Zabić gnoja, czyli hejt w sieci

W komentarzach zawsze są jakieś życzenia. Życzy się męczarni, chorób, zdychania na raka…

Kierowca, który poturbował dwadzieścia trzy osoby na Monciaku w Sopocie prawdopodobnie nie będzie skazany za przestępstwo (czytaj tu). Jest chory psychicznie i musi być leczony w zakładzie zamkniętym. Jego choroba, mówiąc oględnie, nie przypadła do gustu internautom, którzy zdecydowanie woleliby żeby mężczyzna był:

 1. Zdrowy
 2. Pijany
 3. Pod wpływem narkotyków
 4. Skazany na śmierć.

Niestety, żadne z tych życzeń nie chce się spełnić. Byłoby fajnie, ale nie da rady. Trudno się więc dziwić furii społeczeństwa. Nic nie idzie po naszej myśli. Ani on zdrowy, ani pijany, ani naćpany, ani skazany na śmierć. Pozostaje nam tylko jedno. Zabić gnoja przez internet. Pozostaje nam już tylko hejt.

Warto zauważyć, że nie tylko w tym kontrowersyjnym przypadku nasze oczekiwania się nie spełniają. Właściwie pod każdą publikacją w sieci jest z tym krucho. Czy to będzie publikacja o kierowcy z Monciaka, czy o roztargnionym ojcu, czy o zbyt troskliwej matce, czy o australijskiej żabie, wszystko jedno. Dlatego hejt musi być i będzie. Warto się w nim podszkolić. Jak go sformułować, co zawrzeć, żeby był wystarczająco dosadny? Są pewne zasady, które trzeba znać. Tak więc, zanim napiszemy jakikolwiek komentarz (również pod tym artykułem), pamiętajmy aby:

 • Ostro się sprzeciwić. Bo wszystko, co właśnie przeczytaliśmy to stek bzdur. My za to jesteśmy chodzącą encyklopedią i znamy się na: polityce, historii, prawie, ekonomii i naukach ścisłych. W dziedzinie medycyny jesteśmy orłami. Z psychiatrii nikt nas nie zagnie.
 • Wykorzystać znaki przestankowe. Wykrzykników proponuję stosować jak najwięcej, warto też na stałe wcisnąć Caps Lock. Liczą się też zwroty wyrażające bezbrzeżne oburzenie. Wulgaryzmy polecam przeplatać wielokropkiem. Zabieg, ze względu na brak możliwości swobodnego rzucania mięsem na forach, wzmaga emocje i podnosi wartość komentarza.
 • Używać szyderczych określeń, typu: „główka makówka” na przemian z określeniem „zakuty łeb”. Tego rodzaju akrobacje dezorientują adresata, a jednocześnie przyprawiają o zawrót wspomnianej pustej głowy. Niech tam, w końcu to nasza jedyna forma ekspresji!
 • Obrażać. Ale nie tylko autora, czy bohatera tekstu! To za mało. Warto obrazić przy okazji: księży, prokuratorów, urzędników, dziennikarzy, rodzinę, przyjaciół, matkę i sąsiada. Feministki, biegaczy, rowerzystów, Jurka Owsiaka. PO i PiS. Obrońców życia poczętego i obrońców życia narodzonego. Wszystkich. Proponuję tu uniwersalny pomocniczy zwrot, np.: „wszawe psy”.
 • Należy przedstawić wszelkie (nieważne czy prawdziwe) koneksje adresata z Putinem, z listą Wildsteina, z Wehrmachtem i z Urzędem Bezpieczeństwa. Zaleca się połączyć te koneksje z Donaldem Tuskiem. Nadaje to komentarzowi klarowności buntowniczej, która poparta społeczną aprobatą (wiadomo czyja wina) ma szansę zrobić prawdziwą furorę.
 • Wypomnieć żydowskie pochodzenie. To się zawsze sprawdza. Pamiętam cenną przestrogę komentatora pod wywiadem z pewnym poetą o imieniu Jakub. Autor komentarza grzmiał: „Sprzedadzą Polskę te pejsate oszołomy!”. Nawet jeśli bohaterem artykułu jest gekon pręgowany – też nie należy mu darować. Z pewnością ukrywa gdzieś zabłąkany semicki gen.
 • Oskarżyć o homoseksualizm. Wciąż sobie cenię komentarz niejakiego Rafi, od którego dowiedziałam się, że: „Jestem tłustą lesbą, której rodzice nie kochali, a brat po głowie łopatką bił”. Jedno zdanie, a skarb. Wątek można jeszcze rozbudować o pierwiastek polityczny, tudzież penitencjarny. Przykład z bloga Jasia Kapeli, prawdziwa hejterska perełka: „lewacki cwel”.
 • Gardzić. Pogarda jest największą torturą, a przecież po to tu jesteśmy, żeby torturować. Słowem kluczem, wytrychem naszej internetowej twórczości jest nieskończona odmiana przymiotnika „głupi”. Pamiętam interesujące rozwiązanie pewnego hejtera, który pod harmonogramem wystawek błysnął taką racą: „Głupi artykuł, nie mówiąc o autorze.”
 • Życzyć. W każdym szanującym się hejterskim komentarzu są życzenia. Zazwyczaj życzy się męczarni, zemsty, chorób, zdychania na raka. Przykład z autopsji: „życzę ci żebyś zdechła, pierd…na suko”. W skrajnie jadowitych przypadkach można życzyć rozumu. Rozumu życzą hejterzy wyniośli, sami siebie stawiający na poziomie wyżyn intelektualnych, czego z uwagi na wymienione wyżej treści, nie sposób im odmówić.
 • Ferować wyroki. Oczywiście, tylko wyroki śmierci. Bynajmniej nie chodzi tylko o to, żeby „zabić gnoja”. Wszak szanująca się nienawiść zawsze żąda krwi. Jeśli zatem chcemy być prawdziwymi hejterami, katujmy, dźgajmy, wieszajmy, sadzajmy na krześle elektrycznym, topmy, ćwiartujmy, strzelajmy z kuszy, nabijajmy na pal, kamienujmy i palmy na stosie. W końcu żyjemy w kraju katolickim.

58 comments

 1. Ewka

  Przyśpieszony kurs hejtowania zakończony. Przystępuję do egzaminu końcowego:

  „TY DURNY ŻYDOWSKI POMIOCIE CZY TWÓJ ZAKUTY ŁEB NIE JEST W STANIE POGODZIĆ SIĘ Z RZECZYWISTOŚCIĄ???!!!!!!!!! TWÓJ FASZYSTOWSKI DZIADEK MUSI BYĆ DUMNY Z TAKIEGO PEDALSKIEGO WNUSIA!!!! TAKIE ZDRADZIECKIE PUTINOWSKIE PSY JAK TY POWINNY BYĆ WIESZANE ZA JAJA NA NAJBLIŻSZEJ SOŚNIE!!!!!!! OBYŚ SCZEZŁ W PIEKLE, DIABELSKI POMIOCIE!!!!!!!!!!!!!

  Zdałam? 😀
  Kurczę, to nie jest takie proste jak się wydaje, aż głowa boli od nadmiaru wykrzykników.

