Zabić gnoja, czyli hejt w sieci

W komentarzach zawsze są jakieś życzenia. Życzy się męczarni, chorób, zdychania na raka…

Kierowca, który poturbował dwadzieścia trzy osoby na Monciaku w Sopocie prawdopodobnie nie będzie skazany za przestępstwo (czytaj tu). Jest chory psychicznie i musi być leczony w zakładzie zamkniętym. Jego choroba, mówiąc oględnie, nie przypadła do gustu internautom, którzy zdecydowanie woleliby żeby mężczyzna był:

 1. Zdrowy
 2. Pijany
 3. Pod wpływem narkotyków
 4. Skazany na śmierć.

Niestety, żadne z tych życzeń nie chce się spełnić. Byłoby fajnie, ale nie da rady. Trudno się więc dziwić furii społeczeństwa. Nic nie idzie po naszej myśli. Ani on zdrowy, ani pijany, ani naćpany, ani skazany na śmierć. Pozostaje nam tylko jedno. Zabić gnoja przez internet. Pozostaje nam już tylko hejt.

Warto zauważyć, że nie tylko w tym kontrowersyjnym przypadku nasze oczekiwania się nie spełniają. Właściwie pod każdą publikacją w sieci jest z tym krucho. Czy to będzie publikacja o kierowcy z Monciaka, czy o roztargnionym ojcu, czy o zbyt troskliwej matce, czy o australijskiej żabie, wszystko jedno. Dlatego hejt musi być i będzie. Warto się w nim podszkolić. Jak go sformułować, co zawrzeć, żeby był wystarczająco dosadny? Są pewne zasady, które trzeba znać. Tak więc, zanim napiszemy jakikolwiek komentarz (również pod tym artykułem), pamiętajmy aby:

 • Ostro się sprzeciwić. Bo wszystko, co właśnie przeczytaliśmy to stek bzdur. My za to jesteśmy chodzącą encyklopedią i znamy się na: polityce, historii, prawie, ekonomii i naukach ścisłych. W dziedzinie medycyny jesteśmy orłami. Z psychiatrii nikt nas nie zagnie.
 • Wykorzystać znaki przestankowe. Wykrzykników proponuję stosować jak najwięcej, warto też na stałe wcisnąć Caps Lock. Liczą się też zwroty wyrażające bezbrzeżne oburzenie. Wulgaryzmy polecam przeplatać wielokropkiem. Zabieg, ze względu na brak możliwości swobodnego rzucania mięsem na forach, wzmaga emocje i podnosi wartość komentarza.
 • Używać szyderczych określeń, typu: „główka makówka” na przemian z określeniem „zakuty łeb”. Tego rodzaju akrobacje dezorientują adresata, a jednocześnie przyprawiają o zawrót wspomnianej pustej głowy. Niech tam, w końcu to nasza jedyna forma ekspresji!
 • Obrażać. Ale nie tylko autora, czy bohatera tekstu! To za mało. Warto obrazić przy okazji: księży, prokuratorów, urzędników, dziennikarzy, rodzinę, przyjaciół, matkę i sąsiada. Feministki, biegaczy, rowerzystów, Jurka Owsiaka. PO i PiS. Obrońców życia poczętego i obrońców życia narodzonego. Wszystkich. Proponuję tu uniwersalny pomocniczy zwrot, np.: „wszawe psy”.
 • Należy przedstawić wszelkie (nieważne czy prawdziwe) koneksje adresata z Putinem, z listą Wildsteina, z Wehrmachtem i z Urzędem Bezpieczeństwa. Zaleca się połączyć te koneksje z Donaldem Tuskiem. Nadaje to komentarzowi klarowności buntowniczej, która poparta społeczną aprobatą (wiadomo czyja wina) ma szansę zrobić prawdziwą furorę.
 • Wypomnieć żydowskie pochodzenie. To się zawsze sprawdza. Pamiętam cenną przestrogę komentatora pod wywiadem z pewnym poetą o imieniu Jakub. Autor komentarza grzmiał: „Sprzedadzą Polskę te pejsate oszołomy!”. Nawet jeśli bohaterem artykułu jest gekon pręgowany – też nie należy mu darować. Z pewnością ukrywa gdzieś zabłąkany semicki gen.
 • Oskarżyć o homoseksualizm. Wciąż sobie cenię komentarz niejakiego Rafi, od którego dowiedziałam się, że: „Jestem tłustą lesbą, której rodzice nie kochali, a brat po głowie łopatką bił”. Jedno zdanie, a skarb. Wątek można jeszcze rozbudować o pierwiastek polityczny, tudzież penitencjarny. Przykład z bloga Jasia Kapeli, prawdziwa hejterska perełka: „lewacki cwel”.
 • Gardzić. Pogarda jest największą torturą, a przecież po to tu jesteśmy, żeby torturować. Słowem kluczem, wytrychem naszej internetowej twórczości jest nieskończona odmiana przymiotnika „głupi”. Pamiętam interesujące rozwiązanie pewnego hejtera, który pod harmonogramem wystawek błysnął taką racą: „Głupi artykuł, nie mówiąc o autorze.”
 • Życzyć. W każdym szanującym się hejterskim komentarzu są życzenia. Zazwyczaj życzy się męczarni, zemsty, chorób, zdychania na raka. Przykład z autopsji: „życzę ci żebyś zdechła, pierd…na suko”. W skrajnie jadowitych przypadkach można życzyć rozumu. Rozumu życzą hejterzy wyniośli, sami siebie stawiający na poziomie wyżyn intelektualnych, czego z uwagi na wymienione wyżej treści, nie sposób im odmówić.
 • Ferować wyroki. Oczywiście, tylko wyroki śmierci. Bynajmniej nie chodzi tylko o to, żeby „zabić gnoja”. Wszak szanująca się nienawiść zawsze żąda krwi. Jeśli zatem chcemy być prawdziwymi hejterami, katujmy, dźgajmy, wieszajmy, sadzajmy na krześle elektrycznym, topmy, ćwiartujmy, strzelajmy z kuszy, nabijajmy na pal, kamienujmy i palmy na stosie. W końcu żyjemy w kraju katolickim.

80 comments

 1. Ewka

  Przyśpieszony kurs hejtowania zakończony. Przystępuję do egzaminu końcowego:

  „TY DURNY ŻYDOWSKI POMIOCIE CZY TWÓJ ZAKUTY ŁEB NIE JEST W STANIE POGODZIĆ SIĘ Z RZECZYWISTOŚCIĄ???!!!!!!!!! TWÓJ FASZYSTOWSKI DZIADEK MUSI BYĆ DUMNY Z TAKIEGO PEDALSKIEGO WNUSIA!!!! TAKIE ZDRADZIECKIE PUTINOWSKIE PSY JAK TY POWINNY BYĆ WIESZANE ZA JAJA NA NAJBLIŻSZEJ SOŚNIE!!!!!!! OBYŚ SCZEZŁ W PIEKLE, DIABELSKI POMIOCIE!!!!!!!!!!!!!

  Zdałam? 😀
  Kurczę, to nie jest takie proste jak się wydaje, aż głowa boli od nadmiaru wykrzykników.

   • rzygam zasraną niedzielą

    mam dosyć tego gównianego weekendu czy tam srikendu aaa!!!!.rzygam nim jak leci tfu no.Najpierw z rana poszedłem do tego gówna policyjnego zwanego kościołem do tej synagogi lucypera słuchać tych wszystkich bzdet i głupot którymi to sobie wycieram dupę aaa!!!!.Nienawidzę tej pierodlonej mszy w sraczu mogliby ją przynajmniej dla mnie odprawiać aaa!!!!.Dobrze że tego ścierwa Pawła Bąka tej pierodlonej klechy przeklętej nie było przynajmniej łba mu nie urwałem tego uczonego i naczelnego i do piekła go nie wypierdoliłem tfu no aaa!!!.I te chuje zasrane tymi pałacami volvo kurwa srolvo i ine te bzdety i gówna dla mnie dla mnie osobiście to by mogli tam na gównie przyjechać.Pierdoleni parafianie diabłu z dupy wypluci rzygam na nich tfu no aaa!!!!!.dziś jest dzień totalnie do dupy ale już jutro będzie mój ukochany poniedziałek a niedzielą rzygam na lewo i na prawo dla mnie mogłaby być wogóle na stałe wypisana z kalendarza tfu no aaa!!!!!.Mam was wy nędzni parafianie serdecznie w dupie ten wasz zasrany kosciół policyjny też mam w dupie rzygam na was udławcie się wszystkim bo już jutro bedziecie palili po weekendzie dupę w piekle wy śmieci zasrane rzygam na was nienawidzę was tak bardzo że już zaraz na was chyba kurwa zwymiotuję wy pomioty szatana tfu no aaaa!!!!!!.

  • sram na ten gówniany policyjny kraj !!!! aaaa!!!!

   a ja mam dosyć tych przemądrzałych ludzi co poza materialnym tym całym gównem nie widzą nic więcej.Rzygam na nich i tyle tfu no.Mam dosyć życia w tym gównie z tymi 2 debilami i ciągłego odmawiania sobie wszystkiego kurwa dupa chuj kał gówno i pierdolenia że ciągle żle żle i jeszcze raz żle taa…Ona na mnie oponuj się bo sobie dowaliłem dokładkę makaronu.Rzygam tym gnojem na lewo i prawo tymi zasranymi dziadami pierdolona katolandią tym co mam jeść i ile jak się wam nie podoba to wezmę pałe i rozpierodle ten zasrany kraj na rynsztok gówna sram na wszystko jak leci:kościół itd no.A te kurwy z katolandii to mają fajne życie też chciałbym być kurwa klechą i sobie robić co mi się rzewnie podoba w dupie mam was i ten cały zasrany kraj tego nie rób bo do pierdla pojedziesz a co ja złego robię co napisać nie można na to zasrane gówno spuszczone z krzykiem do kibla co?.Mam was dosyć spierdalajcie do piekła to was tam diabeł wyrzyga odbytem wy kurwy naczelne niekiedy to mam ochotę się wynieść z tego policyjnego szamba wyrzygać się na to gówno zasrane i pierdolone i się na pustynię przenieść i w dupie mieć ten zasrany kraj te jego zasrane służby porządkowe mogą się w kolejce ustawiać w dupę mnie całować i tych chujów wokół siebie też mam dosyć tfu no.A prawo mam w dupie bo nie jestem obywatelem tego gówna i sobie mogę pisać co mi się rzewnie podoba tfu no.Jądrówkę bym na to gówno policyjne pierdolnął i je wybił na papke wymiotną do kibla ech życie czym ono jest niczym rzygiem zasranym tfu no.

   • w dupiem mam prologi tego starego chuja

    A tam sraj na tego gnojka zasranego tfu no.Trudno wydało się trzeba następnym razem te bluzgi pisać jak on bedzie spać tfu no.

