no.Ale kary zaostrzyli więc zdechniecie najpierw w pierdlu jak taki nic nie wart gnój z rynsztoka złapią a potem w piekle na wieki będziecie wy wszyscy potępieni fajna perspektywa co dla takiego gówna z rynsztoka ble.

  86. Sulejówek to jebana w dupę i pierdolona wieś gdzie mieszka samo najgorsze bagno w całej Polsce,ble. Rzygać mi się chce tym podwarszawskim syfem chyba tam nasram napluję i narzygam zapluta gnojem nora gdzie mieszkają sami podludzie wypluci razem z gnojem z rynsztoka. I te wszystkie w dupę jebane pedały na tych rowerkach też mi zagłębie rowerzystów banda coniedzielnych psiarzy młotek tam sobie jeszcze wożcie na bagażniku i się nim w łeb napierdalajcie wy niedojeby ruskiego gówna ble. Zasrana wiocha tfu więcej tam nie pojadę zasrana gnojem nora po co ja tam co tydzień jęzdzę właśnie przecież kościół mam za rogiem a dziś jebany w dupę czarnuch co się na gównie wypierdala do rynsztoka miał kazanie nudne głupie i bez sensu mające taką samą wartość co i on czyli mniej więcej nic,ble. Wieśniaki zasrane cały tydzień z głodu zdychają ale blacha na tych 4 gównach z kibla musi być tak np. chevrolet amerykański bo stary klech Marianek pedałek to musi widzieć jacy to jego parafianie mają szajs do wycierania nim sobie dupy 10 złotych psich pomagierowi klechów dają a sami dupę wożą gównem za 200 tysięcy złotych normalne to wszystko co?.

   1. ach te niedojeby z Sulejówka. Niewolników do pracy w rynsztoku sobie z nich zrób ty facet i batem ich po dupsku bij czarnuchy w dupę jebane,ble.

   2. taa jabym jeszcze im w ryja narzygał gównem żeby mieli fajny koniec tego gówna i nicości weekendu tfu no,ble.

   3. wiadomo weekend to w dupę jebane gówno wymyślone po to by tylko człowieka wkurwiać ale co tam koniec końców to tylko 2 gówniane niskiej jakości dni do egzystencji po których tydzień będzie super…

   4. weekend to taki wrzut na dupie co trwa tylko 2 dni a jest nie do wytrzymania no.

  87. wezmę te wasze zasrane buty Nke Adidas i te inne rzygi i wam w głowę nimi tak jebnę w dupę wy jebane wy kurwy że wam ta głupota wyleci na resztę życia z tej waszej amebie głowy. Nie wiem czy wiecie ale prawda jest niestety taka że te wszystkie gówna robi 1 partia chińczyków w fabryce gdzieś tam w zasranej psim gównem puszczy. A wy no cóż jarajcie się tym że na dupie te szmaty macie bo to jedyne coście osiągnęli w tym gównie o nazwie życie tfu no,ble. Żal mi was żeście wy takie jedno wielkie nic tylko się zasrany znaczek na dupie czy też i na łbie liczy szpanerzy zasrani coś użytecznego byście od siebie dali a nie tylko ciągle te same problemy w głowie to chyba macie nawóz gówna a nie mózg wy cioty pierdolone. Może i tam te 14 lat temu miało to jakieś znaczenie zastanówcie wy się biedy tyle na świecie a wy śmiecie się w te łachy do wycierania dupy w sraczu po wszystkim ubierać pozwolenie wam na to dałem co kurwy jebane w dupę nie no to do lasu idźcie wysrajcie gówno i metkę na nim naklejcie.

 2. P-R-O-T-E-S-T-U-J-Ę !!!!!
  Hejter, to ktoś więcej niż pospolity frustrat, szukający upustu emocjonalnego i, K..WA!, żaden głupi artykuł nie przekona mnie, że jest inaczej. Najpierw niech sobie poczyta, jak w ogóle potrafi, a potem się wypowiada!
  Żadne upolitycznione katolicko-semickie homofoby nie będą mówiły mi, co mam myśleć!!! Jeszcze trochę, a afrykańskie małpy zaczną siedzieć na internetach i tylko patrzeć, jak wyciągną łapy po władzę.
  Autorce życzę, żeby poszła po rozum do głowy, a biorąc pod wzgląd dystans – zakładam śmierć z wycieńczenia…

   1. Zważywszy na nie szczerość – pięć to dużo za dużo. Sugeruje mierny;)

  1. Mam dosyć tego popierodlonego kraju.Wszędzie tylko nakazy zakazy to ma być kurwa demokracja rzygam takim życiem tfu no.Najchętniej to bym wyjechał z tego szamba policyjnego no ale niestety się nie da no bo wszystko pozajmowane no więc będę ja musiał siedzieć w tym gównie cały ten zasrany weekend tfu no.A tak bym wyjechał z tego policyjnego gówna na dyżurce a nie mogę chuj wam wy kurwy w dupie żebyście zdechły w tych waszych pałacach zasrany watykan w głowach się wam chuje zasrane posrało tfu no.Rzygam ja wami tym zasranym kościołem a ciebie ty zarazo w okularach jak raz jeszcze zobaczę no to cię zadzgam jak świnie w chlewie na kotlety spierdalaj dziwko albo przynajmniej nie przychodż na tą godzinę co ja ty pomyjko zasrana i zapluta do czyszczenia tych zasranych kibli tfu no dobrze co?.Nienawidzę cie jak cię tam raz jeszcze zobaczę to cię tak łupnę w ten twój pierdolony naczelny łeb że w rynsztoku wylądujesz tfu no aaaa!!!!.Zabiję cie ty dziwko słyszysz zamorduje cię na sracz do kibla cie spuszczę jak jeszcze raz tam przyjdziesz pokaż ty się jeszcze to cię nożem pokroję na potrawkę dla wilków ty nędzna sralnio policyjna tfu no aaa!!!!.Spierdalaj stąd albo cię dzis w nocy zamorduję i pokroję na sracz dla wilków zobaczysz ty szmato zasrana jak ci bedzie dobrze z gołą dupą zapierdalać bo bagnach ty dziwko zasrana zniszczę cię zagryzę i obiję ci ta twą gębę na pomyj gówna dla wściekłych drapieżników aaa!!!!.Jesteś niczym ty głupia okularnico uważaj bo cię zleję tak paskiem na mokry sik że pożałujesz żeś się urodziła zabiję cie o drzewo cie na rzyg wymiotny pierodlnę och jak ja cię nienawidzę ty tania imitacjo istoty ludzkiej!!!!!.

  2. ty kurwo bąku spierdalaj ty do lasu kwiatki zapylać ty idioto zasrany bo cię rozpierdolę na papkę wymiotną do ścieków tym cholernym i pierdolonym młotkiem ty idioto w dupę kopany przez drapieżnicze piekło aaaa!!!!!

   1. sam jesteś stary pederasta z tyłkiem gówna co się ślizga na swoich kupach bo mu się zwieracz rozjebał i obsrał tego starego kurwę volanta tego śmiecia w dupę jebanego…

 3. Kolejna durna małpa wypisuje co wie i myśli, że zrobi karierę.
  Idź dupy dać lokalnemu proboszczowi, to może da parę złotych na wycieczkę do Gdańska, żebyś się mogła obkupić we Wrzeszczu, bo teraz wyglądasz jak uboga kuzynka Dody.
  I przestań pouczać ludzi jak mają myśleć!!!!!

  1. a ty co tchórzu zasrany chuja zamiast mózgu masz chłop cię za mało w dupę rucha ty dziwko pierdolona co?.

  1. a ty nie widzisz związku między wiarą katolicką a paleniem na stosie? wejdz na forum i poczytaj sobie, co wedlug chrzescijan powinno sie zrobic z tym chlopakiem. to są wlasnie polscy chrzescijanie (90 procent wyznanie katolickie)

   1. Nie widzę związku i nie mam wiedzy jakiego wyznania są osoby udzielające na forum… Czy we wszystko musi być wmieszany Kościół?

   2. kosciół nie jest wmieszany, kościół sam się miesza, a tu nikt o kościele nie mówi, tylko nawiązuje do tego, ze społeczeństwo jest w większości katolickie, co nie przeszkadza ziać nienawiścią. Trzeba być naiwnym żeby wierzć, że statystyczny polak katolik to nie ten, co domaga sie bezwzglednej kary dla tego kierowcy z sopotu, ciekawe w takim razie kto napisal te setki komenatrzy pelne nienawisci? muzułmanie?

   3. Akurat za muzułmanów ręczyć nie mogę;) W tej wzmiance o katolickim kraju nawiązałam raczej do tego, że w kraju, gdzie większość deklaruje wiarę katolicką, trochę za dużo jest nienawiści. Sama byłam wychowana w katolickiej wierze i wiem, jakie są jej doktryny. Dokładnie odwrotne niż te na przytoczonym forum. Stąd moja refleksja. A co do levelu: sorry, taki mam level.

   4. Polacy deklarują się jako katolicy właśnie dlatego że nie są muzułmanami lub ateistami. Są dziećmi tej kultury a innej nie znają. To element polskiego pakietu wychowania oraz wykształcenia i naturalne że nikt z tych ludzi, którzy to deklarują, nie musi być wierzący i praktykujący.

   5. Przepraszam dopiero mam możliwość odpowiedzi. Nie oceniam Pani levelu tylko uproszczenia o kraju katolickim… Został tu poruszony wątek mediów z którym się zgadzam bo jeśli kłaniamy się nisko żeby przypodobać się większej ilości ludzi w ktorymś momencie już z tego ukłonu możemy nie wstać tylko że tak postrzegam również medialną modę na antyklerykalizm który u Pani jest wyjątkowo czytelny. Przyznanie się do katolicyzmu, prawosławia, protestantyzmu czy innego wyznania może wynikać z motywacji środowiskowo-tradycyjnych, z doświadczenia wiary i wielu innych motywacji o charakterze religijnym lub pozareligijnym. Wśród osób podających się za katolików, protestantów czy prawosławnych mogą znajdować się „materialni” heretycy, a nawet niewierzący (tzw. chrześcijanie kulturowi). Więź ze wspólnotą wyznaniową jest niekiedy tylko formalna i powierzchowna dlatego sprowadzenie anonimowych wpisów na forach do religii których nieuprzejmość wzrasta z powodów społeczno-kulturowych oraz radę „poczytaj sobie co wedlug chrzescijan powinno sie zrobic z tym chlopakiem” uważam za niebezpieczne uproszczenie prowadzące właśnie do hejtu, a to że wypowiada się Pani raz anonimowo raz za siebie (tak to widać) jest dowodem że jednak różne sytuacje nas w życiu spotykają.