   • rzygam zasraną niedzielą

    mam dosyć tego gównianego weekendu czy tam srikendu aaa!!!!.rzygam nim jak leci tfu no.Najpierw z rana poszedłem do tego gówna policyjnego zwanego kościołem do tej synagogi lucypera słuchać tych wszystkich bzdet i głupot którymi to sobie wycieram dupę aaa!!!!.Nienawidzę tej pierodlonej mszy w sraczu mogliby ją przynajmniej dla mnie odprawiać aaa!!!!.Dobrze że tego ścierwa Pawła Bąka tej pierodlonej klechy przeklętej nie było przynajmniej łba mu nie urwałem tego uczonego i naczelnego i do piekła go nie wypierdoliłem tfu no aaa!!!.I te chuje zasrane tymi pałacami volvo kurwa srolvo i ine te bzdety i gówna dla mnie dla mnie osobiście to by mogli tam na gównie przyjechać.Pierdoleni parafianie diabłu z dupy wypluci rzygam na nich tfu no aaa!!!!!.dziś jest dzień totalnie do dupy ale już jutro będzie mój ukochany poniedziałek a niedzielą rzygam na lewo i na prawo dla mnie mogłaby być wogóle na stałe wypisana z kalendarza tfu no aaa!!!!!.Mam was wy nędzni parafianie serdecznie w dupie ten wasz zasrany kosciół policyjny też mam w dupie rzygam na was udławcie się wszystkim bo już jutro bedziecie palili po weekendzie dupę w piekle wy śmieci zasrane rzygam na was nienawidzę was tak bardzo że już zaraz na was chyba kurwa zwymiotuję wy pomioty szatana tfu no aaaa!!!!!!.

  • sram na ten gówniany policyjny kraj !!!! aaaa!!!!

   a ja mam dosyć tych przemądrzałych ludzi co poza materialnym tym całym gównem nie widzą nic więcej.Rzygam na nich i tyle tfu no.Mam dosyć życia w tym gównie z tymi 2 debilami i ciągłego odmawiania sobie wszystkiego kurwa dupa chuj kał gówno i pierdolenia że ciągle żle żle i jeszcze raz żle taa…Ona na mnie oponuj się bo sobie dowaliłem dokładkę makaronu.Rzygam tym gnojem na lewo i prawo tymi zasranymi dziadami pierdolona katolandią tym co mam jeść i ile jak się wam nie podoba to wezmę pałe i rozpierodle ten zasrany kraj na rynsztok gówna sram na wszystko jak leci:kościół itd no.A te kurwy z katolandii to mają fajne życie też chciałbym być kurwa klechą i sobie robić co mi się rzewnie podoba w dupie mam was i ten cały zasrany kraj tego nie rób bo do pierdla pojedziesz a co ja złego robię co napisać nie można na to zasrane gówno spuszczone z krzykiem do kibla co?.Mam was dosyć spierdalajcie do piekła to was tam diabeł wyrzyga odbytem wy kurwy naczelne niekiedy to mam ochotę się wynieść z tego policyjnego szamba wyrzygać się na to gówno zasrane i pierdolone i się na pustynię przenieść i w dupie mieć ten zasrany kraj te jego zasrane służby porządkowe mogą się w kolejce ustawiać w dupę mnie całować i tych chujów wokół siebie też mam dosyć tfu no.A prawo mam w dupie bo nie jestem obywatelem tego gówna i sobie mogę pisać co mi się rzewnie podoba tfu no.Jądrówkę bym na to gówno policyjne pierdolnął i je wybił na papke wymiotną do kibla ech życie czym ono jest niczym rzygiem zasranym tfu no.

   • w dupiem mam prologi tego starego chuja

    A tam sraj na tego gnojka zasranego tfu no.Trudno wydało się trzeba następnym razem te bluzgi pisać jak on bedzie spać tfu no.

   • sracz policyjny

    mam dosyć tej pierdolonej rodzinki danej mi chyba przez samego diabła aaa!!!!.A ten debil zasrany to nie ma co robić ten chuj pierodlony jeden tylko ale żeś mi zrobił szczęście a co ci do tego chuju pierodlony co?.Składałeś ty tą zasraną kasę prze te 2 lata na wszystko żałując ty pajacu jeden co?.W dupie cię mam rzygam na takiego ojca już bym wolał by diabeł był moim ojcem a nie taki debil co ma do całego świata ciągłe
    roszczenia pewnie chuj pierdolony mi zazdrości wszystkiego no bo sam nigdy na ten zasrany rower nie wsiądzie.W dupie mam to zasrane gówno policyjne rzygam nic zdrowo i równo bo juz w ten weekend wynoszę się do lasu i mam to wszystko w dupie ich tą całą pierdolona tfu rodzinkę i ten pierdel domowy z tymi 2 chujami.Mam dosyć takiego pierdolonego życia kiedyś ich wszystkich rozjadę tirem na gówno skurwysyny pierodlone tak was chuje nie znoszę że nawet w piekle bym wam ręki nie podał wy ameby wyrzygane z dupy diabłu ha ha ha aaa!!!!!.Gówno z tego życia mam idę się zabić rzygam na ten pierodlony świat z nim na 1 miejscu tfu no aaa!!!!

  • marcin wojenka już nie żyjesz no

   marcin wojenka ty zarazo pierdolona nienawidzę cię ty skurwysynu ty jeden aaa!!!!.Jak cię gdzieś ty ścierwo pierdolone po za tym kościołem dorwę to cię tak zagryzę zastrzelę i porozrzucam na mielone gówno ludzkie do kanału ty skurwielu ty pierdolony jeden że pożałujesz chuju zasrany że jeszcze żyjesz tfu no aaa!!!.Szczerze cię nienawidzę ty śmieciu pierdolony nożem bym cię zadzgał na gówno porozrzucane a najlepiej to mi się na oczy ty skurwielu jeden nie pokazuj bo ci gębę na rzyg dla trupów w piekle przerobię ot tak sobie dla zabawy ty zarazo parszywa he?.Nienawidzę cie w piekle bym się z tobą nawet nie spotkał tak właśnie tak tfu no aaa!!!!.Jeszcze cię dorwę i ci zrobie wojne atomówkę ci na łeb pierodlnę ty skurwielu ty jeden że pożałujesz żeś się sam w piekle jeszcze nie znalazł tfu no aaa!!!!!.

 2. victoriavalenta

  P-R-O-T-E-S-T-U-J-Ę !!!!!
  Hejter, to ktoś więcej niż pospolity frustrat, szukający upustu emocjonalnego i, K..WA!, żaden głupi artykuł nie przekona mnie, że jest inaczej. Najpierw niech sobie poczyta, jak w ogóle potrafi, a potem się wypowiada!
  Żadne upolitycznione katolicko-semickie homofoby nie będą mówiły mi, co mam myśleć!!! Jeszcze trochę, a afrykańskie małpy zaczną siedzieć na internetach i tylko patrzeć, jak wyciągną łapy po władzę.
  Autorce życzę, żeby poszła po rozum do głowy, a biorąc pod wzgląd dystans – zakładam śmierć z wycieńczenia…

   • vv

    Zważywszy na nie szczerość – pięć to dużo za dużo. Sugeruje mierny;)

  • zabije cie dziwko aaa!!!!