   • sracz policyjny

    mam dosyć tej pierdolonej rodzinki danej mi chyba przez samego diabła aaa!!!!.A ten debil zasrany to nie ma co robić ten chuj pierodlony jeden tylko ale żeś mi zrobił szczęście a co ci do tego chuju pierodlony co?.Składałeś ty tą zasraną kasę prze te 2 lata na wszystko żałując ty pajacu jeden co?.W dupie cię mam rzygam na takiego ojca już bym wolał by diabeł był moim ojcem a nie taki debil co ma do całego świata ciągłe
    roszczenia pewnie chuj pierdolony mi zazdrości wszystkiego no bo sam nigdy na ten zasrany rower nie wsiądzie.W dupie mam to zasrane gówno policyjne rzygam nic zdrowo i równo bo juz w ten weekend wynoszę się do lasu i mam to wszystko w dupie ich tą całą pierdolona tfu rodzinkę i ten pierdel domowy z tymi 2 chujami.Mam dosyć takiego pierdolonego życia kiedyś ich wszystkich rozjadę tirem na gówno skurwysyny pierodlone tak was chuje nie znoszę że nawet w piekle bym wam ręki nie podał wy ameby wyrzygane z dupy diabłu ha ha ha aaa!!!!!.Gówno z tego życia mam idę się zabić rzygam na ten pierodlony świat z nim na 1 miejscu tfu no aaa!!!!

  • marcin wojenka już nie żyjesz no

   marcin wojenka ty zarazo pierdolona nienawidzę cię ty skurwysynu ty jeden aaa!!!!.Jak cię gdzieś ty ścierwo pierdolone po za tym kościołem dorwę to cię tak zagryzę zastrzelę i porozrzucam na mielone gówno ludzkie do kanału ty skurwielu ty pierdolony jeden że pożałujesz chuju zasrany że jeszcze żyjesz tfu no aaa!!!.Szczerze cię nienawidzę ty śmieciu pierdolony nożem bym cię zadzgał na gówno porozrzucane a najlepiej to mi się na oczy ty skurwielu jeden nie pokazuj bo ci gębę na rzyg dla trupów w piekle przerobię ot tak sobie dla zabawy ty zarazo parszywa he?.Nienawidzę cie w piekle bym się z tobą nawet nie spotkał tak właśnie tak tfu no aaa!!!!.Jeszcze cię dorwę i ci zrobie wojne atomówkę ci na łeb pierodlnę ty skurwielu ty jeden że pożałujesz żeś się sam w piekle jeszcze nie znalazł tfu no aaa!!!!!.

 2. victoriavalenta

  P-R-O-T-E-S-T-U-J-Ę !!!!!
  Hejter, to ktoś więcej niż pospolity frustrat, szukający upustu emocjonalnego i, K..WA!, żaden głupi artykuł nie przekona mnie, że jest inaczej. Najpierw niech sobie poczyta, jak w ogóle potrafi, a potem się wypowiada!
  Żadne upolitycznione katolicko-semickie homofoby nie będą mówiły mi, co mam myśleć!!! Jeszcze trochę, a afrykańskie małpy zaczną siedzieć na internetach i tylko patrzeć, jak wyciągną łapy po władzę.
  Autorce życzę, żeby poszła po rozum do głowy, a biorąc pod wzgląd dystans – zakładam śmierć z wycieńczenia…

   • vv

    Zważywszy na nie szczerość – pięć to dużo za dużo. Sugeruje mierny;)

  • zabije cie dziwko aaa!!!!

   Mam dosyć tego popierodlonego kraju.Wszędzie tylko nakazy zakazy to ma być kurwa demokracja rzygam takim życiem tfu no.Najchętniej to bym wyjechał z tego szamba policyjnego no ale niestety się nie da no bo wszystko pozajmowane no więc będę ja musiał siedzieć w tym gównie cały ten zasrany weekend tfu no.A tak bym wyjechał z tego policyjnego gówna na dyżurce a nie mogę chuj wam wy kurwy w dupie żebyście zdechły w tych waszych pałacach zasrany watykan w głowach się wam chuje zasrane posrało tfu no.Rzygam ja wami tym zasranym kościołem a ciebie ty zarazo w okularach jak raz jeszcze zobaczę no to cię zadzgam jak świnie w chlewie na kotlety spierdalaj dziwko albo przynajmniej nie przychodż na tą godzinę co ja ty pomyjko zasrana i zapluta do czyszczenia tych zasranych kibli tfu no dobrze co?.Nienawidzę cie jak cię tam raz jeszcze zobaczę to cię tak łupnę w ten twój pierdolony naczelny łeb że w rynsztoku wylądujesz tfu no aaaa!!!!.Zabiję cie ty dziwko słyszysz zamorduje cię na sracz do kibla cie spuszczę jak jeszcze raz tam przyjdziesz pokaż ty się jeszcze to cię nożem pokroję na potrawkę dla wilków ty nędzna sralnio policyjna tfu no aaa!!!!.Spierdalaj stąd albo cię dzis w nocy zamorduję i pokroję na sracz dla wilków zobaczysz ty szmato zasrana jak ci bedzie dobrze z gołą dupą zapierdalać bo bagnach ty dziwko zasrana zniszczę cię zagryzę i obiję ci ta twą gębę na pomyj gówna dla wściekłych drapieżników aaa!!!!.Jesteś niczym ty głupia okularnico uważaj bo cię zleję tak paskiem na mokry sik że pożałujesz żeś się urodziła zabiję cie o drzewo cie na rzyg wymiotny pierodlnę och jak ja cię nienawidzę ty tania imitacjo istoty ludzkiej!!!!!.

 3. Chris

  Kolejna durna małpa wypisuje co wie i myśli, że zrobi karierę.
  Idź dupy dać lokalnemu proboszczowi, to może da parę złotych na wycieczkę do Gdańska, żebyś się mogła obkupić we Wrzeszczu, bo teraz wyglądasz jak uboga kuzynka Dody.
  I przestań pouczać ludzi jak mają myśleć!!!!!

  • kk

   a ty nie widzisz związku między wiarą katolicką a paleniem na stosie? wejdz na forum i poczytaj sobie, co wedlug chrzescijan powinno sie zrobic z tym chlopakiem. to są wlasnie polscy chrzescijanie (90 procent wyznanie katolickie)

   • anonim

    Nie widzę związku i nie mam wiedzy jakiego wyznania są osoby udzielające na forum… Czy we wszystko musi być wmieszany Kościół?

   • kk

    kosciół nie jest wmieszany, kościół sam się miesza, a tu nikt o kościele nie mówi, tylko nawiązuje do tego, ze społeczeństwo jest w większości katolickie, co nie przeszkadza ziać nienawiścią. Trzeba być naiwnym żeby wierzć, że statystyczny polak katolik to nie ten, co domaga sie bezwzglednej kary dla tego kierowcy z sopotu, ciekawe w takim razie kto napisal te setki komenatrzy pelne nienawisci? muzułmanie?

   • Sylwia Kubryńska

    Akurat za muzułmanów ręczyć nie mogę;) W tej wzmiance o katolickim kraju nawiązałam raczej do tego, że w kraju, gdzie większość deklaruje wiarę katolicką, trochę za dużo jest nienawiści. Sama byłam wychowana w katolickiej wierze i wiem, jakie są jej doktryny. Dokładnie odwrotne niż te na przytoczonym forum. Stąd moja refleksja. A co do levelu: sorry, taki mam level.

   • anonim

    Polacy deklarują się jako katolicy właśnie dlatego że nie są muzułmanami lub ateistami. Są dziećmi tej kultury a innej nie znają. To element polskiego pakietu wychowania oraz wykształcenia i naturalne że nikt z tych ludzi, którzy to deklarują, nie musi być wierzący i praktykujący.

   • anonim

    Przepraszam dopiero mam możliwość odpowiedzi. Nie oceniam Pani levelu tylko uproszczenia o kraju katolickim… Został tu poruszony wątek mediów z którym się zgadzam bo jeśli kłaniamy się nisko żeby przypodobać się większej ilości ludzi w ktorymś momencie już z tego ukłonu możemy nie wstać tylko że tak postrzegam również medialną modę na antyklerykalizm który u Pani jest wyjątkowo czytelny. Przyznanie się do katolicyzmu, prawosławia, protestantyzmu czy innego wyznania może wynikać z motywacji środowiskowo-tradycyjnych, z doświadczenia wiary i wielu innych motywacji o charakterze religijnym lub pozareligijnym. Wśród osób podających się za katolików, protestantów czy prawosławnych mogą znajdować się „materialni” heretycy, a nawet niewierzący (tzw. chrześcijanie kulturowi). Więź ze wspólnotą wyznaniową jest niekiedy tylko formalna i powierzchowna dlatego sprowadzenie anonimowych wpisów na forach do religii których nieuprzejmość wzrasta z powodów społeczno-kulturowych oraz radę „poczytaj sobie co wedlug chrzescijan powinno sie zrobic z tym chlopakiem” uważam za niebezpieczne uproszczenie prowadzące właśnie do hejtu, a to że wypowiada się Pani raz anonimowo raz za siebie (tak to widać) jest dowodem że jednak różne sytuacje nas w życiu spotykają.

  • victoriavalenta

   Kiedyś uczestniczyłam we mszy, podczas której kobieta pod wpływem alkoholu (możliwe, że nie tylko) wstała i przerwała księdzu wypowiedź wprowadzającą słowami: „Głupoty ksiądz gadasz!”. Po tych słowach nastąpił „hejt na żywo” w wykonaniu wspomnianej. Część z obecnych próbowała uspokoić „niesforną” wierną tłumacząc, że przeszkadza im we mszy, niektórzy nawet wyprowadzić, na co nie pozwolił im kapłan. Poczekał cierpliwie, aż „mszalna hejterka” skończy przemówienie, które uwieńczyła niepoprawną solówką pieśni „Barka” i zapytała: „zna ksiądz tą piosenkę”, na co padła odpowiedź: „nie” (wspomniałam, że wersja odbiegała od oryginału). Kobieta rozpłakała się i wyszła. Po zakończeniu mszy ksiądz wyjaśnił, że nie był przygotowany na takie zdarzenie, które pokazuje, iż różne są sytuacje życiowe.
   Ten ksiądz nie tylko nie dopuścił, żeby wyprowadzono kobietę ze świątyni, ale pozwolił jej się wypowiedzieć i nie skarcił tego zachowania.
   Jak ma się owo zdarzenie do internetowego hejtu?
   Właściwe zachowanie może sprawić, że choćby jedna hejterska wypowiedź, będzie ostatnią danej osoby.