  2. Kiedyś uczestniczyłam we mszy, podczas której kobieta pod wpływem alkoholu (możliwe, że nie tylko) wstała i przerwała księdzu wypowiedź wprowadzającą słowami: „Głupoty ksiądz gadasz!”. Po tych słowach nastąpił „hejt na żywo” w wykonaniu wspomnianej. Część z obecnych próbowała uspokoić „niesforną” wierną tłumacząc, że przeszkadza im we mszy, niektórzy nawet wyprowadzić, na co nie pozwolił im kapłan. Poczekał cierpliwie, aż „mszalna hejterka” skończy przemówienie, które uwieńczyła niepoprawną solówką pieśni „Barka” i zapytała: „zna ksiądz tą piosenkę”, na co padła odpowiedź: „nie” (wspomniałam, że wersja odbiegała od oryginału). Kobieta rozpłakała się i wyszła. Po zakończeniu mszy ksiądz wyjaśnił, że nie był przygotowany na takie zdarzenie, które pokazuje, iż różne są sytuacje życiowe.
   Ten ksiądz nie tylko nie dopuścił, żeby wyprowadzono kobietę ze świątyni, ale pozwolił jej się wypowiedzieć i nie skarcił tego zachowania.
   Jak ma się owo zdarzenie do internetowego hejtu?
   Właściwe zachowanie może sprawić, że choćby jedna hejterska wypowiedź, będzie ostatnią danej osoby.

 4. Mozna tylko przyklasnac i potwierdzic – sam bym tego lepiej nie ujal…
  Jakie wnikliwe spostrzezenia, sarkazm i ironia wyszukana, lapidarnosc, prawda ?!!!!!!!!!!!!!!!!!???????????!!!!!!!!!!!!
  Widac mistrzostwo wladania piorem, duze doswiadczenie literackie, wrazliwosc spoleczna i, co najwazniejsze, umiar i zdrowy rozsadek.
  Autorka, z tego co i jak pisze, wyglada na osobe wszechstronnie wyksztalcona, a przynajmniej otrzaskana jezykowo, literacko i erudycyjnie. Inteligencja az bije, nie tylko z tego, ale ze wszystkich wpisow. Swietne pointowanie, suspensy – nie mozna nic poprawic, bo sie zepsuje doskonale perelki literackie. A we wpisach zaangazowanych spolecznie brak zajadlosci i zacietrzewienia. Operowanie sarkazmem i ironia jest na tyle zaawansowane, ze bywa odcyztywane jako prawdziwe przekonania osoby autorki bloga – czyz mozna miec lepsza recenzje, niz zdziwienie i poklask niewyrobionych literacko i zyciowo czytelnikow, myslacych wlasnie tak, jak to autorka wytyka? Albo przyklaskiwanie hejterow na sarkastyczne wpisy?
  Widac niezaleznosc myslenia, brak powiazan politycznych, odrzucanie powszechnego myslenia stereotypami, ba, wrecz ich negowanie, tak wlasnie postepuje istota ludzka z prawdziwego zdarzenia, ktos, o kim nie wstyd powiedziec – czlowiek myslacy.
  A w sprawie pochodzenia – hm, obiektywnie i naukowo podchodzac do rzeczy to Zydzi askenazyjscy stanowia 0,3% populacji ludzkiej (teraz juz pewnie mniej), a przypada im blisko 30% ogolnej liczby nagrod Nobla, zastanawiajace, nawet jakby spisek i hipoteza o trzymaniu sie razem i wspieraniu ludzkosci pochodzenia semickiego byl potwierdzony.
  To samo w sprawie orientacji seksualnej – jak wymienisz jakiegos slawniejszego autora, aktora, projektanta – jakos czesto sie zdarza, ze to hetero inaczej.
  Czytajac tego bloga jestem pod nieustajacym wrazeniem osobowosci i umyslowosci autorki i nadziwic sie nie moge, jak ciekawie mozna opisywac swiat nie wpadajac w przesade, w koleiny schematycznego myslenia, rutyne.
  NIE ZDALEM?!?!!!!!! Nie zdalem!

   1. no dobra, niech juz bedzie, ale to tylko po to, zeby zdac:
    samolubna, egoistyczna feministyczna pokraka!
    no to co, ze ujmujaca i blyskotliwie inteligentna?
    hiacynt zasmarkany!

   2. kościół zawsze dla mnie był pierodlonym gównem zawsze go od serca nienawidziłem tego sracza policyjnego tej kloaki wymiotnej szatana i nienawidziłem tam chodzić do tych złodziei pierodlonych tfu no aaa!!!!.kościół to gówno zasrane mające zero wspólnego z tym jezusem wyplutym diabłu z dupy tfu no.rzygam tym gównem więcej do tej wymiotnej torsji nie pójdę bo nie lubię co niedziele do tego pierodlonego kosciółka chodzić w garniturku ubranym jak pajac tfu no.rzygam tym policyjnym ścierwem wyrzyganym piekłu z dupy jakbym mógł to by było najlepiej jakby to gówno zasrane i zarzygane i obrzygane na lewo i prawo zlew kloaczo piekielny był jakieś 100 kilometrów od tego gówna co mieszkam tfu no.nienawidze tego łe łe łe łe od rana śpiewane przez tych parafian diabłu z dupy wyplutych co niedziela zapierdalających do tego obrzyganego gównem szatańskim na lewo i prawo i myślących jaki to ja jestem kurde wierzącym a chwilę po tym pajacowie rzygam tym sraczem religijnym na lewo to raz na prawo tyle to gówno zasrane warte tfu no.nienawidzę boga jest dla mnie niczym rzygiem do wyrzygania i spuszczenia do kibla z rynsztokiem mądrość kosmiczna niech spływa w dupie mam tego zasranego pojeba tfu no.Jak mu sie nie podoba no to niech spierdala do tego swego pałącu tfu no.kościół to jest sekta drapieżnicza szatana co rzyga na wszystko a ja na nią łupnę jutro atomówke by poszli palić dupe do piekła klechy jedne zasrane rzygam na was złodzieje po prostu rzygam aaa!!!!

  1. i znowu ten idealny weekend z tymi starymi chujami tfu no aa!!!.rzygam nim.Kiedyś się wynise ostatecznie do lasu jedyne co tego zasranego policyjnego dnia to to żałuję że nie zostałem w lesie w ten gówniay poranek a wróciłem do tego pierdla dla idiotów by się tu znowu meczyć z tymi przemądrzałymi palantami.obiecałem sobie że to zrobię ale jak zawsze gówno z tego wyszło tfu no.rzygam juz tym wszystkim ale ostatecznie pojutrze będzie poniedziałek i bedę ich miał serdecznie i głęboko też w dupie tfu no.dziś mi kupił tą zasraną komórkę no i znowu mnie traktuje jak dziecko mam go dosyć tfu no.powiedział mi żebym to używał w lesie a gdzie mam tego gówna policyjnego używać kurwa co?.w domu jak walę konia żeby dziwki zaprosić do tego ohydnego domu diabłu wyplutego z dupy co?.

   1. a kościólek no coż atrakcja dla starych debili co srają pod siebie że ich bozia wypluje dupą z szatańskim śmiechem do piekła tfu no.nienawidzę tego naszego kościoła jak co niedziela wszyscy pędzą jak bydło z lasu na ryja na dupę by tylko przyjść odpierdolić ten cały zasrany obowiązek szatański a pózniej to to rzyga raz w tą raz w tamtą że do tego policyjnego gówna poszła tfu no.niedziela jest jeszcze bardziej zasrany do dupy co sobota szczególnie tu gdzie ja mieszkam tfu no.kościół to wymysł szatana ten organista to chyba kurwa z lasu chuj pojeb zasrany wyszedł bo tak pierdoli na tych swoich organach że rzygać się chce na to plugawe dziadostwo.Ogólnie ta cała banda tych zasranych pijusów i nierobów osiedlowych leci tam do tego pałacu książąt klechów a oni już tam wszystko robią by obrzydzić życie nam tfu no.ostatnio dostrzegłem ja taką no lekko tfu popierdoloną tendencję że się wszystko robi by człowiekowi ukurwić tą mszę.Klecha swoje a organista swoje tfu no.Ja rozumiem że msza uroczysta i świąteczna ale to jego granie to tak na mnie działa żebym ja się w sraczu zamknął wyrzygał rozjebał na sracz porozrzucanego wszędzie milicyjno-policyjnego gówna a potem w grobie się zamknął.O tak gra nasz wspaniały organista.A z tej mszy świętej taka msza uroczysta jak ze mnie sracz w pierdlu tfu no.Rzygam tym gównem plugawym policyjnym chyba kurwa pójdę ja tam dziś i nie będę sobie spierdalał jutrzejszego dnia tym dziadowem wszyscy tak pierodla jak jeden mąż że to oni tego nie robią a tu dziadostwo takie że hej tak właśnie tak tfu no aaa!!!!.klechy to są tak zajęte zbieraniem tych rzygów na ten zasrany monakijski pałac że w dupie mają to że to jest centrum mszy nie Jezus zmartchwystały ale ta zasrana taca tfu no.I jeszcze się dziady pierdolone drą że wszyscy muszą być ubrania na galowo bo klecha naczelna proboszcz ma życzenie takie o! tfu no.A przepraszam ja bardzo ale czy to dzień świąteczny no i uroczysty pana Boga czy też klechy proboszcza co ?.Siedzą te kurwy cały zasrany tydzień na dupie srają pewnie i pod siebie i męczą ludzi bla bla bla chyba się wypiszę z tego gówna tfu no aaa!!!!.rzygam tym pragnę ja palić dupsko swe w piekle tfu no aa!!!!.