   Mam dosyć tego popierodlonego kraju.Wszędzie tylko nakazy zakazy to ma być kurwa demokracja rzygam takim życiem tfu no.Najchętniej to bym wyjechał z tego szamba policyjnego no ale niestety się nie da no bo wszystko pozajmowane no więc będę ja musiał siedzieć w tym gównie cały ten zasrany weekend tfu no.A tak bym wyjechał z tego policyjnego gówna na dyżurce a nie mogę chuj wam wy kurwy w dupie żebyście zdechły w tych waszych pałacach zasrany watykan w głowach się wam chuje zasrane posrało tfu no.Rzygam ja wami tym zasranym kościołem a ciebie ty zarazo w okularach jak raz jeszcze zobaczę no to cię zadzgam jak świnie w chlewie na kotlety spierdalaj dziwko albo przynajmniej nie przychodż na tą godzinę co ja ty pomyjko zasrana i zapluta do czyszczenia tych zasranych kibli tfu no dobrze co?.Nienawidzę cie jak cię tam raz jeszcze zobaczę to cię tak łupnę w ten twój pierdolony naczelny łeb że w rynsztoku wylądujesz tfu no aaaa!!!!.Zabiję cie ty dziwko słyszysz zamorduje cię na sracz do kibla cie spuszczę jak jeszcze raz tam przyjdziesz pokaż ty się jeszcze to cię nożem pokroję na potrawkę dla wilków ty nędzna sralnio policyjna tfu no aaa!!!!.Spierdalaj stąd albo cię dzis w nocy zamorduję i pokroję na sracz dla wilków zobaczysz ty szmato zasrana jak ci bedzie dobrze z gołą dupą zapierdalać bo bagnach ty dziwko zasrana zniszczę cię zagryzę i obiję ci ta twą gębę na pomyj gówna dla wściekłych drapieżników aaa!!!!.Jesteś niczym ty głupia okularnico uważaj bo cię zleję tak paskiem na mokry sik że pożałujesz żeś się urodziła zabiję cie o drzewo cie na rzyg wymiotny pierodlnę och jak ja cię nienawidzę ty tania imitacjo istoty ludzkiej!!!!!.

 3. Chris

  Kolejna durna małpa wypisuje co wie i myśli, że zrobi karierę.
  Idź dupy dać lokalnemu proboszczowi, to może da parę złotych na wycieczkę do Gdańska, żebyś się mogła obkupić we Wrzeszczu, bo teraz wyglądasz jak uboga kuzynka Dody.
  I przestań pouczać ludzi jak mają myśleć!!!!!

  • kk

   a ty nie widzisz związku między wiarą katolicką a paleniem na stosie? wejdz na forum i poczytaj sobie, co wedlug chrzescijan powinno sie zrobic z tym chlopakiem. to są wlasnie polscy chrzescijanie (90 procent wyznanie katolickie)

   • anonim

    Nie widzę związku i nie mam wiedzy jakiego wyznania są osoby udzielające na forum… Czy we wszystko musi być wmieszany Kościół?

   • kk

    kosciół nie jest wmieszany, kościół sam się miesza, a tu nikt o kościele nie mówi, tylko nawiązuje do tego, ze społeczeństwo jest w większości katolickie, co nie przeszkadza ziać nienawiścią. Trzeba być naiwnym żeby wierzć, że statystyczny polak katolik to nie ten, co domaga sie bezwzglednej kary dla tego kierowcy z sopotu, ciekawe w takim razie kto napisal te setki komenatrzy pelne nienawisci? muzułmanie?

   • Sylwia Kubryńska

    Akurat za muzułmanów ręczyć nie mogę;) W tej wzmiance o katolickim kraju nawiązałam raczej do tego, że w kraju, gdzie większość deklaruje wiarę katolicką, trochę za dużo jest nienawiści. Sama byłam wychowana w katolickiej wierze i wiem, jakie są jej doktryny. Dokładnie odwrotne niż te na przytoczonym forum. Stąd moja refleksja. A co do levelu: sorry, taki mam level.

   • anonim

    Polacy deklarują się jako katolicy właśnie dlatego że nie są muzułmanami lub ateistami. Są dziećmi tej kultury a innej nie znają. To element polskiego pakietu wychowania oraz wykształcenia i naturalne że nikt z tych ludzi, którzy to deklarują, nie musi być wierzący i praktykujący.

   • anonim

    Przepraszam dopiero mam możliwość odpowiedzi. Nie oceniam Pani levelu tylko uproszczenia o kraju katolickim… Został tu poruszony wątek mediów z którym się zgadzam bo jeśli kłaniamy się nisko żeby przypodobać się większej ilości ludzi w ktorymś momencie już z tego ukłonu możemy nie wstać tylko że tak postrzegam również medialną modę na antyklerykalizm który u Pani jest wyjątkowo czytelny. Przyznanie się do katolicyzmu, prawosławia, protestantyzmu czy innego wyznania może wynikać z motywacji środowiskowo-tradycyjnych, z doświadczenia wiary i wielu innych motywacji o charakterze religijnym lub pozareligijnym. Wśród osób podających się za katolików, protestantów czy prawosławnych mogą znajdować się „materialni” heretycy, a nawet niewierzący (tzw. chrześcijanie kulturowi). Więź ze wspólnotą wyznaniową jest niekiedy tylko formalna i powierzchowna dlatego sprowadzenie anonimowych wpisów na forach do religii których nieuprzejmość wzrasta z powodów społeczno-kulturowych oraz radę „poczytaj sobie co wedlug chrzescijan powinno sie zrobic z tym chlopakiem” uważam za niebezpieczne uproszczenie prowadzące właśnie do hejtu, a to że wypowiada się Pani raz anonimowo raz za siebie (tak to widać) jest dowodem że jednak różne sytuacje nas w życiu spotykają.

  • victoriavalenta

   Kiedyś uczestniczyłam we mszy, podczas której kobieta pod wpływem alkoholu (możliwe, że nie tylko) wstała i przerwała księdzu wypowiedź wprowadzającą słowami: „Głupoty ksiądz gadasz!”. Po tych słowach nastąpił „hejt na żywo” w wykonaniu wspomnianej. Część z obecnych próbowała uspokoić „niesforną” wierną tłumacząc, że przeszkadza im we mszy, niektórzy nawet wyprowadzić, na co nie pozwolił im kapłan. Poczekał cierpliwie, aż „mszalna hejterka” skończy przemówienie, które uwieńczyła niepoprawną solówką pieśni „Barka” i zapytała: „zna ksiądz tą piosenkę”, na co padła odpowiedź: „nie” (wspomniałam, że wersja odbiegała od oryginału). Kobieta rozpłakała się i wyszła. Po zakończeniu mszy ksiądz wyjaśnił, że nie był przygotowany na takie zdarzenie, które pokazuje, iż różne są sytuacje życiowe.
   Ten ksiądz nie tylko nie dopuścił, żeby wyprowadzono kobietę ze świątyni, ale pozwolił jej się wypowiedzieć i nie skarcił tego zachowania.
   Jak ma się owo zdarzenie do internetowego hejtu?
   Właściwe zachowanie może sprawić, że choćby jedna hejterska wypowiedź, będzie ostatnią danej osoby.