 4. bratzacieszyciela

  Mozna tylko przyklasnac i potwierdzic – sam bym tego lepiej nie ujal…
  Jakie wnikliwe spostrzezenia, sarkazm i ironia wyszukana, lapidarnosc, prawda ?!!!!!!!!!!!!!!!!!???????????!!!!!!!!!!!!
  Widac mistrzostwo wladania piorem, duze doswiadczenie literackie, wrazliwosc spoleczna i, co najwazniejsze, umiar i zdrowy rozsadek.
  Autorka, z tego co i jak pisze, wyglada na osobe wszechstronnie wyksztalcona, a przynajmniej otrzaskana jezykowo, literacko i erudycyjnie. Inteligencja az bije, nie tylko z tego, ale ze wszystkich wpisow. Swietne pointowanie, suspensy – nie mozna nic poprawic, bo sie zepsuje doskonale perelki literackie. A we wpisach zaangazowanych spolecznie brak zajadlosci i zacietrzewienia. Operowanie sarkazmem i ironia jest na tyle zaawansowane, ze bywa odcyztywane jako prawdziwe przekonania osoby autorki bloga – czyz mozna miec lepsza recenzje, niz zdziwienie i poklask niewyrobionych literacko i zyciowo czytelnikow, myslacych wlasnie tak, jak to autorka wytyka? Albo przyklaskiwanie hejterow na sarkastyczne wpisy?
  Widac niezaleznosc myslenia, brak powiazan politycznych, odrzucanie powszechnego myslenia stereotypami, ba, wrecz ich negowanie, tak wlasnie postepuje istota ludzka z prawdziwego zdarzenia, ktos, o kim nie wstyd powiedziec – czlowiek myslacy.
  A w sprawie pochodzenia – hm, obiektywnie i naukowo podchodzac do rzeczy to Zydzi askenazyjscy stanowia 0,3% populacji ludzkiej (teraz juz pewnie mniej), a przypada im blisko 30% ogolnej liczby nagrod Nobla, zastanawiajace, nawet jakby spisek i hipoteza o trzymaniu sie razem i wspieraniu ludzkosci pochodzenia semickiego byl potwierdzony.
  To samo w sprawie orientacji seksualnej – jak wymienisz jakiegos slawniejszego autora, aktora, projektanta – jakos czesto sie zdarza, ze to hetero inaczej.
  Czytajac tego bloga jestem pod nieustajacym wrazeniem osobowosci i umyslowosci autorki i nadziwic sie nie moge, jak ciekawie mozna opisywac swiat nie wpadajac w przesade, w koleiny schematycznego myslenia, rutyne.
  NIE ZDALEM?!?!!!!!! Nie zdalem!

   • bratzacieszyciela

    no dobra, niech juz bedzie, ale to tylko po to, zeby zdac:
    samolubna, egoistyczna feministyczna pokraka!
    no to co, ze ujmujaca i blyskotliwie inteligentna?
    hiacynt zasmarkany!

   • o niedobrym kościele

    kościół zawsze dla mnie był pierodlonym gównem zawsze go od serca nienawidziłem tego sracza policyjnego tej kloaki wymiotnej szatana i nienawidziłem tam chodzić do tych złodziei pierodlonych tfu no aaa!!!!.kościół to gówno zasrane mające zero wspólnego z tym jezusem wyplutym diabłu z dupy tfu no.rzygam tym gównem więcej do tej wymiotnej torsji nie pójdę bo nie lubię co niedziele do tego pierodlonego kosciółka chodzić w garniturku ubranym jak pajac tfu no.rzygam tym policyjnym ścierwem wyrzyganym piekłu z dupy jakbym mógł to by było najlepiej jakby to gówno zasrane i zarzygane i obrzygane na lewo i prawo zlew kloaczo piekielny był jakieś 100 kilometrów od tego gówna co mieszkam tfu no.nienawidze tego łe łe łe łe od rana śpiewane przez tych parafian diabłu z dupy wyplutych co niedziela zapierdalających do tego obrzyganego gównem szatańskim na lewo i prawo i myślących jaki to ja jestem kurde wierzącym a chwilę po tym pajacowie rzygam tym sraczem religijnym na lewo to raz na prawo tyle to gówno zasrane warte tfu no.nienawidzę boga jest dla mnie niczym rzygiem do wyrzygania i spuszczenia do kibla z rynsztokiem mądrość kosmiczna niech spływa w dupie mam tego zasranego pojeba tfu no.Jak mu sie nie podoba no to niech spierdala do tego swego pałącu tfu no.kościół to jest sekta drapieżnicza szatana co rzyga na wszystko a ja na nią łupnę jutro atomówke by poszli palić dupe do piekła klechy jedne zasrane rzygam na was złodzieje po prostu rzygam aaa!!!!

  • leśnik 1 a

   i znowu ten idealny weekend z tymi starymi chujami tfu no aa!!!.rzygam nim.Kiedyś się wynise ostatecznie do lasu jedyne co tego zasranego policyjnego dnia to to żałuję że nie zostałem w lesie w ten gówniay poranek a wróciłem do tego pierdla dla idiotów by się tu znowu meczyć z tymi przemądrzałymi palantami.obiecałem sobie że to zrobię ale jak zawsze gówno z tego wyszło tfu no.rzygam juz tym wszystkim ale ostatecznie pojutrze będzie poniedziałek i bedę ich miał serdecznie i głęboko też w dupie tfu no.dziś mi kupił tą zasraną komórkę no i znowu mnie traktuje jak dziecko mam go dosyć tfu no.powiedział mi żebym to używał w lesie a gdzie mam tego gówna policyjnego używać kurwa co?.w domu jak walę konia żeby dziwki zaprosić do tego ohydnego domu diabłu wyplutego z dupy co?.

   • rzygacz plugawy kościelny 1 a

    a kościólek no coż atrakcja dla starych debili co srają pod siebie że ich bozia wypluje dupą z szatańskim śmiechem do piekła tfu no.nienawidzę tego naszego kościoła jak co niedziela wszyscy pędzą jak bydło z lasu na ryja na dupę by tylko przyjść odpierdolić ten cały zasrany obowiązek szatański a pózniej to to rzyga raz w tą raz w tamtą że do tego policyjnego gówna poszła tfu no.niedziela jest jeszcze bardziej zasrany do dupy co sobota szczególnie tu gdzie ja mieszkam tfu no.kościół to wymysł szatana ten organista to chyba kurwa z lasu chuj pojeb zasrany wyszedł bo tak pierdoli na tych swoich organach że rzygać się chce na to plugawe dziadostwo.Ogólnie ta cała banda tych zasranych pijusów i nierobów osiedlowych leci tam do tego pałacu książąt klechów a oni już tam wszystko robią by obrzydzić życie nam tfu no.ostatnio dostrzegłem ja taką no lekko tfu popierdoloną tendencję że się wszystko robi by człowiekowi ukurwić tą mszę.Klecha swoje a organista swoje tfu no.Ja rozumiem że msza uroczysta i świąteczna ale to jego granie to tak na mnie działa żebym ja się w sraczu zamknął wyrzygał rozjebał na sracz porozrzucanego wszędzie milicyjno-policyjnego gówna a potem w grobie się zamknął.O tak gra nasz wspaniały organista.A z tej mszy świętej taka msza uroczysta jak ze mnie sracz w pierdlu tfu no.Rzygam tym gównem plugawym policyjnym chyba kurwa pójdę ja tam dziś i nie będę sobie spierdalał jutrzejszego dnia tym dziadowem wszyscy tak pierodla jak jeden mąż że to oni tego nie robią a tu dziadostwo takie że hej tak właśnie tak tfu no aaa!!!!.klechy to są tak zajęte zbieraniem tych rzygów na ten zasrany monakijski pałac że w dupie mają to że to jest centrum mszy nie Jezus zmartchwystały ale ta zasrana taca tfu no.I jeszcze się dziady pierdolone drą że wszyscy muszą być ubrania na galowo bo klecha naczelna proboszcz ma życzenie takie o! tfu no.A przepraszam ja bardzo ale czy to dzień świąteczny no i uroczysty pana Boga czy też klechy proboszcza co ?.Siedzą te kurwy cały zasrany tydzień na dupie srają pewnie i pod siebie i męczą ludzi bla bla bla chyba się wypiszę z tego gówna tfu no aaa!!!!.rzygam tym pragnę ja palić dupsko swe w piekle tfu no aa!!!!.

 5. Em Koralova

  Zdolnosc do debaty byla wysoce ceniona w, m.in, starozytnej Grecji. Podejrzewam, ze, teoretycznie, opcja komentarzy w blogach i artykulach wszelkiego rodzaju, zostala wymyslona wlasnie dlatego: zeby dac pole do debaty i udzialu w formowaniu opinii spolecznej. Niestety wspólczesne media, w wiekszosci, zapomnialy co to jest porzadna i uczciwa debata gdzie jej uczestnicy sie nie przekrzykuja i nie wyciagaja na wierzch brudów. Nie chce zwalac calej winy na media ale czy to nie one sa w czesci odpowiedzialne za to, ze spoleczenstwo nie wie co to znaczy wyrazac opinie z szacunkiem? Nie wszyscy mieli szanse nauczyc sie tego poprzez edukacje i chlona jak gabki to co jest najlatwiejsze w „szybkim” przekazie… wulgarnosc i brak jakiegokolwiek szacunku dla „oponentów”. Nie mówiac juz o ironii której przezycia niedlugo bedzie musial bronic Greenpeace…

  • bratzacieszyciela

   jasne, ze to wina po czesci mediow, a po czesci ludzi, ktorzy sa leniwi i nie chce im sie samodzielnie i krytycznie myslec. Zreszta po co szukac winnych, trzeba robic wszystko, zeby zmienic stan rzeczy i tyle. I ten blog po to jest, tak mysle…

 6. demon

  kurwa zabije te chuje z mojego otoczenia zabije to scierwo tfu pierodlone ta ohyde jak to chujowisko smie sie pierdolic po moim lesie lazi to scierow tylko kopa w dupe zepchnac z urwiska i sie jeszcze na to scierwo zdechle juz wyzygac zatluc w worku na mokre siki i tak przypierdolic zeby mozg sie wypiepszyl z tej przemadrzalej jak i tez nietykalnej twarzy zagryze zadzgam ja finka rozerwe na mokre scierow ochlap zygu z tego wymiotu nie zostanie no tfu no aaa!!!!!!