 5. Zdolnosc do debaty byla wysoce ceniona w, m.in, starozytnej Grecji. Podejrzewam, ze, teoretycznie, opcja komentarzy w blogach i artykulach wszelkiego rodzaju, zostala wymyslona wlasnie dlatego: zeby dac pole do debaty i udzialu w formowaniu opinii spolecznej. Niestety wspólczesne media, w wiekszosci, zapomnialy co to jest porzadna i uczciwa debata gdzie jej uczestnicy sie nie przekrzykuja i nie wyciagaja na wierzch brudów. Nie chce zwalac calej winy na media ale czy to nie one sa w czesci odpowiedzialne za to, ze spoleczenstwo nie wie co to znaczy wyrazac opinie z szacunkiem? Nie wszyscy mieli szanse nauczyc sie tego poprzez edukacje i chlona jak gabki to co jest najlatwiejsze w „szybkim” przekazie… wulgarnosc i brak jakiegokolwiek szacunku dla „oponentów”. Nie mówiac juz o ironii której przezycia niedlugo bedzie musial bronic Greenpeace…

  1. jasne, ze to wina po czesci mediow, a po czesci ludzi, ktorzy sa leniwi i nie chce im sie samodzielnie i krytycznie myslec. Zreszta po co szukac winnych, trzeba robic wszystko, zeby zmienic stan rzeczy i tyle. I ten blog po to jest, tak mysle…

 6. kurwa zabije te chuje z mojego otoczenia zabije to scierwo tfu pierodlone ta ohyde jak to chujowisko smie sie pierdolic po moim lesie lazi to scierow tylko kopa w dupe zepchnac z urwiska i sie jeszcze na to scierwo zdechle juz wyzygac zatluc w worku na mokre siki i tak przypierdolic zeby mozg sie wypiepszyl z tej przemadrzalej jak i tez nietykalnej twarzy zagryze zadzgam ja finka rozerwe na mokre scierow ochlap zygu z tego wymiotu nie zostanie no tfu no aaa!!!!!!

  1. sram na ten idealny świat.zaraz się mega wkurwię wezmę ja młotek i będę wszystkich nim tłukł znacze te ich naczelne łby na gówno mielone.czekajcie kurwy no tfu aaa!!!! czekajcie już ja wam pokażę wezmę ja młotek wyjdę na dwór i was tak spiorę na
   mokry urzyg gówna wy nędzne małoletnie rzygi że matka was nie pozna taki wam ja wpierdol spuszczę nienawidzę was na gówno
   porozpierdalane was spiorę zamorduję was rozszarpię was na paszę wymiotną wy kurwy zasrane i chujki małe też tfu no aaa!!!!.rzygam na was tchórze zasrane co tacyście odważni no to już do mego parku i mojego lasu tu z rana się pojawcie to z was nawet powietrze o poranku nie zostanie tak się ja z wami zabawię.zniszczę was zagryzę aortę przetnę finką zbiję was w worku na gówno wy wszy pierdolone aaa!!!!.młotkiem was na ścierwo dla wilków przerobię ciekawy ja jestem czy będziecie wy tacy odważni jak was zleję na mokry torsyjny i wymiotny sracz aaaa!!!!!.sikam na was wy kurwy splunięcia nawet nie jesteście warci aaaa!!!!!.w dupie was mam jesteście zerem jeszcze ja wam pokażę oj no pokażę na rzygi was takie spiorę że trumna odpadnie bo nicość z was już tylko zostanie nienawidzę tego gówna w senatorium było mi lepiej a tu w tym wymiotnym szambie porzygać się na to wymiotne i gówniane miejsce tylko można tyle to zapluta zasrane i wymiotno rzygliwe chujawkowo jest warte tfu no aaaa!!!!!.zemszczę się na was i się tą zemstą po prostu będę karmił bebechami tymi waszymi naczelnymi się posmaruję bo chuje jesteście zasrane rzygam na was tchórze nędzne siedzą sobie w tej swej zasrane cywilizacji ciekawi mnie tylko co zrobicie jak jej już nie będzie bo ją rozszarpię zapluję zniszczę i wytłukę na kupę wymiotnego gówna no co gówno zesracie się na siebie tchórze jesteście wy po prostu tchórze robaki jedne tfu no aaa!!!.i tak was dorwę udupię i łby odgryzę i wypierdolę was do rynsztoka wy ameby rzygnięcia nawet wy nie warte sram na was tchórze zasrane jeszcze was dorwę rozrzucę na urzyg gówna porozpierdalny wszędzie zabiję zamorduję flaki do piekła wypluje te wasze naczelne wy przekleństwo najgorsze tej pierodlonej planety diabłu chyba już tylko z dupy wyplutej tfu no aaa!!!!

 7. Kurwa jak mnie wchujaja te świąteczne głupki osiedlowe które to co każda zasrana sobotę sie szykują na niedziele no normalnie to bym ich wszystkich kurwa tfu pierdolona oblał i obsral tez Kublem mokrych pomyj tych dziadów pierdolonych jednych tfu no baby natomiast postrojone jak jakieś chrabiny na chuj to wszystko kopniak temu scierwu tfu cholernemu i pierdolonego tfu tez w dupę kaszalocia nie co to ma kurwa tfu być co rewia mody zrobiona przez bandę niewyruchanych w dupę dziwek co pierdolonych co zygam ja tym po co sie stroic na te zasrane tfu 45 pierdolonych minut co za jebnieci na łeb coniedzielni katolicy jeszcze tam sobie powinni położyć łóżka i sobie taki burdel zrobić żeby sie na spermie porozpierdalali na ścianie no tfu no co to okropna hipokryzja raz na tydzień sie tam pojawić tfu no mordy zasrane o ścianę bym to całe chujowisko porozpierdalal do burdelu pierdolic sie idzcie a nie tu sie po chuj walesacie no jutro pewnie znowu kościółek będzie kurwa pełny tych pierdolnietych na łeb i zasranych tez lachociagow tfu no pogratulować głupoty tfu no juz teraz mi sie chce sie żygac na ten chujownik tfu no jeszcze pan organista na was powinien tam spod siebie spuścić wiadro Żygow i pomyj na was wy głupie wystrojone jak chuj co niedziela na dziwki wy siki głupie tfu no

 8. Po co ten cholerny tfu dZien dziecka przecież te małe potworki są tak rozkapryszone i rozpieszczone ze zamiast prezentów to by sie ich zlac przydało no nie lubię dzieci no a w szczególności tutejszych rozkapryszone to porozpieszczane tylko daj a od siebie gowno no ja wiem ze one są małymi egoistami zapatrzonymi tylko w siebie co kurde mało cały rok im dogadzaja to jeszcze dla nich uczynić dZien świąteczny specjalny tylko dla nich żeby były jeszcze bardziej przemadrzale co wy sie lepiej w łeb pierdolnijcie co ? Po co takie głupoty wymyślać co jeszcze im może pałac zbudujcie co zgredy zasrane co?pluje na to debilne święto w dupie je mam dzieci są pozatym aż za bardzo rozpuszOne wiec po co je rozpuszczac jeszcze do cholery ciężkiej tfu co po cholerę to robic

 9. Nienawidzę ja tfu tej okropnej i nudnej tzw świątecznej niedzieli .nudno jest wtedy tak jak w trumnie starzy moi siedzą cały Boży dZien w tym zasranym domu mądrza sie pierdola głupoty o dupie marynie nudno jest wtedy tak ze sie żyć odechciewa nawet tfu no ohydny głupi nudny i durny dZien leniwy juz nawet i do granic wytrzymałości mam ja taki dZien serdecznie w dupie dla mnie wekend mógłby sie składać i z soboty tylko i by było dobrze tfu no a przez ta okropna zła i nie do wytrzymania tfu upierdliwa niedziele to tylko nierobstwo rośnie i nic wiecej pożytecznego z tej okropnej niedzieli nie ma tfu no. Nie lubię ja tego misjach głupiego jak i tez durnego dnia i tyle chyba sie tylko lenie cieszą bo to jest przecież ich święto tzw jest chyba juz tylko tfu co?.

 10. Nudne to życie strasznie nie można nigdzie tam pójść i tej całej tfu cholernej podwarszawskiej cholocie obic gęby na mokry żyg tfu no okropne to jest tfu no .jeszcze do tego ta głupia i nudna niedziela gowno wnoszaca w moje i tak zasrane życie tfu no

 11. Kurwa co to za jakiś pojebany dzien o Kant dupy potluc no.od rana wszystko do dupy pierdolony kosciol na który sie mogę ja juz w zasadzie tylko wysrac te pierdolone tfu i cholerne dziady które to p byle gowno robią mi aferę ja wiem ze pól zasranego tego i gownianego dnia siedzieli w robocie ale czy to moja tfu wina jest ze tydzień ma piec dni co?.i jeszcze tzw.pierdolona uroczystość kościelna która to chuj pierdolony dla mnie znaczy która tez sobie mogę dupę podetrzec jak papierem tyłek w sraczu tyle to gowno zasmiardle i nic niegodne dla mnie znaczy tfu no.co to za debil wymyślił te pierdolone uroczystości na chuj to gowno tfu komu tfu na chuj no.czemu by jeszcze całego tygodnia nie zrobić jedna pierdolona uroczystościa co dupę juz tym gownem podcieram sobie no co to kurwa za katolicki kraj niby tu są samo kurwa wierzący obywatele a jak co do czego przychodzi to sie ich widuje co tydzień w kosciolku tfu no chyba złożę zażalenie w tym pierdolonym tfu i cholernym niegodnym by nawet istnieć Watykanie ze te głupie klechy sie osmielily znieść post a zreszta i tak mnie możecie w dupę serdecznie pocalowac bo ja na to wszystko sram szczam odlewam sie i pierdze tfu no zniszcze was zabije rozerwe was ja na mokre Żygi wy śmieci wyjęte z rynsztoka spale ja was żywcem udusze finka was pokroje na kawałki tak wy głupie klechy ze sie wam żyć odechce a w szczególności ty okropna tfu cholero ty gruby spasiony prosiaku klecho ty tfu życia niegodne lukaszu tfu no niech ze ja ci lupne pięścią w te twoje pedalskie okulary to juz widzieć nie będziesz na bank ty malpo zasrana no mózg ci wyrwe i będziesz tak głupi jak ameba ty gruby tfu i okropny prosiaku ty jeden no aaaa!!!!!!!.chuj ci w dupę ty pedale pierdolony jeden tfu no