 4. bratzacieszyciela

  Mozna tylko przyklasnac i potwierdzic – sam bym tego lepiej nie ujal…
  Jakie wnikliwe spostrzezenia, sarkazm i ironia wyszukana, lapidarnosc, prawda ?!!!!!!!!!!!!!!!!!???????????!!!!!!!!!!!!
  Widac mistrzostwo wladania piorem, duze doswiadczenie literackie, wrazliwosc spoleczna i, co najwazniejsze, umiar i zdrowy rozsadek.
  Autorka, z tego co i jak pisze, wyglada na osobe wszechstronnie wyksztalcona, a przynajmniej otrzaskana jezykowo, literacko i erudycyjnie. Inteligencja az bije, nie tylko z tego, ale ze wszystkich wpisow. Swietne pointowanie, suspensy – nie mozna nic poprawic, bo sie zepsuje doskonale perelki literackie. A we wpisach zaangazowanych spolecznie brak zajadlosci i zacietrzewienia. Operowanie sarkazmem i ironia jest na tyle zaawansowane, ze bywa odcyztywane jako prawdziwe przekonania osoby autorki bloga – czyz mozna miec lepsza recenzje, niz zdziwienie i poklask niewyrobionych literacko i zyciowo czytelnikow, myslacych wlasnie tak, jak to autorka wytyka? Albo przyklaskiwanie hejterow na sarkastyczne wpisy?
  Widac niezaleznosc myslenia, brak powiazan politycznych, odrzucanie powszechnego myslenia stereotypami, ba, wrecz ich negowanie, tak wlasnie postepuje istota ludzka z prawdziwego zdarzenia, ktos, o kim nie wstyd powiedziec – czlowiek myslacy.
  A w sprawie pochodzenia – hm, obiektywnie i naukowo podchodzac do rzeczy to Zydzi askenazyjscy stanowia 0,3% populacji ludzkiej (teraz juz pewnie mniej), a przypada im blisko 30% ogolnej liczby nagrod Nobla, zastanawiajace, nawet jakby spisek i hipoteza o trzymaniu sie razem i wspieraniu ludzkosci pochodzenia semickiego byl potwierdzony.
  To samo w sprawie orientacji seksualnej – jak wymienisz jakiegos slawniejszego autora, aktora, projektanta – jakos czesto sie zdarza, ze to hetero inaczej.
  Czytajac tego bloga jestem pod nieustajacym wrazeniem osobowosci i umyslowosci autorki i nadziwic sie nie moge, jak ciekawie mozna opisywac swiat nie wpadajac w przesade, w koleiny schematycznego myslenia, rutyne.
  NIE ZDALEM?!?!!!!!! Nie zdalem!

   • bratzacieszyciela

    no dobra, niech juz bedzie, ale to tylko po to, zeby zdac:
    samolubna, egoistyczna feministyczna pokraka!
    no to co, ze ujmujaca i blyskotliwie inteligentna?
    hiacynt zasmarkany!

   • o niedobrym kościele

    kościół zawsze dla mnie był pierodlonym gównem zawsze go od serca nienawidziłem tego sracza policyjnego tej kloaki wymiotnej szatana i nienawidziłem tam chodzić do tych złodziei pierodlonych tfu no aaa!!!!.kościół to gówno zasrane mające zero wspólnego z tym jezusem wyplutym diabłu z dupy tfu no.rzygam tym gównem więcej do tej wymiotnej torsji nie pójdę bo nie lubię co niedziele do tego pierodlonego kosciółka chodzić w garniturku ubranym jak pajac tfu no.rzygam tym policyjnym ścierwem wyrzyganym piekłu z dupy jakbym mógł to by było najlepiej jakby to gówno zasrane i zarzygane i obrzygane na lewo i prawo zlew kloaczo piekielny był jakieś 100 kilometrów od tego gówna co mieszkam tfu no.nienawidze tego łe łe łe łe od rana śpiewane przez tych parafian diabłu z dupy wyplutych co niedziela zapierdalających do tego obrzyganego gównem szatańskim na lewo i prawo i myślących jaki to ja jestem kurde wierzącym a chwilę po tym pajacowie rzygam tym sraczem religijnym na lewo to raz na prawo tyle to gówno zasrane warte tfu no.nienawidzę boga jest dla mnie niczym rzygiem do wyrzygania i spuszczenia do kibla z rynsztokiem mądrość kosmiczna niech spływa w dupie mam tego zasranego pojeba tfu no.Jak mu sie nie podoba no to niech spierdala do tego swego pałącu tfu no.kościół to jest sekta drapieżnicza szatana co rzyga na wszystko a ja na nią łupnę jutro atomówke by poszli palić dupe do piekła klechy jedne zasrane rzygam na was złodzieje po prostu rzygam aaa!!!!

  • leśnik 1 a

   i znowu ten idealny weekend z tymi starymi chujami tfu no aa!!!.rzygam nim.Kiedyś się wynise ostatecznie do lasu jedyne co tego zasranego policyjnego dnia to to żałuję że nie zostałem w lesie w ten gówniay poranek a wróciłem do tego pierdla dla idiotów by się tu znowu meczyć z tymi przemądrzałymi palantami.obiecałem sobie że to zrobię ale jak zawsze gówno z tego wyszło tfu no.rzygam juz tym wszystkim ale ostatecznie pojutrze będzie poniedziałek i bedę ich miał serdecznie i głęboko też w dupie tfu no.dziś mi kupił tą zasraną komórkę no i znowu mnie traktuje jak dziecko mam go dosyć tfu no.powiedział mi żebym to używał w lesie a gdzie mam tego gówna policyjnego używać kurwa co?.w domu jak walę konia żeby dziwki zaprosić do tego ohydnego domu diabłu wyplutego z dupy co?.

   • rzygacz plugawy kościelny 1 a

    a kościólek no coż atrakcja dla starych debili co srają pod siebie że ich bozia wypluje dupą z szatańskim śmiechem do piekła tfu no.nienawidzę tego naszego kościoła jak co niedziela wszyscy pędzą jak bydło z lasu na ryja na dupę by tylko przyjść odpierdolić ten cały zasrany obowiązek szatański a pózniej to to rzyga raz w tą raz w tamtą że do tego policyjnego gówna poszła tfu no.niedziela jest jeszcze bardziej zasrany do dupy co sobota szczególnie tu gdzie ja mieszkam tfu no.kościół to wymysł szatana ten organista to chyba kurwa z lasu chuj pojeb zasrany wyszedł bo tak pierdoli na tych swoich organach że rzygać się chce na to plugawe dziadostwo.Ogólnie ta cała banda tych zasranych pijusów i nierobów osiedlowych leci tam do tego pałacu książąt klechów a oni już tam wszystko robią by obrzydzić życie nam tfu no.ostatnio dostrzegłem ja taką no lekko tfu popierdoloną tendencję że się wszystko robi by człowiekowi ukurwić tą mszę.Klecha swoje a organista swoje tfu no.Ja rozumiem że msza uroczysta i świąteczna ale to jego granie to tak na mnie działa żebym ja się w sraczu zamknął wyrzygał rozjebał na sracz porozrzucanego wszędzie milicyjno-policyjnego gówna a potem w grobie się zamknął.O tak gra nasz wspaniały organista.A z tej mszy świętej taka msza uroczysta jak ze mnie sracz w pierdlu tfu no.Rzygam tym gównem plugawym policyjnym chyba kurwa pójdę ja tam dziś i nie będę sobie spierdalał jutrzejszego dnia tym dziadowem wszyscy tak pierodla jak jeden mąż że to oni tego nie robią a tu dziadostwo takie że hej tak właśnie tak tfu no aaa!!!!.klechy to są tak zajęte zbieraniem tych rzygów na ten zasrany monakijski pałac że w dupie mają to że to jest centrum mszy nie Jezus zmartchwystały ale ta zasrana taca tfu no.I jeszcze się dziady pierdolone drą że wszyscy muszą być ubrania na galowo bo klecha naczelna proboszcz ma życzenie takie o! tfu no.A przepraszam ja bardzo ale czy to dzień świąteczny no i uroczysty pana Boga czy też klechy proboszcza co ?.Siedzą te kurwy cały zasrany tydzień na dupie srają pewnie i pod siebie i męczą ludzi bla bla bla chyba się wypiszę z tego gówna tfu no aaa!!!!.rzygam tym pragnę ja palić dupsko swe w piekle tfu no aa!!!!.