  • szatan ghi

   sram na ten idealny świat.zaraz się mega wkurwię wezmę ja młotek i będę wszystkich nim tłukł znacze te ich naczelne łby na gówno mielone.czekajcie kurwy no tfu aaa!!!! czekajcie już ja wam pokażę wezmę ja młotek wyjdę na dwór i was tak spiorę na
   mokry urzyg gówna wy nędzne małoletnie rzygi że matka was nie pozna taki wam ja wpierdol spuszczę nienawidzę was na gówno
   porozpierdalane was spiorę zamorduję was rozszarpię was na paszę wymiotną wy kurwy zasrane i chujki małe też tfu no aaa!!!!.rzygam na was tchórze zasrane co tacyście odważni no to już do mego parku i mojego lasu tu z rana się pojawcie to z was nawet powietrze o poranku nie zostanie tak się ja z wami zabawię.zniszczę was zagryzę aortę przetnę finką zbiję was w worku na gówno wy wszy pierdolone aaa!!!!.młotkiem was na ścierwo dla wilków przerobię ciekawy ja jestem czy będziecie wy tacy odważni jak was zleję na mokry torsyjny i wymiotny sracz aaaa!!!!!.sikam na was wy kurwy splunięcia nawet nie jesteście warci aaaa!!!!!.w dupie was mam jesteście zerem jeszcze ja wam pokażę oj no pokażę na rzygi was takie spiorę że trumna odpadnie bo nicość z was już tylko zostanie nienawidzę tego gówna w senatorium było mi lepiej a tu w tym wymiotnym szambie porzygać się na to wymiotne i gówniane miejsce tylko można tyle to zapluta zasrane i wymiotno rzygliwe chujawkowo jest warte tfu no aaaa!!!!!.zemszczę się na was i się tą zemstą po prostu będę karmił bebechami tymi waszymi naczelnymi się posmaruję bo chuje jesteście zasrane rzygam na was tchórze nędzne siedzą sobie w tej swej zasrane cywilizacji ciekawi mnie tylko co zrobicie jak jej już nie będzie bo ją rozszarpię zapluję zniszczę i wytłukę na kupę wymiotnego gówna no co gówno zesracie się na siebie tchórze jesteście wy po prostu tchórze robaki jedne tfu no aaa!!!.i tak was dorwę udupię i łby odgryzę i wypierdolę was do rynsztoka wy ameby rzygnięcia nawet wy nie warte sram na was tchórze zasrane jeszcze was dorwę rozrzucę na urzyg gówna porozpierdalny wszędzie zabiję zamorduję flaki do piekła wypluje te wasze naczelne wy przekleństwo najgorsze tej pierodlonej planety diabłu chyba już tylko z dupy wyplutej tfu no aaa!!!!

 7. Msciciel

  Kurwa jak mnie wchujaja te świąteczne głupki osiedlowe które to co każda zasrana sobotę sie szykują na niedziele no normalnie to bym ich wszystkich kurwa tfu pierdolona oblał i obsral tez Kublem mokrych pomyj tych dziadów pierdolonych jednych tfu no baby natomiast postrojone jak jakieś chrabiny na chuj to wszystko kopniak temu scierwu tfu cholernemu i pierdolonego tfu tez w dupę kaszalocia nie co to ma kurwa tfu być co rewia mody zrobiona przez bandę niewyruchanych w dupę dziwek co pierdolonych co zygam ja tym po co sie stroic na te zasrane tfu 45 pierdolonych minut co za jebnieci na łeb coniedzielni katolicy jeszcze tam sobie powinni położyć łóżka i sobie taki burdel zrobić żeby sie na spermie porozpierdalali na ścianie no tfu no co to okropna hipokryzja raz na tydzień sie tam pojawić tfu no mordy zasrane o ścianę bym to całe chujowisko porozpierdalal do burdelu pierdolic sie idzcie a nie tu sie po chuj walesacie no jutro pewnie znowu kościółek będzie kurwa pełny tych pierdolnietych na łeb i zasranych tez lachociagow tfu no pogratulować głupoty tfu no juz teraz mi sie chce sie żygac na ten chujownik tfu no jeszcze pan organista na was powinien tam spod siebie spuścić wiadro Żygow i pomyj na was wy głupie wystrojone jak chuj co niedziela na dziwki wy siki głupie tfu no

 8. As

  Po co ten cholerny tfu dZien dziecka przecież te małe potworki są tak rozkapryszone i rozpieszczone ze zamiast prezentów to by sie ich zlac przydało no nie lubię dzieci no a w szczególności tutejszych rozkapryszone to porozpieszczane tylko daj a od siebie gowno no ja wiem ze one są małymi egoistami zapatrzonymi tylko w siebie co kurde mało cały rok im dogadzaja to jeszcze dla nich uczynić dZien świąteczny specjalny tylko dla nich żeby były jeszcze bardziej przemadrzale co wy sie lepiej w łeb pierdolnijcie co ? Po co takie głupoty wymyślać co jeszcze im może pałac zbudujcie co zgredy zasrane co?pluje na to debilne święto w dupie je mam dzieci są pozatym aż za bardzo rozpuszOne wiec po co je rozpuszczac jeszcze do cholery ciężkiej tfu co po cholerę to robic

 9. Wekendowy malkontent niepocieszony

  Nienawidzę ja tfu tej okropnej i nudnej tzw świątecznej niedzieli .nudno jest wtedy tak jak w trumnie starzy moi siedzą cały Boży dZien w tym zasranym domu mądrza sie pierdola głupoty o dupie marynie nudno jest wtedy tak ze sie żyć odechciewa nawet tfu no ohydny głupi nudny i durny dZien leniwy juz nawet i do granic wytrzymałości mam ja taki dZien serdecznie w dupie dla mnie wekend mógłby sie składać i z soboty tylko i by było dobrze tfu no a przez ta okropna zła i nie do wytrzymania tfu upierdliwa niedziele to tylko nierobstwo rośnie i nic wiecej pożytecznego z tej okropnej niedzieli nie ma tfu no. Nie lubię ja tego misjach głupiego jak i tez durnego dnia i tyle chyba sie tylko lenie cieszą bo to jest przecież ich święto tzw jest chyba juz tylko tfu co?.

 10. Wekendowy malkontent niepocieszony

  Nudne to życie strasznie nie można nigdzie tam pójść i tej całej tfu cholernej podwarszawskiej cholocie obic gęby na mokry żyg tfu no okropne to jest tfu no .jeszcze do tego ta głupia i nudna niedziela gowno wnoszaca w moje i tak zasrane życie tfu no

 11. Wekendowy malkontent niepocieszony

  Kurwa co to za jakiś pojebany dzien o Kant dupy potluc no.od rana wszystko do dupy pierdolony kosciol na który sie mogę ja juz w zasadzie tylko wysrac te pierdolone tfu i cholerne dziady które to p byle gowno robią mi aferę ja wiem ze pól zasranego tego i gownianego dnia siedzieli w robocie ale czy to moja tfu wina jest ze tydzień ma piec dni co?.i jeszcze tzw.pierdolona uroczystość kościelna która to chuj pierdolony dla mnie znaczy która tez sobie mogę dupę podetrzec jak papierem tyłek w sraczu tyle to gowno zasmiardle i nic niegodne dla mnie znaczy tfu no.co to za debil wymyślił te pierdolone uroczystości na chuj to gowno tfu komu tfu na chuj no.czemu by jeszcze całego tygodnia nie zrobić jedna pierdolona uroczystościa co dupę juz tym gownem podcieram sobie no co to kurwa za katolicki kraj niby tu są samo kurwa wierzący obywatele a jak co do czego przychodzi to sie ich widuje co tydzień w kosciolku tfu no chyba złożę zażalenie w tym pierdolonym tfu i cholernym niegodnym by nawet istnieć Watykanie ze te głupie klechy sie osmielily znieść post a zreszta i tak mnie możecie w dupę serdecznie pocalowac bo ja na to wszystko sram szczam odlewam sie i pierdze tfu no zniszcze was zabije rozerwe was ja na mokre Żygi wy śmieci wyjęte z rynsztoka spale ja was żywcem udusze finka was pokroje na kawałki tak wy głupie klechy ze sie wam żyć odechce a w szczególności ty okropna tfu cholero ty gruby spasiony prosiaku klecho ty tfu życia niegodne lukaszu tfu no niech ze ja ci lupne pięścią w te twoje pedalskie okulary to juz widzieć nie będziesz na bank ty malpo zasrana no mózg ci wyrwe i będziesz tak głupi jak ameba ty gruby tfu i okropny prosiaku ty jeden no aaaa!!!!!!!.chuj ci w dupę ty pedale pierdolony jeden tfu no

 12. Msciciel

  Ty stara zapluta głupia blondi suki co ty sobie wyobrazasz ty dziwko przeklęta jak cię jeszcze raz zobaczę ty scierko tfu tfu tfu tfu pierdolona to cię tak nakopie pięściami ze ci ten mózg sie wypierdoli na mokra bajadere gówna ty głupia stara nic nie warta i życia nie godna krowo słyszysz ty łatwo jak karalucha cię tfu tfu tfu cię załatwie na mokry żyg cię spacyfikuje ty głupia pustoglowa malpo no lomem ci ja ta twa głupia paskudna dopisze jadaczke tak napierdole na mokre Żygi ze sie w lustrze ty głupia psychicznie ograniczona klempo stara nie będziesz sie mogła przeglądać tak ja cię urzadze gowno cię to obchodzi co ja tam jak jeżdżę na rowerze robię na rowerze prawa nie ma a ty uważaj ty głupia tłusta i spasiona locho ty bo jak z tobą skończę to ci trumna nawet potrzebna nie będzie no znajdę cię do samego piekła cię ścigać będę ty śmieciu życia nie godny będę i na końcu ci gardło poderzne i cię tak pobije na mokre wymioty ze sie w nich zapierdolisz na smierć czego ci tez życzę ty stara głupia i pierdolnieta na łeb raszplo do diabła idź albo ja cię tam wysle jak tobą pierdolne o ścianę ze nawet Żygi z ciebie rozchlapciale nie zostaną no nienawidzę cię po prostu cię nie znoszę do piekła lec tam jest twoje miejsce ty gruba beko no zdychaj od serca ci tego życzę a im szybciej tym lepiej to no

 13. demon

  ty zasrany dziwce wypierdolony z dupy ty ochłapie gówno wartego zygu karolu pawlaku przyjdz jeszcze raz do tego pierdolonego koscioła to cie
  rozwale na mokre rzygi aa potem ci zywcem wyrwe to twoje chuj warte serce żywcem i bede je jadl karmiac sie tym jak taka zdechła wypluta z gówna padlina taka jak ty bedzie powoli zdychała aaa!!!!!!!!.pokraje cie ja potem na mokre rzygi i ci granat w dupe wpierdole i sie przelecimy do piekła razem rozpierdalając sie na mokre torsje ty chujawko bezczelna zepsuta i zasrana do kwadratu no aaa!!!!!!

 14. zemsta

  co to jest kurwa co te popierodlone rodzime dziwce z dupy wyplute osiedlowe sklepiki aaa no co?.jedna rzecz sobie tylko w tym gównie kupic mozna co to jest za dziwkarski burdel no co?.po co to gówno biedronke wybuduja i sie bedzie kupowało tam 50 rzeczy na dzien i chuj tym małym sraczom dla przedszkolaków srających w dupe nie aaa co???!!!!