 12. Ty stara zapluta głupia blondi suki co ty sobie wyobrazasz ty dziwko przeklęta jak cię jeszcze raz zobaczę ty scierko tfu tfu tfu tfu pierdolona to cię tak nakopie pięściami ze ci ten mózg sie wypierdoli na mokra bajadere gówna ty głupia stara nic nie warta i życia nie godna krowo słyszysz ty łatwo jak karalucha cię tfu tfu tfu cię załatwie na mokry żyg cię spacyfikuje ty głupia pustoglowa malpo no lomem ci ja ta twa głupia paskudna dopisze jadaczke tak napierdole na mokre Żygi ze sie w lustrze ty głupia psychicznie ograniczona klempo stara nie będziesz sie mogła przeglądać tak ja cię urzadze gowno cię to obchodzi co ja tam jak jeżdżę na rowerze robię na rowerze prawa nie ma a ty uważaj ty głupia tłusta i spasiona locho ty bo jak z tobą skończę to ci trumna nawet potrzebna nie będzie no znajdę cię do samego piekła cię ścigać będę ty śmieciu życia nie godny będę i na końcu ci gardło poderzne i cię tak pobije na mokre wymioty ze sie w nich zapierdolisz na smierć czego ci tez życzę ty stara głupia i pierdolnieta na łeb raszplo do diabła idź albo ja cię tam wysle jak tobą pierdolne o ścianę ze nawet Żygi z ciebie rozchlapciale nie zostaną no nienawidzę cię po prostu cię nie znoszę do piekła lec tam jest twoje miejsce ty gruba beko no zdychaj od serca ci tego życzę a im szybciej tym lepiej to no

 13. ty zasrany dziwce wypierdolony z dupy ty ochłapie gówno wartego zygu karolu pawlaku przyjdz jeszcze raz do tego pierdolonego koscioła to cie
  rozwale na mokre rzygi aa potem ci zywcem wyrwe to twoje chuj warte serce żywcem i bede je jadl karmiac sie tym jak taka zdechła wypluta z gówna padlina taka jak ty bedzie powoli zdychała aaa!!!!!!!!.pokraje cie ja potem na mokre rzygi i ci granat w dupe wpierdole i sie przelecimy do piekła razem rozpierdalając sie na mokre torsje ty chujawko bezczelna zepsuta i zasrana do kwadratu no aaa!!!!!!

 14. co to jest kurwa co te popierodlone rodzime dziwce z dupy wyplute osiedlowe sklepiki aaa no co?.jedna rzecz sobie tylko w tym gównie kupic mozna co to jest za dziwkarski burdel no co?.po co to gówno biedronke wybuduja i sie bedzie kupowało tam 50 rzeczy na dzien i chuj tym małym sraczom dla przedszkolaków srających w dupe nie aaa co???!!!!

 15. co to ma byc wszystko w tej czesci tego osiedlowego gówna dla małych chujków co maja 2 lata co aaa???!!!!!!!.kurwa w dupe to rzygam ja tymi warzywniakami tymi paniami basiami w ktorych to 1 rzecza sie chuj najesz zasrane głupie dziwce z dupy wyjete pierdolone male osiedlowe sklepiki po co to gówno wogóle jest co no po co?.chyba dla pampersow jedzacych 1 rzecz na dzien aaaaa

 16. wojtek kjeda ty zasrany pomyju ty scierwo do rzygania calorocznego zycze ci tzw.panie sasiedzie zebys zdechl na raka ty skurwielu jebany tfu tfu tfu tfu cholera jasna aaaaaa !!!!! no.zebys zdechl w meczarniach karmic ja sie tym bede ty smieciu pierodlony zdechniesz ty zapluta na rzyg gówna ty pierdolona padlina czy co no?.zdechnij wreszcie ty skurwysynu ty jeden od serca całego ty urzedniku zasrany ci ja zycze aaa!!!!!.zesram sie na twoj grób z nienawiści ty pierdolona padlino ty głupia aaa!!!!!.dobrze ci tak ty skurwielu masz ty za swoje ha ha ha!!!! aaaa!!!! zdychaj zdychaj zdychaj ty padlino kjedo ty !!!!

 17. ty zasrany katecheto ubrany w ten zapluty i dziwkarski łach do wymiatania gówna ty tchórzu zasrany serce ci ja wyrwę ci ty chuju jebany jeden zjem cie jeszcze żywcem wypierdalając te twoje zasrane narządy naczelne i je porozrzucam na porozpierdalane torsje gówna aaa!!!!.mam cie dosyć na oczy mi się ty smiecu jeden nie pokazuj jak musisz no to spierdalaj do innej parafii bardzo chętnie ci w tym pomogę ty śmieciu jebany do wymiatania gnoju w tym zaplutym zasranym i dziwkarskim oborniku gówna ja cie zamorduje zarzne zadzgam cie ja nożem na porozpierdalane wszędzie mokre kupy rzygów ty złodzieju jeden tfu tfu tfu tfu aaaa!!!!!!!.nie pokazju mi się jutro na oczy bo nie wytrzymam i cie pierdolne stolem na mokre rzygi wogole to ten zapluty jehowicki sracz kościelny zapluje zbeztrzeszcze i zarzygam w cholerę aaaa!!!!!.brzydzę ja się tobą ty cholero zapluta ty zabije cie rozjadę cie wcześnie w mym lesie na porozrzucany wszędzie wymiot gówna lokalnego drzewostanu nie starczy na ten twój zapluty i dziwkarski wymiot tego twego beczelnego urzedzniczego ciała no aaaa!!!!!!.twoje zasrane i gówno też warte życie gówno dla mnie znaczy lepiej w sraczu dogorywaj a nie mi się tam jutro pokazujesz,zobaczy będziesz tam u nas jutro no to nie wyjdziesz ty stamtąd zywy jesteś zerem ty pomyju zasrany tfu tfu tfu tfu aaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.słyszysz ty dupku Michale tzw,katecheto zerem,zabije cie ja zadzgam wypatrosze i pierdolne cie o sciane ze pożałujesz ześ się urodził na tym dziwkarskim wymiocie gówna ty zero jebane ty zero jesteś ty zwykłym zerem śmieciem pluje na ciebie rzygam szczam i cie zatłukę pierdel gówna porozrzucanego wszędzie gówna zrobie ja z ciebie ty zero jedne no aaa!!!!!!.jeszcze mnie popamiętasz do grobu ty złodzieju ty jedne no aaaaa!!!!!.sikam pluje rzygam no i wymiotuje ja na ciebie ty zero jedne no.na oczy mi się ty śmieciu jebany pierdolony bezczelny najlepiej nie pokazju no aaa!!!! łe!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 18. mam dosyć tego zasranego i przeklętego dnia do dupy zasranej no.wielka szkoda że się wcześnie z rana nie zabiłem to bym tego dziwkarskiego nic nie wartego gówna nie musiał ogladać tyle tfu no.dziś do tego obrzydliwego parszywego gówna poszedłem ja za póżno jak i zawsze stara mi powiedziała czy ja z tą spowiedzią to nie kłamie a przecież ja nie kłamie ja tam naprawdę byłem.mam tego wszystkiego kurwa dosyć dziś o północy się spakuję wyniosę się z tego gówna zasranego i mnie wszyscy pocałujcie w dupę wy chuje w dupę ruchane pierdolenie rodzice mam tego gówna dosyć jedynactwa i tego zasranego gnoja nowaka jak cię zobaczę raz jeszcze ty chuju zasrana albo twoją starą to ci granat w ten zasrany pałac na 4 kółkach wpierdole i od razu się rozpierdolisz ty chuju podły do piekła na porozpierdalny wszędzie wymiotnik psiego gówna aaa!!!!!!.nienawidzę tych zasranych piątków wszyscy wyłażą z tych swoich zasranych pałaców i się panoszą po ulicach pozabijam ja te kurwy pierodlone zbiję uduszę i zatłuke młotkiem te dziady zasrane samochody i wogóle wszystkich skopię na mokry śmietnik gówna nienawidzę tego jednego przeklętego dnia nienawidzę aaaa!!!!!.

 19. rzygam na ten skurwiały nic nie wart świat stworzony przez szatana tylko po to by mnie wkurwiać.no ale jutro pierdolnę na ten zasrany zapluty i nic nie wart dziwkarski burdel taką atomówkę że będzie apokalipsa i koniec świata i rozwale ostatecznie te bezczelne i mega przemądrzałe domki pod lasem na porozpierdalną rzygliwą i wymiotną kloakę gówna gnoje już nie żyjecie jutro wszyscy do piachu pedały jebane tfu tfu tfu tfu no łe!!!! aaa!!!!

 20. jak się wścieknę to wezmę łoma i będę chodził po tych zasranych głupich oraz bydlęcych ulicahc obok nas i te zapchlone siersciuchy chodzi mi o te cholerne psy rąbał siekierą na porozrzucane rozbryzgi gówna rąał je a ich właścicielom wsadzał granat w dupę a potem się patrzył jak z nich uchodzi życie chuje jebane nie uciekniecie przedemną taki wam wpierdol spuszczę że pożałujecie żeście wyszli z tymi smrodami na spacer łomem was na rzyg rozpierdole i rozchlapciam na porozpierdalane gówno wymiotne wy chuje diabłu z dupy wyplute no.nienawidzę was ja tak bardzo nawet że jakbyście wiedzieli jak to byście zdechli w rzygach z obawy przede mną że was zniszczę i rozjadę na rzyg wy karaluchy jedne na mokre błoto was rozjadę oj rozjadę tak noo…nędzne bezwartościowe tchórze tacy odważni jesteście to do mego lasu chodzcie a już nigdy z niego nie wyjdziecie banda pierdolonych nic nie wartych tchórzy w ryju tylko mocno u siebie w bezpiecznym tzw.cywilizowanym świecie taa…. a do lasu to rodzinką całą pewnie łażą wiadomo czemu no i po co… rzygam na was i na te wasze sierściuchy następnym razem biorę nóż i was pkroję na porozrzucane wszędzie wypluwki gówna porozpierdalane oraz rozbryzgiwane po okolicznych drzewach lasu całego nie starczy jak was rozerwę na mokry pierdel ciekawe czy wtedy będziecie tacy mocni w gębie jak z rozpierodlonymi bebechami skopany sprani na mokry urzyg porozpierdalanego wszędzie błota bedziecie zdychali kopani przeze mnie na mokry sracz do utraty tchu ścierwo zasrane zabiję was skopię gówno z was porozrzucane wszędzie dla wilków zrobię wy ameby durnawe nic nie warte jak was pierdolne na mokre gówno to z was sralnia kloaczo wymiotna dla wilków nie zostanie rozerwę was na błoto i zamorduję nozem że te wasze pierdolone naczelne flaki wypierdolą sie na nicość zbije was na gówno i zakopię w gównie wcześniej przez was zroboionym pierdolona pchlarnia diabłu z dupy wypluta co?.do rynsztoka was spuszczę razem sobie polecicie do sracza w dupie mam ten małpi sracz zasrany jakim jesteście wy rzygam na was wy białe kurwy do afryki na drzewa spierdaljcie boście to tylko osiągnęli banda pierodlonych tchórzy piłą was na gówno rozbryzgane wszędzie że miejsca nie będzie przerobię ha ha ha aaa!!!!!!!