 5. Em Koralova

  Zdolnosc do debaty byla wysoce ceniona w, m.in, starozytnej Grecji. Podejrzewam, ze, teoretycznie, opcja komentarzy w blogach i artykulach wszelkiego rodzaju, zostala wymyslona wlasnie dlatego: zeby dac pole do debaty i udzialu w formowaniu opinii spolecznej. Niestety wspólczesne media, w wiekszosci, zapomnialy co to jest porzadna i uczciwa debata gdzie jej uczestnicy sie nie przekrzykuja i nie wyciagaja na wierzch brudów. Nie chce zwalac calej winy na media ale czy to nie one sa w czesci odpowiedzialne za to, ze spoleczenstwo nie wie co to znaczy wyrazac opinie z szacunkiem? Nie wszyscy mieli szanse nauczyc sie tego poprzez edukacje i chlona jak gabki to co jest najlatwiejsze w „szybkim” przekazie… wulgarnosc i brak jakiegokolwiek szacunku dla „oponentów”. Nie mówiac juz o ironii której przezycia niedlugo bedzie musial bronic Greenpeace…

  • bratzacieszyciela

   jasne, ze to wina po czesci mediow, a po czesci ludzi, ktorzy sa leniwi i nie chce im sie samodzielnie i krytycznie myslec. Zreszta po co szukac winnych, trzeba robic wszystko, zeby zmienic stan rzeczy i tyle. I ten blog po to jest, tak mysle…

 6. demon

  kurwa zabije te chuje z mojego otoczenia zabije to scierwo tfu pierodlone ta ohyde jak to chujowisko smie sie pierdolic po moim lesie lazi to scierow tylko kopa w dupe zepchnac z urwiska i sie jeszcze na to scierwo zdechle juz wyzygac zatluc w worku na mokre siki i tak przypierdolic zeby mozg sie wypiepszyl z tej przemadrzalej jak i tez nietykalnej twarzy zagryze zadzgam ja finka rozerwe na mokre scierow ochlap zygu z tego wymiotu nie zostanie no tfu no aaa!!!!!!

  • szatan ghi

   sram na ten idealny świat.zaraz się mega wkurwię wezmę ja młotek i będę wszystkich nim tłukł znacze te ich naczelne łby na gówno mielone.czekajcie kurwy no tfu aaa!!!! czekajcie już ja wam pokażę wezmę ja młotek wyjdę na dwór i was tak spiorę na
   mokry urzyg gówna wy nędzne małoletnie rzygi że matka was nie pozna taki wam ja wpierdol spuszczę nienawidzę was na gówno
   porozpierdalane was spiorę zamorduję was rozszarpię was na paszę wymiotną wy kurwy zasrane i chujki małe też tfu no aaa!!!!.rzygam na was tchórze zasrane co tacyście odważni no to już do mego parku i mojego lasu tu z rana się pojawcie to z was nawet powietrze o poranku nie zostanie tak się ja z wami zabawię.zniszczę was zagryzę aortę przetnę finką zbiję was w worku na gówno wy wszy pierdolone aaa!!!!.młotkiem was na ścierwo dla wilków przerobię ciekawy ja jestem czy będziecie wy tacy odważni jak was zleję na mokry torsyjny i wymiotny sracz aaaa!!!!!.sikam na was wy kurwy splunięcia nawet nie jesteście warci aaaa!!!!!.w dupie was mam jesteście zerem jeszcze ja wam pokażę oj no pokażę na rzygi was takie spiorę że trumna odpadnie bo nicość z was już tylko zostanie nienawidzę tego gówna w senatorium było mi lepiej a tu w tym wymiotnym szambie porzygać się na to wymiotne i gówniane miejsce tylko można tyle to zapluta zasrane i wymiotno rzygliwe chujawkowo jest warte tfu no aaaa!!!!!.zemszczę się na was i się tą zemstą po prostu będę karmił bebechami tymi waszymi naczelnymi się posmaruję bo chuje jesteście zasrane rzygam na was tchórze nędzne siedzą sobie w tej swej zasrane cywilizacji ciekawi mnie tylko co zrobicie jak jej już nie będzie bo ją rozszarpię zapluję zniszczę i wytłukę na kupę wymiotnego gówna no co gówno zesracie się na siebie tchórze jesteście wy po prostu tchórze robaki jedne tfu no aaa!!!.i tak was dorwę udupię i łby odgryzę i wypierdolę was do rynsztoka wy ameby rzygnięcia nawet wy nie warte sram na was tchórze zasrane jeszcze was dorwę rozrzucę na urzyg gówna porozpierdalny wszędzie zabiję zamorduję flaki do piekła wypluje te wasze naczelne wy przekleństwo najgorsze tej pierodlonej planety diabłu chyba już tylko z dupy wyplutej tfu no aaa!!!!

 7. Msciciel

  Kurwa jak mnie wchujaja te świąteczne głupki osiedlowe które to co każda zasrana sobotę sie szykują na niedziele no normalnie to bym ich wszystkich kurwa tfu pierdolona oblał i obsral tez Kublem mokrych pomyj tych dziadów pierdolonych jednych tfu no baby natomiast postrojone jak jakieś chrabiny na chuj to wszystko kopniak temu scierwu tfu cholernemu i pierdolonego tfu tez w dupę kaszalocia nie co to ma kurwa tfu być co rewia mody zrobiona przez bandę niewyruchanych w dupę dziwek co pierdolonych co zygam ja tym po co sie stroic na te zasrane tfu 45 pierdolonych minut co za jebnieci na łeb coniedzielni katolicy jeszcze tam sobie powinni położyć łóżka i sobie taki burdel zrobić żeby sie na spermie porozpierdalali na ścianie no tfu no co to okropna hipokryzja raz na tydzień sie tam pojawić tfu no mordy zasrane o ścianę bym to całe chujowisko porozpierdalal do burdelu pierdolic sie idzcie a nie tu sie po chuj walesacie no jutro pewnie znowu kościółek będzie kurwa pełny tych pierdolnietych na łeb i zasranych tez lachociagow tfu no pogratulować głupoty tfu no juz teraz mi sie chce sie żygac na ten chujownik tfu no jeszcze pan organista na was powinien tam spod siebie spuścić wiadro Żygow i pomyj na was wy głupie wystrojone jak chuj co niedziela na dziwki wy siki głupie tfu no

 8. As

  Po co ten cholerny tfu dZien dziecka przecież te małe potworki są tak rozkapryszone i rozpieszczone ze zamiast prezentów to by sie ich zlac przydało no nie lubię dzieci no a w szczególności tutejszych rozkapryszone to porozpieszczane tylko daj a od siebie gowno no ja wiem ze one są małymi egoistami zapatrzonymi tylko w siebie co kurde mało cały rok im dogadzaja to jeszcze dla nich uczynić dZien świąteczny specjalny tylko dla nich żeby były jeszcze bardziej przemadrzale co wy sie lepiej w łeb pierdolnijcie co ? Po co takie głupoty wymyślać co jeszcze im może pałac zbudujcie co zgredy zasrane co?pluje na to debilne święto w dupie je mam dzieci są pozatym aż za bardzo rozpuszOne wiec po co je rozpuszczac jeszcze do cholery ciężkiej tfu co po cholerę to robic

 9. Wekendowy malkontent niepocieszony

  Nienawidzę ja tfu tej okropnej i nudnej tzw świątecznej niedzieli .nudno jest wtedy tak jak w trumnie starzy moi siedzą cały Boży dZien w tym zasranym domu mądrza sie pierdola głupoty o dupie marynie nudno jest wtedy tak ze sie żyć odechciewa nawet tfu no ohydny głupi nudny i durny dZien leniwy juz nawet i do granic wytrzymałości mam ja taki dZien serdecznie w dupie dla mnie wekend mógłby sie składać i z soboty tylko i by było dobrze tfu no a przez ta okropna zła i nie do wytrzymania tfu upierdliwa niedziele to tylko nierobstwo rośnie i nic wiecej pożytecznego z tej okropnej niedzieli nie ma tfu no. Nie lubię ja tego misjach głupiego jak i tez durnego dnia i tyle chyba sie tylko lenie cieszą bo to jest przecież ich święto tzw jest chyba juz tylko tfu co?.