 15. zemsta nm

  co to ma byc wszystko w tej czesci tego osiedlowego gówna dla małych chujków co maja 2 lata co aaa???!!!!!!!.kurwa w dupe to rzygam ja tymi warzywniakami tymi paniami basiami w ktorych to 1 rzecza sie chuj najesz zasrane głupie dziwce z dupy wyjete pierdolone male osiedlowe sklepiki po co to gówno wogóle jest co no po co?.chyba dla pampersow jedzacych 1 rzecz na dzien aaaaa

 16. zemsta nm

  wojtek kjeda ty zasrany pomyju ty scierwo do rzygania calorocznego zycze ci tzw.panie sasiedzie zebys zdechl na raka ty skurwielu jebany tfu tfu tfu tfu cholera jasna aaaaaa !!!!! no.zebys zdechl w meczarniach karmic ja sie tym bede ty smieciu pierodlony zdechniesz ty zapluta na rzyg gówna ty pierdolona padlina czy co no?.zdechnij wreszcie ty skurwysynu ty jeden od serca całego ty urzedniku zasrany ci ja zycze aaa!!!!!.zesram sie na twoj grób z nienawiści ty pierdolona padlino ty głupia aaa!!!!!.dobrze ci tak ty skurwielu masz ty za swoje ha ha ha!!!! aaaa!!!! zdychaj zdychaj zdychaj ty padlino kjedo ty !!!!

 17. Anonim

  ty zasrany katecheto ubrany w ten zapluty i dziwkarski łach do wymiatania gówna ty tchórzu zasrany serce ci ja wyrwę ci ty chuju jebany jeden zjem cie jeszcze żywcem wypierdalając te twoje zasrane narządy naczelne i je porozrzucam na porozpierdalane torsje gówna aaa!!!!.mam cie dosyć na oczy mi się ty smiecu jeden nie pokazuj jak musisz no to spierdalaj do innej parafii bardzo chętnie ci w tym pomogę ty śmieciu jebany do wymiatania gnoju w tym zaplutym zasranym i dziwkarskim oborniku gówna ja cie zamorduje zarzne zadzgam cie ja nożem na porozpierdalane wszędzie mokre kupy rzygów ty złodzieju jeden tfu tfu tfu tfu aaaa!!!!!!!.nie pokazju mi się jutro na oczy bo nie wytrzymam i cie pierdolne stolem na mokre rzygi wogole to ten zapluty jehowicki sracz kościelny zapluje zbeztrzeszcze i zarzygam w cholerę aaaa!!!!!.brzydzę ja się tobą ty cholero zapluta ty zabije cie rozjadę cie wcześnie w mym lesie na porozrzucany wszędzie wymiot gówna lokalnego drzewostanu nie starczy na ten twój zapluty i dziwkarski wymiot tego twego beczelnego urzedzniczego ciała no aaaa!!!!!!.twoje zasrane i gówno też warte życie gówno dla mnie znaczy lepiej w sraczu dogorywaj a nie mi się tam jutro pokazujesz,zobaczy będziesz tam u nas jutro no to nie wyjdziesz ty stamtąd zywy jesteś zerem ty pomyju zasrany tfu tfu tfu tfu aaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.słyszysz ty dupku Michale tzw,katecheto zerem,zabije cie ja zadzgam wypatrosze i pierdolne cie o sciane ze pożałujesz ześ się urodził na tym dziwkarskim wymiocie gówna ty zero jebane ty zero jesteś ty zwykłym zerem śmieciem pluje na ciebie rzygam szczam i cie zatłukę pierdel gówna porozrzucanego wszędzie gówna zrobie ja z ciebie ty zero jedne no aaa!!!!!!.jeszcze mnie popamiętasz do grobu ty złodzieju ty jedne no aaaaa!!!!!.sikam pluje rzygam no i wymiotuje ja na ciebie ty zero jedne no.na oczy mi się ty śmieciu jebany pierdolony bezczelny najlepiej nie pokazju no aaa!!!! łe!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 18. szatan be

  mam dosyć tego zasranego i przeklętego dnia do dupy zasranej no.wielka szkoda że się wcześnie z rana nie zabiłem to bym tego dziwkarskiego nic nie wartego gówna nie musiał ogladać tyle tfu no.dziś do tego obrzydliwego parszywego gówna poszedłem ja za póżno jak i zawsze stara mi powiedziała czy ja z tą spowiedzią to nie kłamie a przecież ja nie kłamie ja tam naprawdę byłem.mam tego wszystkiego kurwa dosyć dziś o północy się spakuję wyniosę się z tego gówna zasranego i mnie wszyscy pocałujcie w dupę wy chuje w dupę ruchane pierdolenie rodzice mam tego gówna dosyć jedynactwa i tego zasranego gnoja nowaka jak cię zobaczę raz jeszcze ty chuju zasrana albo twoją starą to ci granat w ten zasrany pałac na 4 kółkach wpierdole i od razu się rozpierdolisz ty chuju podły do piekła na porozpierdalny wszędzie wymiotnik psiego gówna aaa!!!!!!.nienawidzę tych zasranych piątków wszyscy wyłażą z tych swoich zasranych pałaców i się panoszą po ulicach pozabijam ja te kurwy pierodlone zbiję uduszę i zatłuke młotkiem te dziady zasrane samochody i wogóle wszystkich skopię na mokry śmietnik gówna nienawidzę tego jednego przeklętego dnia nienawidzę aaaa!!!!!.

 19. szatan

  rzygam na ten skurwiały nic nie wart świat stworzony przez szatana tylko po to by mnie wkurwiać.no ale jutro pierdolnę na ten zasrany zapluty i nic nie wart dziwkarski burdel taką atomówkę że będzie apokalipsa i koniec świata i rozwale ostatecznie te bezczelne i mega przemądrzałe domki pod lasem na porozpierdalną rzygliwą i wymiotną kloakę gówna gnoje już nie żyjecie jutro wszyscy do piachu pedały jebane tfu tfu tfu tfu no łe!!!! aaa!!!!

 20. szatan z pierdla piekielnego 1 a

  jak się wścieknę to wezmę łoma i będę chodził po tych zasranych głupich oraz bydlęcych ulicahc obok nas i te zapchlone siersciuchy chodzi mi o te cholerne psy rąbał siekierą na porozrzucane rozbryzgi gówna rąał je a ich właścicielom wsadzał granat w dupę a potem się patrzył jak z nich uchodzi życie chuje jebane nie uciekniecie przedemną taki wam wpierdol spuszczę że pożałujecie żeście wyszli z tymi smrodami na spacer łomem was na rzyg rozpierdole i rozchlapciam na porozpierdalane gówno wymiotne wy chuje diabłu z dupy wyplute no.nienawidzę was ja tak bardzo nawet że jakbyście wiedzieli jak to byście zdechli w rzygach z obawy przede mną że was zniszczę i rozjadę na rzyg wy karaluchy jedne na mokre błoto was rozjadę oj rozjadę tak noo…nędzne bezwartościowe tchórze tacy odważni jesteście to do mego lasu chodzcie a już nigdy z niego nie wyjdziecie banda pierdolonych nic nie wartych tchórzy w ryju tylko mocno u siebie w bezpiecznym tzw.cywilizowanym świecie taa…. a do lasu to rodzinką całą pewnie łażą wiadomo czemu no i po co… rzygam na was i na te wasze sierściuchy następnym razem biorę nóż i was pkroję na porozrzucane wszędzie wypluwki gówna porozpierdalane oraz rozbryzgiwane po okolicznych drzewach lasu całego nie starczy jak was rozerwę na mokry pierdel ciekawe czy wtedy będziecie tacy mocni w gębie jak z rozpierodlonymi bebechami skopany sprani na mokry urzyg porozpierdalanego wszędzie błota bedziecie zdychali kopani przeze mnie na mokry sracz do utraty tchu ścierwo zasrane zabiję was skopię gówno z was porozrzucane wszędzie dla wilków zrobię wy ameby durnawe nic nie warte jak was pierdolne na mokre gówno to z was sralnia kloaczo wymiotna dla wilków nie zostanie rozerwę was na błoto i zamorduję nozem że te wasze pierdolone naczelne flaki wypierdolą sie na nicość zbije was na gówno i zakopię w gównie wcześniej przez was zroboionym pierdolona pchlarnia diabłu z dupy wypluta co?.do rynsztoka was spuszczę razem sobie polecicie do sracza w dupie mam ten małpi sracz zasrany jakim jesteście wy rzygam na was wy białe kurwy do afryki na drzewa spierdaljcie boście to tylko osiągnęli banda pierodlonych tchórzy piłą was na gówno rozbryzgane wszędzie że miejsca nie będzie przerobię ha ha ha aaa!!!!!!!

  • szatan ghi 1

   jesteśćie zerem.tej nocy was wszystkich ostatecznie wytłukę młotkiem i spuszczę o tam przez rynsztok do piekła by was lucyper wypluł do sracza zasrana elegancja francja aaaa!!!!!.pluje na was dziś w nocy smażycie te wasze baronowe dupy wy kurwy spedalone i jebane chuje w piekle w dupie was mam torsyjne i naczelne gówno już dawno się porządek z takim guarano torsyjno wymiotnym powinno zrobić bo na nic lepszego nie zasługujecie wy nędzne pomyje wyplute o poranku piekłu lucyperowi i rynsztokowi wymiotnemu tfu no aaaa!!!!!.rzygam kurwy wami smażcie się w piekle ale wcześnie tu będziecie dogorywali a ja się tym waszym powolnym zdychaniem będę karmił po prostu karmił tfu no aaa!!! jak z was uchodzi to wymiotne życie na które taki zasrany rynsztokowy sracz nie zasługuje po prostu nie zasługuje aaa!!!!!!!

 21. szatan z pierdla piekielnego 1 b

  wkurwię sie ja mega wezmę młotek i pozabijam te parszywe cholerne psy wszędzie gdzie tylko bedzie można tfu no.wymiotny sracz rozbryzgany do spuszczenia w obsranym kiblu z nich nie zostanie tak właśnie będzie no.

 22. szatan z pierdla piekielnego 1 o

  pójdę i zamorduję tych dowcipnisi co mnie dziś zamknęli w tym wc jak byłem w szatni w tym basenie w aninie na mazowszu.uważajcie wy gnoje zleję was zatłukę młotkiem na nicość i na koniec was utopię w basenie zerem jesteście zerem byliśćie zerem też będziecie ja umiem pływać pod wodą a wy nie bo jesteście niczym splunąć mi się na was nie chce tego warci nawet nie jesteście gówna pierdolone łby wam odgryzę i spuszczę w sraczu do rynsztoka wasze ciała natomiast będę w zbijaka tłukł z dzikim krzykiem w tym zasranym kiblu aż do rozpierdolenia ich na nicość.jak was dorwę kurwy wy pierdolone to popamiętacie żeśćie się urodzili na tym rzygliwym kiblu tfu no aaa!!!!!