  1. jesteśćie zerem.tej nocy was wszystkich ostatecznie wytłukę młotkiem i spuszczę o tam przez rynsztok do piekła by was lucyper wypluł do sracza zasrana elegancja francja aaaa!!!!!.pluje na was dziś w nocy smażycie te wasze baronowe dupy wy kurwy spedalone i jebane chuje w piekle w dupie was mam torsyjne i naczelne gówno już dawno się porządek z takim guarano torsyjno wymiotnym powinno zrobić bo na nic lepszego nie zasługujecie wy nędzne pomyje wyplute o poranku piekłu lucyperowi i rynsztokowi wymiotnemu tfu no aaaa!!!!!.rzygam kurwy wami smażcie się w piekle ale wcześnie tu będziecie dogorywali a ja się tym waszym powolnym zdychaniem będę karmił po prostu karmił tfu no aaa!!! jak z was uchodzi to wymiotne życie na które taki zasrany rynsztokowy sracz nie zasługuje po prostu nie zasługuje aaa!!!!!!!

 21. wkurwię sie ja mega wezmę młotek i pozabijam te parszywe cholerne psy wszędzie gdzie tylko bedzie można tfu no.wymiotny sracz rozbryzgany do spuszczenia w obsranym kiblu z nich nie zostanie tak właśnie będzie no.

 22. pójdę i zamorduję tych dowcipnisi co mnie dziś zamknęli w tym wc jak byłem w szatni w tym basenie w aninie na mazowszu.uważajcie wy gnoje zleję was zatłukę młotkiem na nicość i na koniec was utopię w basenie zerem jesteście zerem byliśćie zerem też będziecie ja umiem pływać pod wodą a wy nie bo jesteście niczym splunąć mi się na was nie chce tego warci nawet nie jesteście gówna pierdolone łby wam odgryzę i spuszczę w sraczu do rynsztoka wasze ciała natomiast będę w zbijaka tłukł z dzikim krzykiem w tym zasranym kiblu aż do rozpierdolenia ich na nicość.jak was dorwę kurwy wy pierdolone to popamiętacie żeśćie się urodzili na tym rzygliwym kiblu tfu no aaa!!!!!

 23. ty pedale ty wymiocie szatana ty nędzna wypluwka diabelskich mocy ty pomyju ty chuju ty kale debilu pierdolony ty zero wymiotne aaa !!!!durniu zasrany ty jak cię tam na tej pierodlonej pływalni chłystku ty pierodlony cię zobaczę to cię pierdolnę tak że się utopisz w tym pierodlonym torze tfu no aaa!!!!!.rzygam tym waszym pierodlonym basenem tym kanałem wymiotnym aaa!!!.w jeziorze się będę ja kąpał w środku tego mego lasu a tam wszystko będzie dozwolone bez tych pierodlonych miejsc publicznych zasrany pałac z wodą do piekła go rąbnę a co do ciebie ty chuju zasrany coś mi wczorajszego dnia zwracał uwagę dowiem się gdzie to gówno z odbytu diabła mieszka pójdę tam ten twój pałac ty gnojku zasrany spalę ci babę ci zabiję a twoje dzieci porąbię no i zjem wcześniej pichcąc je w garze ty idioto pierodlony.nienawidzę cię chuju całym sercem gdyby nie ten basen to bym cię zamordował bez żadnych skrupołów rzygam ja na ciebie ty chuju zasrany zdychaj w piekle jak tak te sprawy stoją to ja rzygam na tą zasraną pływalnię wypchajcie się tym wszystkim a te baby te wtyki to się dowiem gdzie te głupie dziwki mieszkają no i się zemszczę się potwornie tak makabrycznie że wy głupie wymioty z rynsztoku szatana wy żeńskie nie jesteście wy sobie w stanie wyobrazić nawet jak tfu no.a ta pływalnia tam w aninie jest moją własnością i mogę sobie robić tam co mi się rzewnie podoba a ty chuju podrzyj raz na mnie ty jeszcze ryja a wezmę łoma i cię tak zbiję na sracz wymiotnych rzygów ty kurwo pierdolona że czego do grobu nie będzie można pakować tchórz pierdolony mi się znalazł jak i ta cała reszta tego rzygliwego i rynsztokowego pomiotu psiego gówna tfu no.jak nie ten gówniany basen to będzie inny łaski mi osiłku pierdolony nie robisz w dupie cię mam żebyś zdechł jeszcze dziś wieczorem ty zasrańcu ty jeden jakżeś taki mocny no to chodz a taki ci wpierdol spuszczę że cię matka rodzona w gównie zasranym porozrzucanym wilkom na pożarcie nie pozna.lepiej się chuj stamtąd zwolnij bo inaczej cię zniszczę i sam się wykończysz aaa!!!!.zdychaj giń przepadnij idż do diabła ty amebo wypluta czortu z dupy tfu no aaa!!!!!.zabiję cię chuju gołymi rękoma nawet cię przerobię na papkę wymiotną dla wilków a potem cię spuszczę do rynsztoka ty kurwo zasrana pracownik pierdolony rzygam ja na ciebie po prostu rzygam zabiję cię chuju zamorduję cię ja zjem cię a z twej skóry naczelnej zrobię ja sobie prześcieradło no.tak cię nienawidzę ty gnoju zasrany że nawet nie wiesz jak aaa!!!!!

 24. jutro ta zasrana i policyjna niedziela najgorszy no i najbardziej zasrany dzień w tym policyjnym gównie tfu no.rzygam już tym pierdolonym i policyjnym dniem już dziś gówno zaplute i zasrane tfu no.mam dosyć tego popierodlonego dnia już dziś klechy zasrane pierdel policyjny dziwki pierdolone sobie znowu zrobią tfu no.Nienawidzę klechów tego gówna zarzyganego co ciągle mało mało i jeszcze raz mało tfu no.Mam dosyć tych pierdolonych pedałów w sukienkach rzygać mi się chcę jak ja widzę tych pierdolonych dziwkarzy po prostu rzygam tfu no aaaa!!!!!.Kler to zbiór nic nie wartych zeru tfu no aaa!!!.Mam dosyć tych dziwek w sukienkach poubieranych jak szmaty w burdelu do Watykanu wy złodzieje pierdolone wracajcie tam jest wasze miejsce tfu no.Ta niedziela to dla mnie nie święto a tylko jeden wielki gówniany i zasrany dzień jeszcze bardziej do chuja niż całe pozostałe te pierodlone 6 dni tygodnia pozostałych no.A klechom to jeszcze kasy fiskalnej brakuje żeby kasę trzepać o byle gówna prawda co?.Rzygam zdrowo i równo papieżu franciszku pocałuj mnie w dupe z tymi swoimi podwłądnymi pedziami rzygam ja na ciebie ty pierdolony watykanie idz palić dupę w piekle bo tam twe miejsce tfu no.Mam dosyć tej pierdolonej policyjnej klechlandii jest to kraj w całośći zarzygany tym klerem aż do rzygania tym wymysłem szatana na lewo i prawo itd. i tak aż do końca tej zasranej planecie jak nie usuną wrzoda na dupie o nazwie chrześcijaństwo no Rzygam ja niedzielą idę się zabić kurwa tfu w piekle będzie lepiej a ten kościół to mnie raczej do piekła prowadzi tfu no.Rzygam klechami jesteście zerem a te wasze pałące wylecą do piekła na mokre gówno rozchlapciałe zniszczę to kurewstwo zaplute zasrane i policyjne oj zniszczę tfu no aa!!!!

 25. ty suko pierodlona zasrana ty małpo bezczelna do granic absurdu ty kaleko pierodlona żebyś z tymi kulami zdechła w piekle nic ci nie fajnego ty wywłoko diabłu z dupy przeklta ty kurwo obsrana gównem od dupy aż po ten twój uczony i mega naczelny łeb nienawidz ci tak że już lucyper cie bardziej nienawidzić nie może aaa!!!.No i bardzo dobrze chodż sobie i mecz si z tym gównem a ja si tym twym cierpieniem bede karmił po prostu karmił ty małpo ty zasrana tfu no aaa!!!!!.Wiecej na oczy mi sie nie pokazuj ty kaleko nie zdatna do niczego żebys to całe to swoje bezeceńskie i pierodlene życie si mczyła niech ci śmierć przyniesie ulg ty kurwo zasrana na oczy mi sie wiecej nie pokazju aaa!!!.nienawidze cie ty scierwo pierodlone serdecznie pal po smierci dupe w piekle ty łachudro diabłu z dupska wypluta w pomyjach tego jego pierdolonego szamba tfu no aaa!!!

 26. pokaz mi sie na oczy ty kaleko zasrana raz jeszcze a cie zamorduje gołymi rekoma aaa !!! pojde ja do pierdla ale co tam wazne ze ty nie bedziesz tam do tego sekciarskiego pomiotu szatana przyłaziła i chuj ci w dupe ty szmato zarzygana tym swym tchórzostwem po pachy aaa!!!.Pokaz sie raz tam jeszcze choćby i nawet a już bdziesz martwa aaa!!! no.