 10. Wekendowy malkontent niepocieszony

  Nudne to życie strasznie nie można nigdzie tam pójść i tej całej tfu cholernej podwarszawskiej cholocie obic gęby na mokry żyg tfu no okropne to jest tfu no .jeszcze do tego ta głupia i nudna niedziela gowno wnoszaca w moje i tak zasrane życie tfu no

 11. Wekendowy malkontent niepocieszony

  Kurwa co to za jakiś pojebany dzien o Kant dupy potluc no.od rana wszystko do dupy pierdolony kosciol na który sie mogę ja juz w zasadzie tylko wysrac te pierdolone tfu i cholerne dziady które to p byle gowno robią mi aferę ja wiem ze pól zasranego tego i gownianego dnia siedzieli w robocie ale czy to moja tfu wina jest ze tydzień ma piec dni co?.i jeszcze tzw.pierdolona uroczystość kościelna która to chuj pierdolony dla mnie znaczy która tez sobie mogę dupę podetrzec jak papierem tyłek w sraczu tyle to gowno zasmiardle i nic niegodne dla mnie znaczy tfu no.co to za debil wymyślił te pierdolone uroczystości na chuj to gowno tfu komu tfu na chuj no.czemu by jeszcze całego tygodnia nie zrobić jedna pierdolona uroczystościa co dupę juz tym gownem podcieram sobie no co to kurwa za katolicki kraj niby tu są samo kurwa wierzący obywatele a jak co do czego przychodzi to sie ich widuje co tydzień w kosciolku tfu no chyba złożę zażalenie w tym pierdolonym tfu i cholernym niegodnym by nawet istnieć Watykanie ze te głupie klechy sie osmielily znieść post a zreszta i tak mnie możecie w dupę serdecznie pocalowac bo ja na to wszystko sram szczam odlewam sie i pierdze tfu no zniszcze was zabije rozerwe was ja na mokre Żygi wy śmieci wyjęte z rynsztoka spale ja was żywcem udusze finka was pokroje na kawałki tak wy głupie klechy ze sie wam żyć odechce a w szczególności ty okropna tfu cholero ty gruby spasiony prosiaku klecho ty tfu życia niegodne lukaszu tfu no niech ze ja ci lupne pięścią w te twoje pedalskie okulary to juz widzieć nie będziesz na bank ty malpo zasrana no mózg ci wyrwe i będziesz tak głupi jak ameba ty gruby tfu i okropny prosiaku ty jeden no aaaa!!!!!!!.chuj ci w dupę ty pedale pierdolony jeden tfu no

 12. Msciciel

  Ty stara zapluta głupia blondi suki co ty sobie wyobrazasz ty dziwko przeklęta jak cię jeszcze raz zobaczę ty scierko tfu tfu tfu tfu pierdolona to cię tak nakopie pięściami ze ci ten mózg sie wypierdoli na mokra bajadere gówna ty głupia stara nic nie warta i życia nie godna krowo słyszysz ty łatwo jak karalucha cię tfu tfu tfu cię załatwie na mokry żyg cię spacyfikuje ty głupia pustoglowa malpo no lomem ci ja ta twa głupia paskudna dopisze jadaczke tak napierdole na mokre Żygi ze sie w lustrze ty głupia psychicznie ograniczona klempo stara nie będziesz sie mogła przeglądać tak ja cię urzadze gowno cię to obchodzi co ja tam jak jeżdżę na rowerze robię na rowerze prawa nie ma a ty uważaj ty głupia tłusta i spasiona locho ty bo jak z tobą skończę to ci trumna nawet potrzebna nie będzie no znajdę cię do samego piekła cię ścigać będę ty śmieciu życia nie godny będę i na końcu ci gardło poderzne i cię tak pobije na mokre wymioty ze sie w nich zapierdolisz na smierć czego ci tez życzę ty stara głupia i pierdolnieta na łeb raszplo do diabła idź albo ja cię tam wysle jak tobą pierdolne o ścianę ze nawet Żygi z ciebie rozchlapciale nie zostaną no nienawidzę cię po prostu cię nie znoszę do piekła lec tam jest twoje miejsce ty gruba beko no zdychaj od serca ci tego życzę a im szybciej tym lepiej to no

 13. demon

  ty zasrany dziwce wypierdolony z dupy ty ochłapie gówno wartego zygu karolu pawlaku przyjdz jeszcze raz do tego pierdolonego koscioła to cie
  rozwale na mokre rzygi aa potem ci zywcem wyrwe to twoje chuj warte serce żywcem i bede je jadl karmiac sie tym jak taka zdechła wypluta z gówna padlina taka jak ty bedzie powoli zdychała aaa!!!!!!!!.pokraje cie ja potem na mokre rzygi i ci granat w dupe wpierdole i sie przelecimy do piekła razem rozpierdalając sie na mokre torsje ty chujawko bezczelna zepsuta i zasrana do kwadratu no aaa!!!!!!

 14. zemsta

  co to jest kurwa co te popierodlone rodzime dziwce z dupy wyplute osiedlowe sklepiki aaa no co?.jedna rzecz sobie tylko w tym gównie kupic mozna co to jest za dziwkarski burdel no co?.po co to gówno biedronke wybuduja i sie bedzie kupowało tam 50 rzeczy na dzien i chuj tym małym sraczom dla przedszkolaków srających w dupe nie aaa co???!!!!

 15. zemsta nm

  co to ma byc wszystko w tej czesci tego osiedlowego gówna dla małych chujków co maja 2 lata co aaa???!!!!!!!.kurwa w dupe to rzygam ja tymi warzywniakami tymi paniami basiami w ktorych to 1 rzecza sie chuj najesz zasrane głupie dziwce z dupy wyjete pierdolone male osiedlowe sklepiki po co to gówno wogóle jest co no po co?.chyba dla pampersow jedzacych 1 rzecz na dzien aaaaa

 16. zemsta nm

  wojtek kjeda ty zasrany pomyju ty scierwo do rzygania calorocznego zycze ci tzw.panie sasiedzie zebys zdechl na raka ty skurwielu jebany tfu tfu tfu tfu cholera jasna aaaaaa !!!!! no.zebys zdechl w meczarniach karmic ja sie tym bede ty smieciu pierodlony zdechniesz ty zapluta na rzyg gówna ty pierdolona padlina czy co no?.zdechnij wreszcie ty skurwysynu ty jeden od serca całego ty urzedniku zasrany ci ja zycze aaa!!!!!.zesram sie na twoj grób z nienawiści ty pierdolona padlino ty głupia aaa!!!!!.dobrze ci tak ty skurwielu masz ty za swoje ha ha ha!!!! aaaa!!!! zdychaj zdychaj zdychaj ty padlino kjedo ty !!!!