 23. szatan ghi 2

  ty pedale ty wymiocie szatana ty nędzna wypluwka diabelskich mocy ty pomyju ty chuju ty kale debilu pierdolony ty zero wymiotne aaa !!!!durniu zasrany ty jak cię tam na tej pierodlonej pływalni chłystku ty pierodlony cię zobaczę to cię pierdolnę tak że się utopisz w tym pierodlonym torze tfu no aaa!!!!!.rzygam tym waszym pierodlonym basenem tym kanałem wymiotnym aaa!!!.w jeziorze się będę ja kąpał w środku tego mego lasu a tam wszystko będzie dozwolone bez tych pierodlonych miejsc publicznych zasrany pałac z wodą do piekła go rąbnę a co do ciebie ty chuju zasrany coś mi wczorajszego dnia zwracał uwagę dowiem się gdzie to gówno z odbytu diabła mieszka pójdę tam ten twój pałac ty gnojku zasrany spalę ci babę ci zabiję a twoje dzieci porąbię no i zjem wcześniej pichcąc je w garze ty idioto pierodlony.nienawidzę cię chuju całym sercem gdyby nie ten basen to bym cię zamordował bez żadnych skrupołów rzygam ja na ciebie ty chuju zasrany zdychaj w piekle jak tak te sprawy stoją to ja rzygam na tą zasraną pływalnię wypchajcie się tym wszystkim a te baby te wtyki to się dowiem gdzie te głupie dziwki mieszkają no i się zemszczę się potwornie tak makabrycznie że wy głupie wymioty z rynsztoku szatana wy żeńskie nie jesteście wy sobie w stanie wyobrazić nawet jak tfu no.a ta pływalnia tam w aninie jest moją własnością i mogę sobie robić tam co mi się rzewnie podoba a ty chuju podrzyj raz na mnie ty jeszcze ryja a wezmę łoma i cię tak zbiję na sracz wymiotnych rzygów ty kurwo pierdolona że czego do grobu nie będzie można pakować tchórz pierdolony mi się znalazł jak i ta cała reszta tego rzygliwego i rynsztokowego pomiotu psiego gówna tfu no.jak nie ten gówniany basen to będzie inny łaski mi osiłku pierdolony nie robisz w dupie cię mam żebyś zdechł jeszcze dziś wieczorem ty zasrańcu ty jeden jakżeś taki mocny no to chodz a taki ci wpierdol spuszczę że cię matka rodzona w gównie zasranym porozrzucanym wilkom na pożarcie nie pozna.lepiej się chuj stamtąd zwolnij bo inaczej cię zniszczę i sam się wykończysz aaa!!!!.zdychaj giń przepadnij idż do diabła ty amebo wypluta czortu z dupy tfu no aaa!!!!!.zabiję cię chuju gołymi rękoma nawet cię przerobię na papkę wymiotną dla wilków a potem cię spuszczę do rynsztoka ty kurwo zasrana pracownik pierdolony rzygam ja na ciebie po prostu rzygam zabiję cię chuju zamorduję cię ja zjem cię a z twej skóry naczelnej zrobię ja sobie prześcieradło no.tak cię nienawidzę ty gnoju zasrany że nawet nie wiesz jak aaa!!!!!

 24. o niedobrym kościele 1

  jutro ta zasrana i policyjna niedziela najgorszy no i najbardziej zasrany dzień w tym policyjnym gównie tfu no.rzygam już tym pierdolonym i policyjnym dniem już dziś gówno zaplute i zasrane tfu no.mam dosyć tego popierodlonego dnia już dziś klechy zasrane pierdel policyjny dziwki pierdolone sobie znowu zrobią tfu no.Nienawidzę klechów tego gówna zarzyganego co ciągle mało mało i jeszcze raz mało tfu no.Mam dosyć tych pierdolonych pedałów w sukienkach rzygać mi się chcę jak ja widzę tych pierdolonych dziwkarzy po prostu rzygam tfu no aaaa!!!!!.Kler to zbiór nic nie wartych zeru tfu no aaa!!!.Mam dosyć tych dziwek w sukienkach poubieranych jak szmaty w burdelu do Watykanu wy złodzieje pierdolone wracajcie tam jest wasze miejsce tfu no.Ta niedziela to dla mnie nie święto a tylko jeden wielki gówniany i zasrany dzień jeszcze bardziej do chuja niż całe pozostałe te pierodlone 6 dni tygodnia pozostałych no.A klechom to jeszcze kasy fiskalnej brakuje żeby kasę trzepać o byle gówna prawda co?.Rzygam zdrowo i równo papieżu franciszku pocałuj mnie w dupe z tymi swoimi podwłądnymi pedziami rzygam ja na ciebie ty pierdolony watykanie idz palić dupę w piekle bo tam twe miejsce tfu no.Mam dosyć tej pierdolonej policyjnej klechlandii jest to kraj w całośći zarzygany tym klerem aż do rzygania tym wymysłem szatana na lewo i prawo itd. i tak aż do końca tej zasranej planecie jak nie usuną wrzoda na dupie o nazwie chrześcijaństwo no Rzygam ja niedzielą idę się zabić kurwa tfu w piekle będzie lepiej a ten kościół to mnie raczej do piekła prowadzi tfu no.Rzygam klechami jesteście zerem a te wasze pałące wylecą do piekła na mokre gówno rozchlapciałe zniszczę to kurewstwo zaplute zasrane i policyjne oj zniszczę tfu no aa!!!!

 25. gówno dupa nic no

  ty suko pierodlona zasrana ty małpo bezczelna do granic absurdu ty kaleko pierodlona żebyś z tymi kulami zdechła w piekle nic ci nie fajnego ty wywłoko diabłu z dupy przeklta ty kurwo obsrana gównem od dupy aż po ten twój uczony i mega naczelny łeb nienawidz ci tak że już lucyper cie bardziej nienawidzić nie może aaa!!!.No i bardzo dobrze chodż sobie i mecz si z tym gównem a ja si tym twym cierpieniem bede karmił po prostu karmił ty małpo ty zasrana tfu no aaa!!!!!.Wiecej na oczy mi sie nie pokazuj ty kaleko nie zdatna do niczego żebys to całe to swoje bezeceńskie i pierodlene życie si mczyła niech ci śmierć przyniesie ulg ty kurwo zasrana na oczy mi sie wiecej nie pokazju aaa!!!.nienawidze cie ty scierwo pierodlone serdecznie pal po smierci dupe w piekle ty łachudro diabłu z dupska wypluta w pomyjach tego jego pierdolonego szamba tfu no aaa!!!

 26. szatana z piekła 1 a

  pokaz mi sie na oczy ty kaleko zasrana raz jeszcze a cie zamorduje gołymi rekoma aaa !!! pojde ja do pierdla ale co tam wazne ze ty nie bedziesz tam do tego sekciarskiego pomiotu szatana przyłaziła i chuj ci w dupe ty szmato zarzygana tym swym tchórzostwem po pachy aaa!!!.Pokaz sie raz tam jeszcze choćby i nawet a już bdziesz martwa aaa!!! no.

 27. chujek

  zasrany basen gówniana pływalnia wiecej do tego rzygu pierodlonego w dup nie pójd pluje na to gówno zasrane tfu no aaa!!!
  po co te zasrane basenu co um?.nie można si w lesie wykąpać a nie w tym wodnym pierdlu w dupe pierdolonym rzygam tym gównem pierodlonym wiecej tam nie pójde predzej sie w szambie wykapie aniżeli pójd do tego zasranego gówna tfu no aaa!!!!.chuj wam w dup wy kurwy jebane sram na was jesteście wy zerem a ten zasrany basen to sobie w dup wsadzić możecie w dupie mam was wy chuje pierdolone rozumiecie wy amebie osiłki co?.Tylko to umiecie robić w tym waszym nedznym i mega popierodolonym życiu wy debile zasrane co um?.dla mnie to na golasa możecie si kąpać wiecie co?.Rzygam na te wasze zasrane policyjne speedo arena czy też inne zasrane rzeczy do pływania no.Jesteście na tym punkcie zdrowo pierdolnieci ta wasza zasrana pływalnia dla mnie nie istnieje wiecej do tego gówna jebanego gówna nie pójde tfu no aaa!!!.Rzygam na was lepiej leczcie si na łeb a nie tylko pierdolec na punkcie tych bzdet w których to pływacie wejdzie taka czy też taki do tej zasranej i zaszczanej po pachy tej jebanej w dupe pierdolonej i nic nie wartej absolutnie wody i sie zanurzy nikt tego widziec nie bedzie…
  pluje na was kurwy ssijcie sobie chuja wy geje zasrane ratownicy diabłu z dupy wypluci tfu no aaa!!!.co mi zrobicie gówno no bo nim też jesteście prochem jesteście wy i ci tyle samo warci co ten ratowniczo-policyjny syf no.ech szkoda pisać jesteście wy prochem wszystko to proch nic nie wart no.

 28. rzygacz rowerowy 1 a

  ta popierdolona na ryja lecąca z chujem lucypera policyjno-pierdolona na maksa planeta jest rzygiem gówna no.Wymyślili sobie idioci ci pierdolenie kolejną blache na tych zasranych odchodach gówna o nazwie fat bike z branży rowerowej.Sam mam to pierdolone gówno do chuja sie tym jezdzi równie dobrze można chodzić na piechote tak jak niegdys zamiast wsiadac na ta blache tfu no.A że jednak coś tam muszą sprzedawaćno to zachwalają do urzygu to gówno obrzygane sraczem z rynsztoka i tak sie pierodli że to jest nowość ta zasrana blacha na tych dwóch pierdolonych gumkach tfu no.Niedługo to si bdzie na tym srało i z zasranym dupskiem po tym w dupe pierdolonym lesie jeżdziło no bo to jest przecież ten zasrany psu z dupy wypluty fat bike tfu no.