 27. zasrany basen gówniana pływalnia wiecej do tego rzygu pierodlonego w dup nie pójd pluje na to gówno zasrane tfu no aaa!!!
  po co te zasrane basenu co um?.nie można si w lesie wykąpać a nie w tym wodnym pierdlu w dupe pierdolonym rzygam tym gównem pierodlonym wiecej tam nie pójde predzej sie w szambie wykapie aniżeli pójd do tego zasranego gówna tfu no aaa!!!!.chuj wam w dup wy kurwy jebane sram na was jesteście wy zerem a ten zasrany basen to sobie w dup wsadzić możecie w dupie mam was wy chuje pierdolone rozumiecie wy amebie osiłki co?.Tylko to umiecie robić w tym waszym nedznym i mega popierodolonym życiu wy debile zasrane co um?.dla mnie to na golasa możecie si kąpać wiecie co?.Rzygam na te wasze zasrane policyjne speedo arena czy też inne zasrane rzeczy do pływania no.Jesteście na tym punkcie zdrowo pierdolnieci ta wasza zasrana pływalnia dla mnie nie istnieje wiecej do tego gówna jebanego gówna nie pójde tfu no aaa!!!.Rzygam na was lepiej leczcie si na łeb a nie tylko pierdolec na punkcie tych bzdet w których to pływacie wejdzie taka czy też taki do tej zasranej i zaszczanej po pachy tej jebanej w dupe pierdolonej i nic nie wartej absolutnie wody i sie zanurzy nikt tego widziec nie bedzie…
  pluje na was kurwy ssijcie sobie chuja wy geje zasrane ratownicy diabłu z dupy wypluci tfu no aaa!!!.co mi zrobicie gówno no bo nim też jesteście prochem jesteście wy i ci tyle samo warci co ten ratowniczo-policyjny syf no.ech szkoda pisać jesteście wy prochem wszystko to proch nic nie wart no.

 28. ta popierdolona na ryja lecąca z chujem lucypera policyjno-pierdolona na maksa planeta jest rzygiem gówna no.Wymyślili sobie idioci ci pierdolenie kolejną blache na tych zasranych odchodach gówna o nazwie fat bike z branży rowerowej.Sam mam to pierdolone gówno do chuja sie tym jezdzi równie dobrze można chodzić na piechote tak jak niegdys zamiast wsiadac na ta blache tfu no.A że jednak coś tam muszą sprzedawaćno to zachwalają do urzygu to gówno obrzygane sraczem z rynsztoka i tak sie pierodli że to jest nowość ta zasrana blacha na tych dwóch pierdolonych gumkach tfu no.Niedługo to si bdzie na tym srało i z zasranym dupskiem po tym w dupe pierdolonym lesie jeżdziło no bo to jest przecież ten zasrany psu z dupy wypluty fat bike tfu no.

 29. A brańza rowerowa którą to serdecznie rzygam bo te zasrane rowerychuj rozbity w kiblu obszczany gnojem z rynsztoka mi dały roboty przy tym tyle że sie odechciewa nawet i wczesnie z rana gdziekolwiek na tym jezdzić a w szcczególności w zimie a te debile diabłu z dupy wyplute to sie tak jarają jakby ich ktoś za chuja pociągnał i dostaliby by oni mniej wicej pierodlonego orgazmu kurwy te pierdolone meskie z tego obsranego gównem burdelu tfu no.Pozatym wszystko można sobie kupić tym papierem do wycierania dupy o nazwie pieniądz cholera pierdolone pomiot szatana jego mamona do której zresztą si lucyper z piekła przyznaje i nawet tfu no aaa!!!.Natomiast wsiadać na taki pancerny czołg no i jechać jak wozem drabiniastym po gnojówce w błocie jeszcze po ciemku jak nikt tego nie widzi no to jest frajda a jeszcze spierodlić sie na ryja i sobie gb na gówno obsrane własnymi defektami no to jest fajnie oj fajnie tfu no aaa!!!!.Ale co tam to przecież fat bike jest krzyk mody no tak z gołym chujem bdzie na topie onanizować sie na siodełku no to też t czynność bede robił na tym zasranym pojezdzie przez idiotów zrobionym bo robić po nocy co nie mieli no to wymyślili kolejną udreke jakby by mało wszedzie meczarni nie było ano tak no…

 30. ten fat bike to nie jest żaden wspaniały rower tfu no.Nie czytajcie tych bzdet pisanych przez tych nowoczesnych idiotów pewnie by si na własnym gównie po nocy u siebie w domku wywalali jakby tylko mogli tfu no.A prawda jest taka że niestety tfu no że ten fat bike to jest rower gówniany strasznie wolno jedzie wygoda jazdy zerowa kierownica tak napierdala po tych pierdolonych i szatańskich korzeniach że równie dobrze na piechot można łazić tfu no.Ale żeby zarobić kas to sie wszystko zrobi i uczyni też tfu no.Nie lubie wogóle rowerów jakoś mi tak one zupełnie nie pasuja w tym naszym klimacie a sczególnie takie duże tłuste i spasione monstra rowerowe jak to o którym to tutaj pisze no..Moda jest wymysłem idiotów co wymyślają dla kolejnej bandy pustych i bezrozumnych głupków kolejne chujostwo kupi sie to gowno troche sie tego poużywa po paru dnia spowszednieje jak wszystko i bedzie gówno no.Wiec ciągle moda na rower a to taki sraki jakby blacha na 2 zasranych kółkach jakąs wartosc miała od tego co na nim dupsko swoje świńskie no i plugawe posadzi nie?.Jakbym dorwał tego chujka co to stworzyło to bym go na gówno porozpierdalane wszdzie rozjechał rzygam tymi rowerami a zresztą i tak teraz chodze na piechote taa no…

 31. nie specjalnie lubie ja te wstetne weekendy no.starzy jedzą jak zwierzeta z lasu jest głupio nudno i do bani no i mega do dupy no.dla mnie cały czas mógłby być poniedziałek no i by było dopiero wtedy fajnie no.A w weekendy jest nudno stare siedzą te 2 jebane dni w tym cholernym wstretnym domu sie czepiaja mnie o byle bzdete nie ma co robic nudno do dupy jest i tak tfu no.Niedziela jest tutaj u nas dla mnie najgorszym najwstretniejszym i najobrzydliwszym pierdolonym gnojem nie do wytrzymania nawet zaraz na 2 miejscu po poniedziałku no.Wstretna nudna do dupy nic nie warta z reguły nudzi mi sie jak diabli a stare gówno wszsytko robi i czyni też by było jeszcze wstretniej ohydniej no i nie do wytrzymania.rzygam tym gównianym nic nie wartym dniem no.

 32. ale jedynie pociesza mnie fakt iż czas szybko leci i to torsyjne wymiotner choleryczne gówno sie przynajmniej szybko skończy i już no.A ten wstretny nic nie wart weekend pojdzie sobie w cholere precz no i bedzie nowy tydzien a nie ciągle do urzygu ten jebany w dupe chujem diabła do urzygu wstretny no i nic nie wart pierdolony cholerny weekend ta upierdliwa zaraza pierdolona tfu no.Niby te 2 dni patrz ty że no no a lecą jak gówno w kiblu tfu no aaa!!!.Nie lubie ja tego rzygliwego dnia ciesze sie że jest wreszcie wieczór a jutro mój ukochany poniedziałek.A niedzielą pluje w sraczu i rzygam na nia o tyle jest wart ten tzw.świąteczno-uroczysty dzień chyba jego inność polega na bezsensownym łażeniudo tego gówna pierdolonego pałą lucypera w dupe i szczekania z tymi chujkami przez piekło w dupe pierdolonymi tfu no aaa!!!!.Wariactwo jebane dla mnie wogóle tego policyjnego gówna wogóle by mogło nie być no i by było dobrze.życie po prostu to zasrane wredne i w dupe kopiące to zasrane życie ech ech tfu no aaa!!! ech…. ech…. no.

 33. mam serdecznie dosyć wszystkiego i wszystkich w tym pierdolonym w dupe jebanym gnoju w którym już chyba sie za kare tylko mecze taa no.. rodziców tych pierodlonych i zasranych cholernych lekarzy pierdolących do urzygu o tym jebanym zdrowiu już wolałbym ja na hiva zdechnąć i mieć to całe jebane w pizdu życie serdecznie w dupie i ten cały zarzygany pierodlony domek ohydny lucyper już chyba lepiej ma kurwa odemnie tfu no taa… mam nadzieje że dobry bóg mnie zabierze z tego ohydnego i wymiuotnego domku który jest przyczyną tego całego mego gównianego życia tfu no.Niekiedy to ja sobie kurwa myśle po co mi to zasrane gówno pierdolniete o ściane zwane życiem tfu no.Już wolałbym ja mieć za ojca lucypera a nie tego idiotego lekarza pierdolonego serdecznie w dupe …. ale życie i tak jest chuj warte spluniecia nawet w sraczu to pierdolone gówno nie jest warte wszyscy mają fajny a nawet i super weekend a tylko ja w tym pierodlonym chujawkowie policyjno-dozorczym za kare musze siedzieć i takito ja mam fajny weekend …wszyscy maja fajnie a tylko mnie sie to stare pierdolone w dupe bagno czepia sie mam juz dosyc życia w tym obsranym gnojem po pachy wymiotnym domku szatana tfu no aaa!!!! po prostu dosyć pierdole to wszystko w cholere by mnie wirus hiv złapał i wysłał do piachu już tam chyba tylko bedzie lepiej tfu no.Nienawidze tego 21 wieku chuj mu w dupe równie dobrze w afryce mógłbym umierać a nie żyć w tej pierodlonej i przemądrzałej europie pierdlu i królestwie lucypera tfu no… nic z tego jebanego życia w dupe ruchanego nie mam czekam ja tylko na śmierć jak zdechne i sie skończy to gówno pierdolone zwane życiem a im prdzej to tym lepiej tfu no taa… ech życie stary po prostu życie taa… ech tam ech tam no ech ….

 34. nie lubie chodzic na ta pierdolona i absolutnie nic nie warta pływalnie. nie lubie tam chodzic i tyle tfu no.kurwa czy wszystko musi byc w niedziele nie można tam pojsc innego dnia i to wszystko rozpierodlic i rozjebac w cholere na rzyg dla wilków co?.

 35. starzy mi wszystkiego odmawiaja dobrego do jedzenia kiełbasa zla bo mi nerki wysiada nic jesc nie moge gówno mam z tego zasranego życia spluniecia do rzygów nie wartego nawet tfu no.tak popość sobie jeszcze małoś sie napościł a tu jutro trzeba iść ubranym jak pajac do tego gówna pierdolonego przez lucypera serdecznie w dupe tego to mi nie zabraniaja idioci pierdolenie tfu no taa… a ja nie pójde tam a tylko do lasu i chuj wam w dupe dziady zasrane aaa!!!! le ….