 17. Anonim

  ty zasrany katecheto ubrany w ten zapluty i dziwkarski łach do wymiatania gówna ty tchórzu zasrany serce ci ja wyrwę ci ty chuju jebany jeden zjem cie jeszcze żywcem wypierdalając te twoje zasrane narządy naczelne i je porozrzucam na porozpierdalane torsje gówna aaa!!!!.mam cie dosyć na oczy mi się ty smiecu jeden nie pokazuj jak musisz no to spierdalaj do innej parafii bardzo chętnie ci w tym pomogę ty śmieciu jebany do wymiatania gnoju w tym zaplutym zasranym i dziwkarskim oborniku gówna ja cie zamorduje zarzne zadzgam cie ja nożem na porozpierdalane wszędzie mokre kupy rzygów ty złodzieju jeden tfu tfu tfu tfu aaaa!!!!!!!.nie pokazju mi się jutro na oczy bo nie wytrzymam i cie pierdolne stolem na mokre rzygi wogole to ten zapluty jehowicki sracz kościelny zapluje zbeztrzeszcze i zarzygam w cholerę aaaa!!!!!.brzydzę ja się tobą ty cholero zapluta ty zabije cie rozjadę cie wcześnie w mym lesie na porozrzucany wszędzie wymiot gówna lokalnego drzewostanu nie starczy na ten twój zapluty i dziwkarski wymiot tego twego beczelnego urzedzniczego ciała no aaaa!!!!!!.twoje zasrane i gówno też warte życie gówno dla mnie znaczy lepiej w sraczu dogorywaj a nie mi się tam jutro pokazujesz,zobaczy będziesz tam u nas jutro no to nie wyjdziesz ty stamtąd zywy jesteś zerem ty pomyju zasrany tfu tfu tfu tfu aaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.słyszysz ty dupku Michale tzw,katecheto zerem,zabije cie ja zadzgam wypatrosze i pierdolne cie o sciane ze pożałujesz ześ się urodził na tym dziwkarskim wymiocie gówna ty zero jebane ty zero jesteś ty zwykłym zerem śmieciem pluje na ciebie rzygam szczam i cie zatłukę pierdel gówna porozrzucanego wszędzie gówna zrobie ja z ciebie ty zero jedne no aaa!!!!!!.jeszcze mnie popamiętasz do grobu ty złodzieju ty jedne no aaaaa!!!!!.sikam pluje rzygam no i wymiotuje ja na ciebie ty zero jedne no.na oczy mi się ty śmieciu jebany pierdolony bezczelny najlepiej nie pokazju no aaa!!!! łe!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 18. szatan be

  mam dosyć tego zasranego i przeklętego dnia do dupy zasranej no.wielka szkoda że się wcześnie z rana nie zabiłem to bym tego dziwkarskiego nic nie wartego gówna nie musiał ogladać tyle tfu no.dziś do tego obrzydliwego parszywego gówna poszedłem ja za póżno jak i zawsze stara mi powiedziała czy ja z tą spowiedzią to nie kłamie a przecież ja nie kłamie ja tam naprawdę byłem.mam tego wszystkiego kurwa dosyć dziś o północy się spakuję wyniosę się z tego gówna zasranego i mnie wszyscy pocałujcie w dupę wy chuje w dupę ruchane pierdolenie rodzice mam tego gówna dosyć jedynactwa i tego zasranego gnoja nowaka jak cię zobaczę raz jeszcze ty chuju zasrana albo twoją starą to ci granat w ten zasrany pałac na 4 kółkach wpierdole i od razu się rozpierdolisz ty chuju podły do piekła na porozpierdalny wszędzie wymiotnik psiego gówna aaa!!!!!!.nienawidzę tych zasranych piątków wszyscy wyłażą z tych swoich zasranych pałaców i się panoszą po ulicach pozabijam ja te kurwy pierodlone zbiję uduszę i zatłuke młotkiem te dziady zasrane samochody i wogóle wszystkich skopię na mokry śmietnik gówna nienawidzę tego jednego przeklętego dnia nienawidzę aaaa!!!!!.

 19. szatan

  rzygam na ten skurwiały nic nie wart świat stworzony przez szatana tylko po to by mnie wkurwiać.no ale jutro pierdolnę na ten zasrany zapluty i nic nie wart dziwkarski burdel taką atomówkę że będzie apokalipsa i koniec świata i rozwale ostatecznie te bezczelne i mega przemądrzałe domki pod lasem na porozpierdalną rzygliwą i wymiotną kloakę gówna gnoje już nie żyjecie jutro wszyscy do piachu pedały jebane tfu tfu tfu tfu no łe!!!! aaa!!!!

 20. szatan z pierdla piekielnego 1 a

  jak się wścieknę to wezmę łoma i będę chodził po tych zasranych głupich oraz bydlęcych ulicahc obok nas i te zapchlone siersciuchy chodzi mi o te cholerne psy rąbał siekierą na porozrzucane rozbryzgi gówna rąał je a ich właścicielom wsadzał granat w dupę a potem się patrzył jak z nich uchodzi życie chuje jebane nie uciekniecie przedemną taki wam wpierdol spuszczę że pożałujecie żeście wyszli z tymi smrodami na spacer łomem was na rzyg rozpierdole i rozchlapciam na porozpierdalane gówno wymiotne wy chuje diabłu z dupy wyplute no.nienawidzę was ja tak bardzo nawet że jakbyście wiedzieli jak to byście zdechli w rzygach z obawy przede mną że was zniszczę i rozjadę na rzyg wy karaluchy jedne na mokre błoto was rozjadę oj rozjadę tak noo…nędzne bezwartościowe tchórze tacy odważni jesteście to do mego lasu chodzcie a już nigdy z niego nie wyjdziecie banda pierdolonych nic nie wartych tchórzy w ryju tylko mocno u siebie w bezpiecznym tzw.cywilizowanym świecie taa…. a do lasu to rodzinką całą pewnie łażą wiadomo czemu no i po co… rzygam na was i na te wasze sierściuchy następnym razem biorę nóż i was pkroję na porozrzucane wszędzie wypluwki gówna porozpierdalane oraz rozbryzgiwane po okolicznych drzewach lasu całego nie starczy jak was rozerwę na mokry pierdel ciekawe czy wtedy będziecie tacy mocni w gębie jak z rozpierodlonymi bebechami skopany sprani na mokry urzyg porozpierdalanego wszędzie błota bedziecie zdychali kopani przeze mnie na mokry sracz do utraty tchu ścierwo zasrane zabiję was skopię gówno z was porozrzucane wszędzie dla wilków zrobię wy ameby durnawe nic nie warte jak was pierdolne na mokre gówno to z was sralnia kloaczo wymiotna dla wilków nie zostanie rozerwę was na błoto i zamorduję nozem że te wasze pierdolone naczelne flaki wypierdolą sie na nicość zbije was na gówno i zakopię w gównie wcześniej przez was zroboionym pierdolona pchlarnia diabłu z dupy wypluta co?.do rynsztoka was spuszczę razem sobie polecicie do sracza w dupie mam ten małpi sracz zasrany jakim jesteście wy rzygam na was wy białe kurwy do afryki na drzewa spierdaljcie boście to tylko osiągnęli banda pierodlonych tchórzy piłą was na gówno rozbryzgane wszędzie że miejsca nie będzie przerobię ha ha ha aaa!!!!!!!

