15.10.2012 I just don’t know what to do with myself

Podziwiam Grassa za opis bombardowania Gdańska, bo jego opis bombardowania to istna ekwilibrystyka. Tymczasem ja nie umiem poradzić sobie ze zwykłym siedzeniem na chodniku pod PGE Arena

Tak przy okazji. Agencja Gazeta, Rafał Malko

Całe życie bałam się tego poranka, gdy wstanę i stwierdzę bez żadnej nadziei, że nie mogę już nic napisać. Ludzie mnie przestrzegali, że tak będzie, ale jakoś ciągle tak nie było. Jeden facet wróżył mi często, właściwie za każdym razem, gdy mnie widział:

– Ty się w końcu wypalisz.

Inny twierdził, że przyjdzie taki dzień, w którym napiszę, że nie wiem, co napisać. A ja się zarzekałam, że po moim trupie. No i stało się. Jestem trupem. Nie wiem, co napisać.

To znaczy, mam o czym pisać, ale tego jest za dużo.

Zawsze podziwiałam Grassa za ten jego opis bombardowania Gdańska, bo opisać bombardowanie Gdańska to istna ekwilibrystyka, pogo na linie. Tymczasem ja nie umiem poradzić sobie ze zwykłym siedzeniem na chodniku pod PGE Arena, jestem kompletnie bezradna wobec nocnego spaceru po parku Heweliusza, nie mówiąc już o czterech zawieszonych w próżni zdaniach, które gasną nie z tego krępującego powodu, że ludzie nie mają już sobie więcej nic do powiedzenia, ale dlatego że mają sobie do powiedzenia za dużo.

A przecież i tak nie zdążą.

Budzę się więc dziś z poczuciem absolutnego braku i niech ten absolutny, poniedziałkowy brak pozostanie komentarzem do mojego weekendu na Blog Forum Gdańsk 2012.

Ja, Ania i Birkin, a jak się mylę to proszę wybaczyć, prawda jest taka że nie jestem szafiarką
„Jesteś tłustą lesbą, której rodzice nie kochali, a brat łopatką bił w piaskownicy”. Czyli jednak, w każdym hejcie jest ziarnko prawdy… Panel „Hejters gonna hejt”.

A teraz po tym wszystkim mam jakoś tak:

——————————————————————————————

pozostałe zdjęcia: http://www.facebook.com/BlogForumGdansk

13 myśli na temat “15.10.2012 I just don’t know what to do with myself

  1. Gratuluję! Choć liczyłam, że dostaniesz Grand Prix 😉 Zapewne możemy się spodziewać tu nowych komentatorów. Oby nie hejterów.

  2. a co tu się odzywać,w gdańsku jeden drugiego klepie i jedziemy, tuskojeby, jak przyszłoby prawdziwe głosowanie to byś mogła najwyżej podłogi myć w internecie!, a nie mądrości wieszać i jak cała sieć ma tak wyglądać to sorry!, ale wszystkie adresy www wykupili niemcy, a potem gratulacje muszę nabkoło puszczać, żeby doszły, a czy dojdą to ja już tam nie wiem i czy wszyscy zrozumiom
    tebebe;)

    1. ja tez uwielbiam inteligentnie podane zakamuflowane komplementy ktore wygladaja jak wredne zlosliwosci 🙂

  3. osmielam sie zauwazyc, ze bez tych dwoch rzeczy wyglada zapewnie rownie ladnie, o ile nie lepiej, ale ja sie nie znam

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s