28.08.2012 Blog Forum Gdańsk 2012

Dziś się dowiedziałam, że prawie wszyscy piszą blogi, co oznacza, że blogi pisze jakieś siedem miliardów ludzi minus kilka tych osób, którzy z niepojętych przyczyn JESZCZE blogów nie piszą. Inna rzecz, że tego nikt, oprócz samych autorów nie czyta, co by się w sumie zgadzało w odniesieniu choćby i do innych pól ekspresji, takich jak zanikająca w czytelnictwie, a pączkująca w twórczości –literatura.

Taki to początek wpisu od czapy stworzyłam bez większych jednak obaw o krytykę, bo: patrz wyżej. A propos, zbliża się Blog Forum Gdańsk 2012 i tak mnie naszło w temacie. Impreza ta bowiem skupia ludzi, których blogi są nawet czytane, których blogi są, proszę Państwa, rozrywane, których blogi karmią masy, kreują opinie, wywierają nacisk. Na Blog Forum Gdańsk przybywają gwiazdy blogosfery i bynajmniej ja, pałętająca się tam w poczuciu zagubienia i syndromu dnia poprzedniego – nie mam z tym gwiazdorstwem nic wspólnego.

Dlatego w tym roku wzięłam na październik urlop i wykupiłam lot do Marakeszu.

Właściwie to chciałam wykupić. Bo mi zabrali połączenia do Hahn, Stuttgartu i Barcelony. Bo w Maladze podskoczyły promy. Bo wszystkie korytarze powietrzne zatkało. Bo opłaty lotniskowe podnieśli. Bo mi się ważność paszportu skończyła. Bo się cała branża lotniczo morska zawzięła, że nie mogę lecieć, płynąć, jechać. Bo tysiąc innych powodów, dla których zostaję i będę się znów po BFG pętać, a nawet w korytarzu hotelowym krótką chwilę z gwiazdą blogosfery przeżyję i wypiję buder z rudymi kotami, i zagadam na śmierć Segrittę, i Kominka poczaruję, i duszy oraz jaj poszukam, i diabli wiedzą, co jeszcze durnego wykonam, może wreszcie ten piernik kętrzyński?

W każdym razie – będę.

————————————————————————————

Blog Forum Gdańsk 2012 odbędzie się w dniach 13-14 października na stadionie PGE Arena. Więcej informacji wkrótce.

10 myśli na temat “28.08.2012 Blog Forum Gdańsk 2012

 1. Ależ poczytuję Twego, droga Sylwio. Lubie blogi z ja-ja-mi do..
  choć na blog forum mi nie po drodze, ściskam wirtualnie 🙂
  wuwuwu

 2. Do zobaczenia. Nie wiem, czy kogoś zagadam na śmierć, bo nie jestem gadaśna, ale może Kominek da mi chociaż autograf 😛

 3. No wypas na PGE Arenie! Mam sentyment do blog forum, bom Cię na nim pierwszy raz ujrzała i od tego momentu wciąż czytuję i wielbię. To już rok!

  ps. wróciłam po szybkich wakacjach, teraz dochodzę do siebie i przegląd internetów zaczynam od kubryńskiej.com

   1. Chętnie wciągnę jakąś zacną zakąskę, nie obiecuję jednak, że to będzie w następny weekend. Pan kandydat na mensza zabawi u mnie wtedy. Ale liczę, że uda się ustalić jakiś dogodny termin 🙂

   2. Ojejjejjjeeej, zapomniałam, że miłość jest gorsza niż przemarsz wojsk… zwłaszcza, gdy się Arystokracja kocha. No dobrze. Poczekam. Księżna.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s