  • szatan ghi 1

   jesteśćie zerem.tej nocy was wszystkich ostatecznie wytłukę młotkiem i spuszczę o tam przez rynsztok do piekła by was lucyper wypluł do sracza zasrana elegancja francja aaaa!!!!!.pluje na was dziś w nocy smażycie te wasze baronowe dupy wy kurwy spedalone i jebane chuje w piekle w dupie was mam torsyjne i naczelne gówno już dawno się porządek z takim guarano torsyjno wymiotnym powinno zrobić bo na nic lepszego nie zasługujecie wy nędzne pomyje wyplute o poranku piekłu lucyperowi i rynsztokowi wymiotnemu tfu no aaaa!!!!!.rzygam kurwy wami smażcie się w piekle ale wcześnie tu będziecie dogorywali a ja się tym waszym powolnym zdychaniem będę karmił po prostu karmił tfu no aaa!!! jak z was uchodzi to wymiotne życie na które taki zasrany rynsztokowy sracz nie zasługuje po prostu nie zasługuje aaa!!!!!!!

 21. szatan z pierdla piekielnego 1 b

  wkurwię sie ja mega wezmę młotek i pozabijam te parszywe cholerne psy wszędzie gdzie tylko bedzie można tfu no.wymiotny sracz rozbryzgany do spuszczenia w obsranym kiblu z nich nie zostanie tak właśnie będzie no.

 22. szatan z pierdla piekielnego 1 o

  pójdę i zamorduję tych dowcipnisi co mnie dziś zamknęli w tym wc jak byłem w szatni w tym basenie w aninie na mazowszu.uważajcie wy gnoje zleję was zatłukę młotkiem na nicość i na koniec was utopię w basenie zerem jesteście zerem byliśćie zerem też będziecie ja umiem pływać pod wodą a wy nie bo jesteście niczym splunąć mi się na was nie chce tego warci nawet nie jesteście gówna pierdolone łby wam odgryzę i spuszczę w sraczu do rynsztoka wasze ciała natomiast będę w zbijaka tłukł z dzikim krzykiem w tym zasranym kiblu aż do rozpierdolenia ich na nicość.jak was dorwę kurwy wy pierdolone to popamiętacie żeśćie się urodzili na tym rzygliwym kiblu tfu no aaa!!!!!

 23. szatan ghi 2

  ty pedale ty wymiocie szatana ty nędzna wypluwka diabelskich mocy ty pomyju ty chuju ty kale debilu pierdolony ty zero wymiotne aaa !!!!durniu zasrany ty jak cię tam na tej pierodlonej pływalni chłystku ty pierodlony cię zobaczę to cię pierdolnę tak że się utopisz w tym pierodlonym torze tfu no aaa!!!!!.rzygam tym waszym pierodlonym basenem tym kanałem wymiotnym aaa!!!.w jeziorze się będę ja kąpał w środku tego mego lasu a tam wszystko będzie dozwolone bez tych pierodlonych miejsc publicznych zasrany pałac z wodą do piekła go rąbnę a co do ciebie ty chuju zasrany coś mi wczorajszego dnia zwracał uwagę dowiem się gdzie to gówno z odbytu diabła mieszka pójdę tam ten twój pałac ty gnojku zasrany spalę ci babę ci zabiję a twoje dzieci porąbię no i zjem wcześniej pichcąc je w garze ty idioto pierodlony.nienawidzę cię chuju całym sercem gdyby nie ten basen to bym cię zamordował bez żadnych skrupołów rzygam ja na ciebie ty chuju zasrany zdychaj w piekle jak tak te sprawy stoją to ja rzygam na tą zasraną pływalnię wypchajcie się tym wszystkim a te baby te wtyki to się dowiem gdzie te głupie dziwki mieszkają no i się zemszczę się potwornie tak makabrycznie że wy głupie wymioty z rynsztoku szatana wy żeńskie nie jesteście wy sobie w stanie wyobrazić nawet jak tfu no.a ta pływalnia tam w aninie jest moją własnością i mogę sobie robić tam co mi się rzewnie podoba a ty chuju podrzyj raz na mnie ty jeszcze ryja a wezmę łoma i cię tak zbiję na sracz wymiotnych rzygów ty kurwo pierdolona że czego do grobu nie będzie można pakować tchórz pierdolony mi się znalazł jak i ta cała reszta tego rzygliwego i rynsztokowego pomiotu psiego gówna tfu no.jak nie ten gówniany basen to będzie inny łaski mi osiłku pierdolony nie robisz w dupie cię mam żebyś zdechł jeszcze dziś wieczorem ty zasrańcu ty jeden jakżeś taki mocny no to chodz a taki ci wpierdol spuszczę że cię matka rodzona w gównie zasranym porozrzucanym wilkom na pożarcie nie pozna.lepiej się chuj stamtąd zwolnij bo inaczej cię zniszczę i sam się wykończysz aaa!!!!.zdychaj giń przepadnij idż do diabła ty amebo wypluta czortu z dupy tfu no aaa!!!!!.zabiję cię chuju gołymi rękoma nawet cię przerobię na papkę wymiotną dla wilków a potem cię spuszczę do rynsztoka ty kurwo zasrana pracownik pierdolony rzygam ja na ciebie po prostu rzygam zabiję cię chuju zamorduję cię ja zjem cię a z twej skóry naczelnej zrobię ja sobie prześcieradło no.tak cię nienawidzę ty gnoju zasrany że nawet nie wiesz jak aaa!!!!!

 24. o niedobrym kościele 1

  jutro ta zasrana i policyjna niedziela najgorszy no i najbardziej zasrany dzień w tym policyjnym gównie tfu no.rzygam już tym pierdolonym i policyjnym dniem już dziś gówno zaplute i zasrane tfu no.mam dosyć tego popierodlonego dnia już dziś klechy zasrane pierdel policyjny dziwki pierdolone sobie znowu zrobią tfu no.Nienawidzę klechów tego gówna zarzyganego co ciągle mało mało i jeszcze raz mało tfu no.Mam dosyć tych pierdolonych pedałów w sukienkach rzygać mi się chcę jak ja widzę tych pierdolonych dziwkarzy po prostu rzygam tfu no aaaa!!!!!.Kler to zbiór nic nie wartych zeru tfu no aaa!!!.Mam dosyć tych dziwek w sukienkach poubieranych jak szmaty w burdelu do Watykanu wy złodzieje pierdolone wracajcie tam jest wasze miejsce tfu no.Ta niedziela to dla mnie nie święto a tylko jeden wielki gówniany i zasrany dzień jeszcze bardziej do chuja niż całe pozostałe te pierodlone 6 dni tygodnia pozostałych no.A klechom to jeszcze kasy fiskalnej brakuje żeby kasę trzepać o byle gówna prawda co?.Rzygam zdrowo i równo papieżu franciszku pocałuj mnie w dupe z tymi swoimi podwłądnymi pedziami rzygam ja na ciebie ty pierdolony watykanie idz palić dupę w piekle bo tam twe miejsce tfu no.Mam dosyć tej pierdolonej policyjnej klechlandii jest to kraj w całośći zarzygany tym klerem aż do rzygania tym wymysłem szatana na lewo i prawo itd. i tak aż do końca tej zasranej planecie jak nie usuną wrzoda na dupie o nazwie chrześcijaństwo no Rzygam ja niedzielą idę się zabić kurwa tfu w piekle będzie lepiej a ten kościół to mnie raczej do piekła prowadzi tfu no.Rzygam klechami jesteście zerem a te wasze pałące wylecą do piekła na mokre gówno rozchlapciałe zniszczę to kurewstwo zaplute zasrane i policyjne oj zniszczę tfu no aa!!!!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s