 29. rzygacz rowerowy 2 a

  A brańza rowerowa którą to serdecznie rzygam bo te zasrane rowerychuj rozbity w kiblu obszczany gnojem z rynsztoka mi dały roboty przy tym tyle że sie odechciewa nawet i wczesnie z rana gdziekolwiek na tym jezdzić a w szcczególności w zimie a te debile diabłu z dupy wyplute to sie tak jarają jakby ich ktoś za chuja pociągnał i dostaliby by oni mniej wicej pierodlonego orgazmu kurwy te pierdolone meskie z tego obsranego gównem burdelu tfu no.Pozatym wszystko można sobie kupić tym papierem do wycierania dupy o nazwie pieniądz cholera pierdolone pomiot szatana jego mamona do której zresztą si lucyper z piekła przyznaje i nawet tfu no aaa!!!.Natomiast wsiadać na taki pancerny czołg no i jechać jak wozem drabiniastym po gnojówce w błocie jeszcze po ciemku jak nikt tego nie widzi no to jest frajda a jeszcze spierodlić sie na ryja i sobie gb na gówno obsrane własnymi defektami no to jest fajnie oj fajnie tfu no aaa!!!!.Ale co tam to przecież fat bike jest krzyk mody no tak z gołym chujem bdzie na topie onanizować sie na siodełku no to też t czynność bede robił na tym zasranym pojezdzie przez idiotów zrobionym bo robić po nocy co nie mieli no to wymyślili kolejną udreke jakby by mało wszedzie meczarni nie było ano tak no…

 30. rzygacz rowerowy 2 b

  ten fat bike to nie jest żaden wspaniały rower tfu no.Nie czytajcie tych bzdet pisanych przez tych nowoczesnych idiotów pewnie by si na własnym gównie po nocy u siebie w domku wywalali jakby tylko mogli tfu no.A prawda jest taka że niestety tfu no że ten fat bike to jest rower gówniany strasznie wolno jedzie wygoda jazdy zerowa kierownica tak napierdala po tych pierdolonych i szatańskich korzeniach że równie dobrze na piechot można łazić tfu no.Ale żeby zarobić kas to sie wszystko zrobi i uczyni też tfu no.Nie lubie wogóle rowerów jakoś mi tak one zupełnie nie pasuja w tym naszym klimacie a sczególnie takie duże tłuste i spasione monstra rowerowe jak to o którym to tutaj pisze no..Moda jest wymysłem idiotów co wymyślają dla kolejnej bandy pustych i bezrozumnych głupków kolejne chujostwo kupi sie to gowno troche sie tego poużywa po paru dnia spowszednieje jak wszystko i bedzie gówno no.Wiec ciągle moda na rower a to taki sraki jakby blacha na 2 zasranych kółkach jakąs wartosc miała od tego co na nim dupsko swoje świńskie no i plugawe posadzi nie?.Jakbym dorwał tego chujka co to stworzyło to bym go na gówno porozpierdalane wszdzie rozjechał rzygam tymi rowerami a zresztą i tak teraz chodze na piechote taa no…

 31. nienawidziciel 1

  nie specjalnie lubie ja te wstetne weekendy no.starzy jedzą jak zwierzeta z lasu jest głupio nudno i do bani no i mega do dupy no.dla mnie cały czas mógłby być poniedziałek no i by było dopiero wtedy fajnie no.A w weekendy jest nudno stare siedzą te 2 jebane dni w tym cholernym wstretnym domu sie czepiaja mnie o byle bzdete nie ma co robic nudno do dupy jest i tak tfu no.Niedziela jest tutaj u nas dla mnie najgorszym najwstretniejszym i najobrzydliwszym pierdolonym gnojem nie do wytrzymania nawet zaraz na 2 miejscu po poniedziałku no.Wstretna nudna do dupy nic nie warta z reguły nudzi mi sie jak diabli a stare gówno wszsytko robi i czyni też by było jeszcze wstretniej ohydniej no i nie do wytrzymania.rzygam tym gównianym nic nie wartym dniem no.

 32. nienawidziciel 2

  ale jedynie pociesza mnie fakt iż czas szybko leci i to torsyjne wymiotner choleryczne gówno sie przynajmniej szybko skończy i już no.A ten wstretny nic nie wart weekend pojdzie sobie w cholere precz no i bedzie nowy tydzien a nie ciągle do urzygu ten jebany w dupe chujem diabła do urzygu wstretny no i nic nie wart pierdolony cholerny weekend ta upierdliwa zaraza pierdolona tfu no.Niby te 2 dni patrz ty że no no a lecą jak gówno w kiblu tfu no aaa!!!.Nie lubie ja tego rzygliwego dnia ciesze sie że jest wreszcie wieczór a jutro mój ukochany poniedziałek.A niedzielą pluje w sraczu i rzygam na nia o tyle jest wart ten tzw.świąteczno-uroczysty dzień chyba jego inność polega na bezsensownym łażeniudo tego gówna pierdolonego pałą lucypera w dupe i szczekania z tymi chujkami przez piekło w dupe pierdolonymi tfu no aaa!!!!.Wariactwo jebane dla mnie wogóle tego policyjnego gówna wogóle by mogło nie być no i by było dobrze.życie po prostu to zasrane wredne i w dupe kopiące to zasrane życie ech ech tfu no aaa!!! ech…. ech…. no.

 33. nienawidziciel 3

  mam serdecznie dosyć wszystkiego i wszystkich w tym pierdolonym w dupe jebanym gnoju w którym już chyba sie za kare tylko mecze taa no.. rodziców tych pierodlonych i zasranych cholernych lekarzy pierdolących do urzygu o tym jebanym zdrowiu już wolałbym ja na hiva zdechnąć i mieć to całe jebane w pizdu życie serdecznie w dupie i ten cały zarzygany pierodlony domek ohydny lucyper już chyba lepiej ma kurwa odemnie tfu no taa… mam nadzieje że dobry bóg mnie zabierze z tego ohydnego i wymiuotnego domku który jest przyczyną tego całego mego gównianego życia tfu no.Niekiedy to ja sobie kurwa myśle po co mi to zasrane gówno pierdolniete o ściane zwane życiem tfu no.Już wolałbym ja mieć za ojca lucypera a nie tego idiotego lekarza pierdolonego serdecznie w dupe …. ale życie i tak jest chuj warte spluniecia nawet w sraczu to pierdolone gówno nie jest warte wszyscy mają fajny a nawet i super weekend a tylko ja w tym pierodlonym chujawkowie policyjno-dozorczym za kare musze siedzieć i takito ja mam fajny weekend …wszyscy maja fajnie a tylko mnie sie to stare pierdolone w dupe bagno czepia sie mam juz dosyc życia w tym obsranym gnojem po pachy wymiotnym domku szatana tfu no aaa!!!! po prostu dosyć pierdole to wszystko w cholere by mnie wirus hiv złapał i wysłał do piachu już tam chyba tylko bedzie lepiej tfu no.Nienawidze tego 21 wieku chuj mu w dupe równie dobrze w afryce mógłbym umierać a nie żyć w tej pierodlonej i przemądrzałej europie pierdlu i królestwie lucypera tfu no… nic z tego jebanego życia w dupe ruchanego nie mam czekam ja tylko na śmierć jak zdechne i sie skończy to gówno pierdolone zwane życiem a im prdzej to tym lepiej tfu no taa… ech życie stary po prostu życie taa… ech tam ech tam no ech ….

 34. nienawidziciel 4

  nie lubie chodzic na ta pierdolona i absolutnie nic nie warta pływalnie. nie lubie tam chodzic i tyle tfu no.kurwa czy wszystko musi byc w niedziele nie można tam pojsc innego dnia i to wszystko rozpierodlic i rozjebac w cholere na rzyg dla wilków co?.

 35. nienawidziciel 5

  starzy mi wszystkiego odmawiaja dobrego do jedzenia kiełbasa zla bo mi nerki wysiada nic jesc nie moge gówno mam z tego zasranego życia spluniecia do rzygów nie wartego nawet tfu no.tak popość sobie jeszcze małoś sie napościł a tu jutro trzeba iść ubranym jak pajac do tego gówna pierdolonego przez lucypera serdecznie w dupe tego to mi nie zabraniaja idioci pierdolenie tfu no taa… a ja nie pójde tam a tylko do lasu i chuj wam w dupe dziady zasrane aaa!!!! le ….

 36. nienawidziciel =

  ty małpo pierodlona w dupe przez chuja plugawego lucypera ty pomyju ty chujku pierodlony zasrany ty tani eleganciku ty chuju nienawidze cie zamorduje cie ty zasrany ty tchórzu rozwale ci ten twój pierodlony samochód na głowie dom ci ty jebany chuju zasrany rozpierodle a potem go z krzykiem na nawóz przerobie ty chuju pierodlony ty z tej zasranej marmurowej ty śmieciu pierodlony rozszarpie cie na gówno porozpierdalane na tej całej policyjnej zaszczanej błotem gównem i gnojem ulicy tyle samo wartej co i ty ty zasrany tchórzu tak mam cie ochote zbić na rzyg do rynsztoka że cie młotkiem na gówno zapierdole na rzyg do gnoju gnój ci najpierw z ciebie zrobie potem twoją babe zagryze i spale żywcem i twój samochód poleje benzyną i rozpierodle go na sik do wymiotów z defektami tfu no aaa!!!

 37. nienawidziciel = 1

  ty tchórzu już nie żyjesz ty śmieciu pierodlony zapierdole to twoje włoskie gówno do rynsztoka na rzyg wymiotny aaa!!!!.pokaż mi sie raz jeszcze tam no to cie zamorduje rozszarpie i nakarmie toba szczury w rynsztoku ty chuju jebany prze lucypera w dupe tfu no aaa!!!!!!!.

 38. zabije cie chuju pójde siedzieć ale jednak to zrobie

  ty chuju z marmurowej już nie żyjesz aa!!.dziś w nocy pójde tam do ciebie i rozpierodle ten twój pałąc na sracz dla świn rozumiesz ty chuju z tej jebanej i policyjnej marmurowej co?.nienawidze cie ty gnoju żebyś zdechł na hiva bym nie miał wątpliwej przyjemności oglądać cie dalej aaa!!!.jesteś chujem zasrany tchórzem a siedż ty sobie w tym swoim pierdlu tylko toś osiągnął sraj tam i obsraj ten swój wymiotny domek swoim gównem ty kurwo z piekła wyśle cie tam nawet jakbym miał reszte życia spedzić w tym pierodlonym pierdlu ale pomimo wszystko cie zatłuke na gnój jak psa do kibla i spuscze cie potem ty pomyju ty jeden przez tą kratke do rynsztoka zabije cie zamorduje pozbawie cie życia ty amebie z mózgiem ameby rzygam tobą aaa!!!!!.spierdalaj ty chuju jebany przez piekło w dupe do piekła gdzie twoje miejsce jest aaa!!!!

 39. rzygam tą policyjną i gównianą nic nie wartą absolutnie niedzielą

  nie bardzo lubie tą popierdoloną gównianą i chuj wartą tą jebaną policyjną niedziele tfu notaa…starzy jedzą teraz jak świnie w chlewie a nawet i gorzej cały dzień ten w zasadzie jest do dupy czekam ja tylko aż sie to wariactwo tzw. świąteczne z nazwy chyba tylko skończy i bedzie wreszcie dobrze tfu no.Jak sobie wszyscy pojadą w cholere do tej swojej zasranej roboty z moimi tzw.kochanymi rodzicami i sie na nich wreszcie nie bede ja musiał patrzeć tfu no.Rzygam tą niedzielą jest ona do dupy gorsza nawet i od poniedziałku ta dzisiejsza aktualna żyć sie nie da zaraz ide na ten zasrany i popierdolony basen wcale mi sie nie chce ale musze tfu no.Niedziela to jest dla mnie meczarnia no i katorga zawsze czekam aż sie to gówno jebane i odrzygane do rynsztoka sie wreszcie zakończy i nie bede tego tzw.świąteczno-uroczystego dnia do urzygu musiał prze cały nastepny tydzien dzieki bogu oglądać tfu no.Nie lubie niedzieli jest głupia nudna do dupy nic nie można robić tylko starzy siedzą w domu no i trują mi dupe tyle z tego dnia pożytku tfu no.ech ta okropna zła i niedobra mega policyjna niedziela gówno warta równie dobrze mógłbym ja ten cały tzw. głupi i świąteczny dzień jak dla mnie tylk z nazwy przespać do 12.00 w nocy albo też wyrzygać go do rynsztoka by popłynął z defektami do gnoju i mi nie truł i tak ciżkiego życia tfu no.Mam dosyć tego dnia tego policyjnego i wymiotnego domku obsranego rzygami i rurą kanalizacyjną z defektami po pachy gnojem i mam nadzieje że nastpna niedziela też bedzie nic nie warta zasrana i dodupy podobnie zresztą też jak i ta aktualna nic nie wart nieużyteczna do niczego poza wyrzyganiem jej do ścieków kanalizacyjnych no taa…. taaa…….