 36. ty małpo pierodlona w dupe przez chuja plugawego lucypera ty pomyju ty chujku pierodlony zasrany ty tani eleganciku ty chuju nienawidze cie zamorduje cie ty zasrany ty tchórzu rozwale ci ten twój pierodlony samochód na głowie dom ci ty jebany chuju zasrany rozpierodle a potem go z krzykiem na nawóz przerobie ty chuju pierodlony ty z tej zasranej marmurowej ty śmieciu pierodlony rozszarpie cie na gówno porozpierdalane na tej całej policyjnej zaszczanej błotem gównem i gnojem ulicy tyle samo wartej co i ty ty zasrany tchórzu tak mam cie ochote zbić na rzyg do rynsztoka że cie młotkiem na gówno zapierdole na rzyg do gnoju gnój ci najpierw z ciebie zrobie potem twoją babe zagryze i spale żywcem i twój samochód poleje benzyną i rozpierodle go na sik do wymiotów z defektami tfu no aaa!!!

 37. ty tchórzu już nie żyjesz ty śmieciu pierodlony zapierdole to twoje włoskie gówno do rynsztoka na rzyg wymiotny aaa!!!!.pokaż mi sie raz jeszcze tam no to cie zamorduje rozszarpie i nakarmie toba szczury w rynsztoku ty chuju jebany prze lucypera w dupe tfu no aaa!!!!!!!.

 38. ty chuju z marmurowej już nie żyjesz aa!!.dziś w nocy pójde tam do ciebie i rozpierodle ten twój pałąc na sracz dla świn rozumiesz ty chuju z tej jebanej i policyjnej marmurowej co?.nienawidze cie ty gnoju żebyś zdechł na hiva bym nie miał wątpliwej przyjemności oglądać cie dalej aaa!!!.jesteś chujem zasrany tchórzem a siedż ty sobie w tym swoim pierdlu tylko toś osiągnął sraj tam i obsraj ten swój wymiotny domek swoim gównem ty kurwo z piekła wyśle cie tam nawet jakbym miał reszte życia spedzić w tym pierodlonym pierdlu ale pomimo wszystko cie zatłuke na gnój jak psa do kibla i spuscze cie potem ty pomyju ty jeden przez tą kratke do rynsztoka zabije cie zamorduje pozbawie cie życia ty amebie z mózgiem ameby rzygam tobą aaa!!!!!.spierdalaj ty chuju jebany przez piekło w dupe do piekła gdzie twoje miejsce jest aaa!!!!

 39. nie bardzo lubie tą popierdoloną gównianą i chuj wartą tą jebaną policyjną niedziele tfu notaa…starzy jedzą teraz jak świnie w chlewie a nawet i gorzej cały dzień ten w zasadzie jest do dupy czekam ja tylko aż sie to wariactwo tzw. świąteczne z nazwy chyba tylko skończy i bedzie wreszcie dobrze tfu no.Jak sobie wszyscy pojadą w cholere do tej swojej zasranej roboty z moimi tzw.kochanymi rodzicami i sie na nich wreszcie nie bede ja musiał patrzeć tfu no.Rzygam tą niedzielą jest ona do dupy gorsza nawet i od poniedziałku ta dzisiejsza aktualna żyć sie nie da zaraz ide na ten zasrany i popierdolony basen wcale mi sie nie chce ale musze tfu no.Niedziela to jest dla mnie meczarnia no i katorga zawsze czekam aż sie to gówno jebane i odrzygane do rynsztoka sie wreszcie zakończy i nie bede tego tzw.świąteczno-uroczystego dnia do urzygu musiał prze cały nastepny tydzien dzieki bogu oglądać tfu no.Nie lubie niedzieli jest głupia nudna do dupy nic nie można robić tylko starzy siedzą w domu no i trują mi dupe tyle z tego dnia pożytku tfu no.ech ta okropna zła i niedobra mega policyjna niedziela gówno warta równie dobrze mógłbym ja ten cały tzw. głupi i świąteczny dzień jak dla mnie tylk z nazwy przespać do 12.00 w nocy albo też wyrzygać go do rynsztoka by popłynął z defektami do gnoju i mi nie truł i tak ciżkiego życia tfu no.Mam dosyć tego dnia tego policyjnego i wymiotnego domku obsranego rzygami i rurą kanalizacyjną z defektami po pachy gnojem i mam nadzieje że nastpna niedziela też bedzie nic nie warta zasrana i dodupy podobnie zresztą też jak i ta aktualna nic nie wart nieużyteczna do niczego poza wyrzyganiem jej do ścieków kanalizacyjnych no taa…. taaa…….

 40. nie lubie świąt niedziela jest najgorszym gównem tfu no.za kare chyba jest dla mnie żeby mi jeszcze bardziej zochydzić i obrzydzić życie tfu no.nie lubie tego dnia serdecznie go w dupie mam dla mnie to by go mogli z kalendarza wypisać takie to gówniane wymiotne defektowo-sralnicze gówno tfu no.nie można wogóle tego ohydnego dnia żyć …ale przynajmniej czas szybko leci i skończy sie to cholerstwo upierdliwe dzieki bogu już wole jutrzejszy dzień bez nich pół dnia taa noo.. taaa noo….

 41. ty zasrańcu pierdolony ty chuju jebany w dupe przez tego pierdolonego szatanka nienawidze cie tak żebym cie rozszarpał gołymi rekoma nawet na miazge ty gnojku zasrany jeszcze raz tu przyjdż to cie rekoma zamorduje nawet.Jesteś śmieciem pluje na ciebie gnojem ty zasrańcu jebany jesteś niczym bedziesz niczym i byłeś zerem ty śmieciu tak cie miałem ochote pierdolnąć na gówno rozchlapciałe do rynsztoka ale tego nie zrobiłem niestety czego teraz ja bardzo żałuje no.Jesteś ty niczym rzygam gównem na ciebie co z tego żeś lektor kościelny i tak cie załatwie łeb ci urwe i zwymiotuje z krzykiem do piekła go tak ci te twoje kości porachuje że ci ambulatorium załatwie ty śmieciu ty pierdolony z mózgiem ameby zamiast swojego tfu no. Nienawidze cie serdecznie karmie sie twoimi niepowodzeniami życząc ci byś ich miał jak najwiecej i żebyś zobaczył żeś nicość jest.Dowiem sie gdzie ty śmieciu diabłu z odbytu wypluty mieszkasz i cie tak zbije obije ci morde na gówno do rynsztoka że bedziesz miał i po śmierci i nawet przesrane ty zasrańcu ty pierdolony spierdalaj gdzie indziej co nie ma nigdzie kościołów tylko jest ten ty kupo gówna na dwóch nogach co?.Że musisz ty tu przychodzić hrabia pierodlony jeden diabłu z dupy zwymiotowany z krzykiem z jego plugawej geby do rynsztoku zwanego ziemia .Rozerwe twój domek na rzyg do wsiąkniecia do gleby a ciebie przerobie na gówno do rozpierodlenia na nicość ha ha ha !!!!.Spierdalaj wiecej na oczy mi sie nie pokazuj bo nastepnego razu po prostu nie przeżyjesz już tfu no.Gardze tobą jesteś gównem jak i ta całą reszta tych bałwanów i pajaców diabłu z dupy wypluta tfu no.Jesteś gównem rzygam tobą na nawóz do wsiąkniecia w glebe tfu no aaa!!!!.Pamietaj ty śmieciu pierodlony że jesteś niczym po prostu niczym aaa!!!! no.

 42. gówno mi zrobicie wszyscy ta zasrana jebana w dupe policja ta zasrana straż miejska napluje na was samochody wam opluje poleje benzyną i rozpierodle o ściane na gówno rzygam wami rzygam tym pierodlonym miejscem w którem za kare przyszło mi żyć wszystkiego mam dosyć zaraz tam do was pójde zbije was na sracz dla psów nawyzywam nabluzgam i was rozpierodle na sracz wymiotny do gówna wy chuje jebane w dupe rzygam wami śmieci i tak mi gówno zrobicie a ja wam wszystko moge łącznie z zabiciem was wy kurwy jebane aaa!!! w dupie mam to wasze zasrane prawo dupe nim sobie w kiblu wycieram chuj wam w dupe wy śmieci pierodlone rzygam wami tyle jesteście wy dla mnie warci aaa!!!.Jesteście niczym i tak was na gnój jutro z rana spiore nasram napluje i odrzygam sie na was w dupie mam was wy policjo jebana dynamitem rozpierdole ten wasz pierodlony komisariat na gówno do spuszczenia z szambem do rynsztoka nienawidze was ty jeban pierodlona policjo chuj ci w dupe do afryki sie wyniose tam mi nic nie zrobicie bo gównem jesteście nasram na was napluje nasikam i zwymiotuje was gównem bo gnojem jebanym wy w dupe jesteście aaa!!!.zasrane kurwy niczym jesteście w dupie was mam nienawidze was jestescie niczym pluje na cibie chuj ci w dupe ty policjo ty strażo miejska jesteś niczym rozpierodle cie na gówno do spuszczenia razem z gnojem do kibla aaa!!!!!!!!!!!!!.zabije was wszystkich wyludnie ten zasrany kraj i bede ja w nim tylko sobie żył dosyć was mam ja wy białe kurwy idzcie do piekła bo tam jest wasze miejsce aaa!!!!

 43. nienawidze tego kraju tych debilnych ludzi którzy są jak głupi zwierzeta co im można narzygać na ryj i im reke wyłamać z krzykiem a oni i tak to nawet mają w dupie i dobrze zasrany gnojny kraj pierodlonych jaskiniowców na poziomie niczego czyli zera do dupy sie tu żyje tylko sie naucze angielskiego no to wypierdalam stąd z tego gównianego szamba szatana bo nic tu po mnie tfu no.Rzygam na was i tak was dorwe i spiore na gówno do spuszczenia z krzykiem do rynsztoka w dupie was serdecznie mam dla mnie to nie musice mieć samochodów autobusów i tego całego cywilizowanego gówna które jest tyle warte co je spuścić razem z szambem i z krzykiem do rynsztoka aaa!!!!.jesteście niczmy mam was w dupie aaa!!!!.chuj wy mi możecie zrobić a ja wam wszystko moge łącznie z zajebaniem was na rzyg do spluniecia z krzykiem do szamba aaa!!!!