 40. gówniana nic nie warta niedziela strasznie upierdliwa

  nie lubie świąt niedziela jest najgorszym gównem tfu no.za kare chyba jest dla mnie żeby mi jeszcze bardziej zochydzić i obrzydzić życie tfu no.nie lubie tego dnia serdecznie go w dupie mam dla mnie to by go mogli z kalendarza wypisać takie to gówniane wymiotne defektowo-sralnicze gówno tfu no.nie można wogóle tego ohydnego dnia żyć …ale przynajmniej czas szybko leci i skończy sie to cholerstwo upierdliwe dzieki bogu już wole jutrzejszy dzień bez nich pół dnia taa noo.. taaa noo….

 41. przeklinacz

  ty zasrańcu pierdolony ty chuju jebany w dupe przez tego pierdolonego szatanka nienawidze cie tak żebym cie rozszarpał gołymi rekoma nawet na miazge ty gnojku zasrany jeszcze raz tu przyjdż to cie rekoma zamorduje nawet.Jesteś śmieciem pluje na ciebie gnojem ty zasrańcu jebany jesteś niczym bedziesz niczym i byłeś zerem ty śmieciu tak cie miałem ochote pierdolnąć na gówno rozchlapciałe do rynsztoka ale tego nie zrobiłem niestety czego teraz ja bardzo żałuje no.Jesteś ty niczym rzygam gównem na ciebie co z tego żeś lektor kościelny i tak cie załatwie łeb ci urwe i zwymiotuje z krzykiem do piekła go tak ci te twoje kości porachuje że ci ambulatorium załatwie ty śmieciu ty pierdolony z mózgiem ameby zamiast swojego tfu no. Nienawidze cie serdecznie karmie sie twoimi niepowodzeniami życząc ci byś ich miał jak najwiecej i żebyś zobaczył żeś nicość jest.Dowiem sie gdzie ty śmieciu diabłu z odbytu wypluty mieszkasz i cie tak zbije obije ci morde na gówno do rynsztoka że bedziesz miał i po śmierci i nawet przesrane ty zasrańcu ty pierdolony spierdalaj gdzie indziej co nie ma nigdzie kościołów tylko jest ten ty kupo gówna na dwóch nogach co?.Że musisz ty tu przychodzić hrabia pierodlony jeden diabłu z dupy zwymiotowany z krzykiem z jego plugawej geby do rynsztoku zwanego ziemia .Rozerwe twój domek na rzyg do wsiąkniecia do gleby a ciebie przerobie na gówno do rozpierodlenia na nicość ha ha ha !!!!.Spierdalaj wiecej na oczy mi sie nie pokazuj bo nastepnego razu po prostu nie przeżyjesz już tfu no.Gardze tobą jesteś gównem jak i ta całą reszta tych bałwanów i pajaców diabłu z dupy wypluta tfu no.Jesteś gównem rzygam tobą na nawóz do wsiąkniecia w glebe tfu no aaa!!!!.Pamietaj ty śmieciu pierodlony że jesteś niczym po prostu niczym aaa!!!! no.

 42. obije wam kurwy i gnoje gebe na gówno aaa!!!!

  gówno mi zrobicie wszyscy ta zasrana jebana w dupe policja ta zasrana straż miejska napluje na was samochody wam opluje poleje benzyną i rozpierodle o ściane na gówno rzygam wami rzygam tym pierodlonym miejscem w którem za kare przyszło mi żyć wszystkiego mam dosyć zaraz tam do was pójde zbije was na sracz dla psów nawyzywam nabluzgam i was rozpierodle na sracz wymiotny do gówna wy chuje jebane w dupe rzygam wami śmieci i tak mi gówno zrobicie a ja wam wszystko moge łącznie z zabiciem was wy kurwy jebane aaa!!! w dupie mam to wasze zasrane prawo dupe nim sobie w kiblu wycieram chuj wam w dupe wy śmieci pierodlone rzygam wami tyle jesteście wy dla mnie warci aaa!!!.Jesteście niczym i tak was na gnój jutro z rana spiore nasram napluje i odrzygam sie na was w dupie mam was wy policjo jebana dynamitem rozpierdole ten wasz pierodlony komisariat na gówno do spuszczenia z szambem do rynsztoka nienawidze was ty jeban pierodlona policjo chuj ci w dupe do afryki sie wyniose tam mi nic nie zrobicie bo gównem jesteście nasram na was napluje nasikam i zwymiotuje was gównem bo gnojem jebanym wy w dupe jesteście aaa!!!.zasrane kurwy niczym jesteście w dupie was mam nienawidze was jestescie niczym pluje na cibie chuj ci w dupe ty policjo ty strażo miejska jesteś niczym rozpierodle cie na gówno do spuszczenia razem z gnojem do kibla aaa!!!!!!!!!!!!!.zabije was wszystkich wyludnie ten zasrany kraj i bede ja w nim tylko sobie żył dosyć was mam ja wy białe kurwy idzcie do piekła bo tam jest wasze miejsce aaa!!!!

 43. sram na was aaa!!!!

  nienawidze tego kraju tych debilnych ludzi którzy są jak głupi zwierzeta co im można narzygać na ryj i im reke wyłamać z krzykiem a oni i tak to nawet mają w dupie i dobrze zasrany gnojny kraj pierodlonych jaskiniowców na poziomie niczego czyli zera do dupy sie tu żyje tylko sie naucze angielskiego no to wypierdalam stąd z tego gównianego szamba szatana bo nic tu po mnie tfu no.Rzygam na was i tak was dorwe i spiore na gówno do spuszczenia z krzykiem do rynsztoka w dupie was serdecznie mam dla mnie to nie musice mieć samochodów autobusów i tego całego cywilizowanego gówna które jest tyle warte co je spuścić razem z szambem i z krzykiem do rynsztoka aaa!!!!.jesteście niczmy mam was w dupie aaa!!!!.chuj wy mi możecie zrobić a ja wam wszystko moge łącznie z zajebaniem was na rzyg do spluniecia z krzykiem do szamba aaa!!!!

 44. w dupie mam serdecznie te zasrane samochody do urzygu pełno tego gówna mechanicznego wszedzie szlak mnie zaraz od tego chyba strzeli

  wy zasrane i pierdolone spluniecia nawet i nie warte kurwy pierdolonych kurwów w dupe sobie wsadzcie te wasze pierdolone blachy do złomu typu lexus porsche i te inne gówna wyplute diabłu z dupy taa tfu no aaa!!!!!….rzygam tymi waszymi zasranymi po pachy blachami na tych jebanych oraz pierodlonych 4 gumkach dla mnie to byście mogli tylko jeżdzić tymi autobusami debile zaplute zabraniam wam tym gównem jeżdzić rzygam już na to wasze zasrane debilstwo do leczenia w psychiatryku tfu no aaa!!! już chyba tylko tfu no.W dupie mam was dla mnie nie istniejecie jezdzijcie sobie gdzie indzie bo jak nie no to granatem was rozpierdziele rozpierdole na gowno te wasze policyjne blachy wyplute z krzykiem przez rynsztok wcześnie z rana no.W dupie was mam zróbcie wy mi przyjemność i jeżdzijcie gdzie indziej dobrze co?.Bo jak nie to wam te wasze samochodziki rozpierdole młotkiem na papke mielono wymiotną do spuszczenia z szambem no tfu no aaa!!!! nienawidze was białasy wy pierodlone srajcie gównem w dupie mam te wasze blachy na tych jebanych 4 kółek mam parawo tych pierdzieloncy hsamochodów nie lubić co kurwa mam no to wiecie co co wyżej ja napisałem tyle w temacie no.

 45. nienawidze samochodów precz na zawsze z tą wstretną motoryzacją

  zaraz sie wkurwie spuszcze atomówke w te jebane fabryki tych pierdoloych samochodów i już problem sam sie rozwiąże tfu no.nie bedzie fabryk gówno nie bedzie produkowane i już te zasrane samochody nie beda istniały tfu no aaa!!! i bedzie wreszcie dopiero wtedy swiety spokój tfu no aaa!!!!!

 46. ty mały chujku ty ministrancie franku aaa!!!!

  no i co ty mały zasrany rzygaczu gówna co tak szczerzysz te swoje zebiska gebe mam ja ci na gówno oraz rzyg do spuszczenia do rynsztoka zbić najpierw rozpierdalając ci te wstretne policyjne okulary na tej twej małej skurwielskiej i pokurczowej gebie ty mały geju co?.Rzygam ja na ciebie spierdalaj do rynsztoka ślizgać sie na gównie i robić sobie kąpiel podwodną w szambie ty mały pierodlony skurwysynku czy też może mam ja ci pomóc i cie tam z kopniaka w tą twoją naczelną i przemądrzałą dupe ci dać co?.Nienawidze cie ty gnoju rzygam tobą do rynsztoka z defektami oraz z szambem płyń z tym całym gównem i rzygami wymiotnami do kloaki wymiotnej lucypera spierdalaj ty mały śmieciu rzygam tak tobą że nawet i nie wiesz ty jak bardzo ty jebany ministrancie diabłu z dupy wypluty co może sie jeszcze w pampersy posraj ty mały chujku co tatusia musisz ze sobą brać ty mały śmieciu pierodlony co?.Nie za stary ty jesteś na takie rzeczy co?.W dupie mam ja serdecznie ciebie dla mnie to możesz ty sobie w rynsztoku zamieszkać w stercie gówna i żreć swoje rzygi cały dzień boży ty amebo z mózgiem sracza w dupie nienawidze cie ty mały i pierdolony chujojadzie siki możesz pić a jeść własne kupy na których sie pewnie ze strachu ślizgasz ty nic nie warta niedorozwinieta imitacjo istoty ludzkiej zatrzymana w fazie rozwoju na poziomie ameby z mózgiem w chuju ha ha ha ha ha ha aaa!!!!.Jesteś ty niczy ty sapiensowe ty gówno do afryki spierdalajz chujem lucypera złamanym w tej twej policyjno psio dozorczej dupie wszedzie cie znajde do wrót piekła a nawet też i dalej cie bede gonił by cie rozszarpać na nicość ty mały łobuzie rozrabiako i mały pijaczku ty tfu no osiedlowy aaa!!!!.jesteś ty niczym pamietaj ty o tym zawsze aaa!!!!.ty amebo nic nie warta co najwyżej do zwymiotowania w rynsztoku do szamba z defektami płynąca w oborze gówna którą to sama jest taaa!!!! aaaa!!!!??????

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s