 44. w dupie mam serdecznie te zasrane samochody do urzygu pełno tego gówna mechanicznego wszedzie szlak mnie zaraz od tego chyba strzeli pisze:

  wy zasrane i pierdolone spluniecia nawet i nie warte kurwy pierdolonych kurwów w dupe sobie wsadzcie te wasze pierdolone blachy do złomu typu lexus porsche i te inne gówna wyplute diabłu z dupy taa tfu no aaa!!!!!….rzygam tymi waszymi zasranymi po pachy blachami na tych jebanych oraz pierodlonych 4 gumkach dla mnie to byście mogli tylko jeżdzić tymi autobusami debile zaplute zabraniam wam tym gównem jeżdzić rzygam już na to wasze zasrane debilstwo do leczenia w psychiatryku tfu no aaa!!! już chyba tylko tfu no.W dupie mam was dla mnie nie istniejecie jezdzijcie sobie gdzie indzie bo jak nie no to granatem was rozpierdziele rozpierdole na gowno te wasze policyjne blachy wyplute z krzykiem przez rynsztok wcześnie z rana no.W dupie was mam zróbcie wy mi przyjemność i jeżdzijcie gdzie indziej dobrze co?.Bo jak nie to wam te wasze samochodziki rozpierdole młotkiem na papke mielono wymiotną do spuszczenia z szambem no tfu no aaa!!!! nienawidze was białasy wy pierodlone srajcie gównem w dupie mam te wasze blachy na tych jebanych 4 kółek mam parawo tych pierdzieloncy hsamochodów nie lubić co kurwa mam no to wiecie co co wyżej ja napisałem tyle w temacie no.

 45. zaraz sie wkurwie spuszcze atomówke w te jebane fabryki tych pierdoloych samochodów i już problem sam sie rozwiąże tfu no.nie bedzie fabryk gówno nie bedzie produkowane i już te zasrane samochody nie beda istniały tfu no aaa!!! i bedzie wreszcie dopiero wtedy swiety spokój tfu no aaa!!!!!

 46. no i co ty mały zasrany rzygaczu gówna co tak szczerzysz te swoje zebiska gebe mam ja ci na gówno oraz rzyg do spuszczenia do rynsztoka zbić najpierw rozpierdalając ci te wstretne policyjne okulary na tej twej małej skurwielskiej i pokurczowej gebie ty mały geju co?.Rzygam ja na ciebie spierdalaj do rynsztoka ślizgać sie na gównie i robić sobie kąpiel podwodną w szambie ty mały pierodlony skurwysynku czy też może mam ja ci pomóc i cie tam z kopniaka w tą twoją naczelną i przemądrzałą dupe ci dać co?.Nienawidze cie ty gnoju rzygam tobą do rynsztoka z defektami oraz z szambem płyń z tym całym gównem i rzygami wymiotnami do kloaki wymiotnej lucypera spierdalaj ty mały śmieciu rzygam tak tobą że nawet i nie wiesz ty jak bardzo ty jebany ministrancie diabłu z dupy wypluty co może sie jeszcze w pampersy posraj ty mały chujku co tatusia musisz ze sobą brać ty mały śmieciu pierodlony co?.Nie za stary ty jesteś na takie rzeczy co?.W dupie mam ja serdecznie ciebie dla mnie to możesz ty sobie w rynsztoku zamieszkać w stercie gówna i żreć swoje rzygi cały dzień boży ty amebo z mózgiem sracza w dupie nienawidze cie ty mały i pierdolony chujojadzie siki możesz pić a jeść własne kupy na których sie pewnie ze strachu ślizgasz ty nic nie warta niedorozwinieta imitacjo istoty ludzkiej zatrzymana w fazie rozwoju na poziomie ameby z mózgiem w chuju ha ha ha ha ha ha aaa!!!!.Jesteś ty niczy ty sapiensowe ty gówno do afryki spierdalajz chujem lucypera złamanym w tej twej policyjno psio dozorczej dupie wszedzie cie znajde do wrót piekła a nawet też i dalej cie bede gonił by cie rozszarpać na nicość ty mały łobuzie rozrabiako i mały pijaczku ty tfu no osiedlowy aaa!!!!.jesteś ty niczym pamietaj ty o tym zawsze aaa!!!!.ty amebo nic nie warta co najwyżej do zwymiotowania w rynsztoku do szamba z defektami płynąca w oborze gówna którą to sama jest taaa!!!! aaaa!!!!??????

 47. nienawidze was serdecznie wy italijskie kurwy.jakbym mógł to bym was pierodlnął na zawsze pod wode z atomówki wy makaroniarze pierodlenie bede ja sie modlił do lucypera by was wytepił zagryzł i posłał was do piekła wy chujki zasrane z tym pedofilskim watykanem na czele aaa!!!.Przyjade tam do was jutro wezme karabin i was rozstrzelam na sracz mielonego gówna zniszcze was wy kurwy pierodlone zbije was na gówno i was tłuc młotkiem bede tak długo aż z was nie pozostanie mokre rozchlapciałe gówno do spuszczeni z mega krzykiem ku chwale lucypera do rynsztoka wy italijskie śmieci palcie wy dupe w piekle aaa!!!!.zabije was roszarpie was ja na rzyg bajora rozchlapciałego gówna ta babka dziś z tym gunem co rozpierodliła ten pierdel policyjny you tube no to przy mnie nawet nie bedzie wrzut na dupie aaa!!!!.szykujcie sie na zdechniecie w oceanie wy makaroniarze pierodleni rzygam na wszystkie te wasze tandetne wyroby dupe sobie nimi w kiblu wycieram jutro wszyscy jesteście martwi pozagryzam ja was i bedziecie tak samo martwi jak tencały ten wasz italijski dziwkarski syf zamorduje was atomówka w was pierodlnie i bedzie już chyba tylko jedno wielkie bajoro gówna aaa!!!!! nienawidze was jak ja was serdecznie nienawidze aaaa w piekle wam reki nie podam wy śmieci pierodlone aaa!!!!!.rzygam wami w piekle a ocalałych do samych wrót szatana bede ścigał i tłukł na rozchlapciałe gówo do wsiąkniecia jako nawóz i sracz z was wymiotny zrobie spale was i sobie to nagram na kamerce wy italijskie zero rąbane przez piekło w dupe tfu no serdecznie aaa!!!!.nienawidze was ja serdecznie wy szmaty zasrane gnojem jesteście wy niczym po prostu niczym gównem do wyrzygania do piekła aaa!!!!

 48. na temat dyrygowania złych klechów co mamy robić w niedziele w ciągu tego całego naszego roku pisze:

  mam dosyć serdecznie klechów bycia tym pierodlonym lektorem koscielnym cotygodniwego przzymuszania mnie do tego czego serdecznie nienawidze tfu no.Może by tak te książęce pałace zamknąć precz w cholerę no bo po co ludzie tam mają chodzic te głupie w dupę przez diabła rąbane dziwki w sukienkach tych burdelowych tzw. względnie klechy mają nam organizować nasz czas wolny a czemu to niby czy ja jemu mówię co ma robić.Ta cała gówniana nie do życia katolandzka polska to jest kraj watykanu te kurwy w sukienkach diabła co tydzień mówią nam że bedzie grzech jak tam nie pójdzie się.w dupie mam taki zasrany gówniany do urzygu popierodlony mega dzień w rynsztoku mógłbym ja go raczej spedzić tfu no…. mam dosyć klechów tego że jutro ta wstrętne policyjna jebana przez lucypera w dupę niedziela poniedziałek jest już chyba tylko od niej lepszy no.A klechy mówią nic nie robić no to po co w ogóle wstają one kurwa nie?.Leżeć sobie te zasrane 24 godziny srać pod siebie nic nie jeść nie żyć nam zakazują a sami robią sprawiedliwe to co?.A zbieranie kasy to co nie jest już jakaś aktywność sami niech się najpierw zamkną zamkną ten swój pałac królewski o nazwie kościół no to wtedy będzie dopiero dobrze nie?.Rzygam serdecznie na ten gnój nie pójdę ja tam a że grzech ciężki no cóż spowiedż jest się wyspowiadam no i już po problemie nie?.

 49. pan bóg to zasrany chuj a ten pierdolony kosciół to jego zasrana świątyna obsrana ze strachu gnojem razem z tymi pedałkami w sukienkach.Zbije ich na gówno zagryze ich kurwy zasrane a tego wikarego to tak pierodlne w dupe łomem że mu wszystkie narządy wylecą i sie brzydko rozbija o sciane tego chuja po prostu zagryze zamorduje zniszcze zwyzywam i go rozbije na bajoro rzygów aaa!!!.spierdalajcie wy nedzne policyjne zero do tego swego watykanu rzygam wami wy klechy pierodlone niczym wy jesteście najchetniej bym ja wam odgryzł te wasze zasrane i modlisze wymiotne geby na które już od patzrenia tylko można jedynie srać szczać pluć rzygać i zbić na mokre mielone gówno aaa!!!!.nienawidze tej pierodlonej sekty lucypera wypierdole ja ją z tego miejsca do dna piekła żeby paliło to ścierwo pierdolone dupe aaa!!!!.Też ja bede wiking spale ten wasz obsrany gnojem ze strachu ten królewski pałac nasram ja tam napluje narzygam i sie sam potem rozpierodle do piekła i was uprzedze wy nic nie warte prostytutki w tych cholernych sukienkach rzygam na ten zasrany czorci pomiot gówna o nazwie kościół po prostu rzygam zniszcze ja go oj zniszcze aaa!!!!!!!.nienawidze was wy kurwy idzcie do piekła przeklinam was jesteście niczym nawet i zrem nie wy słudzy diabła tak lucyperowi prdzej ja opddam hołd niż temu waszemu bogu co jest gównem rozbitym o ściane rozniose to policyjne gówno na sracz dla psów wasze dni policzone klechy wy jedne oj policzone oj policzone…..

 50. tee jarek piórkowski naszczaj ty sobie sikami i zapluj gnojem z dupy te pedały od tej swej policyjnej lawety tyle samo wartej co i ty chuju pierodlony tfu no …. jarek chuj zwozi gnój ….

 51. jan paweł 2 to był pedzio z tego zaplutego gnojem wadowickiego gówna papież zasrany polaczek jak i ten cały ich zawistny i skurwiały syf policyjny zwany polską wypierdalam z tych szczyn królewskich lucypera angielskiego się tylko ja poduczę i zamieszkam im dalej tym lepiej od tego gówna pierdolonego o nazwie polska taaa piękny kraj sram nim do ścieków gówno pierdolone tfu no….

 52. żałuję że nie rozszarpałem ja żadnej takiej głupiej kurwy na proch porozrzucany dosłownie i wszędzie w powietrzu dziś z rana w tym moim tylko lesie. Ale co tam może jutro zatłukę ja kogoś tam na ściek porozpierdalanych wszędzie smarków no.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s