Wierna Swoim Ideałom, czyli konkurs na antenie*

Czasem (a nawet dość często) dostaję próbki tekstów do oceny. Właściwie nie mam pojęcia, czemu ludzie decydują się pokazywać mi swoje teksty – nie jestem przecież żadną tam wielką pisarką. W ogóle nie jestem wielka. Przy okazji, ostatnio byłam na koncercie, podczas którego prowadząca zapowiedziała występującą po poprzedniej artystce, solistkę:

– A teraz wystąpi równie ogromna piosenkarka…

No więc nie jestem bynajmniej ogromna. Mam jednak pewien pomysł. Ściśle nie jest to wcale mój pomysł, ale do tego chyba nie muszę się przyznawać. A już na pewno nie muszę się tłumaczyć. Do brzegu. Pomysł polega na bliskim mojemu sercu zagadnieniu, mianowicie na tym, żeby zmobilizować kobiety do realizacji swoich marzeń. Dlaczego akurat kobiety? Bez głupich pytań. Wiem doskonale jak to jest. Znów nie mam ochoty się tłumaczyć. Jak facet pisze książkę, to się nazywa że jest artystą, a rodzina chodzi na palcach. Jak kobieta pisze książkę, to ma niezłą śrubę z histerią macicy włącznie, zaniedbuje rodzinę i to się nazywa: fanaberia.

No więc, Szanowne Panie! Krótko i na temat. Jak realizujecie swoje marzenia? Jak między pracą, domem, dziećmi, pacykowaniem kuchni, korepetycjami z matmy, mopem, przeglądem samochodu, wywiadówką, dietą cud, aerobikiem, praniem, prasowaniem (dżisas, padam z nóg), znajdujecie czas i motywację dla swoich pasji?

To nie jest łatwe, wiem. Firma, która wymyśliła tę akcję poprosiła mnie, żebym ją wsparła i wrzuciła tu film szkoleniowy (całkiem do rzeczy), który zamieszczam poniżej. Bo niby ja, jako pisarka (niewielka) pomiędzy pracą, domem, dziećmi, pacykowaniem kuchni, korepetycjami z matmy, mopem, przeglądem samochodu, wywiadówką, dietą cud, aerobikiem, praniem, prasowaniem (teraz to już zipię) – daję radę z realizacją swoich pasji.

Możecie obejrzeć ten film, napisać do mnie i coś tam w życiu zmienić, albo go nie oglądać i dalej się miotać. Wybór należy do Was. W końcu to Wasze życie. Napiszcie, jaki macie na nie pomysł? Przysyłajcie mi teksty do 31 lipca do północy, a najfajniejszy mail zostanie nagrodzony. Można wygrać zaproszenie na warsztaty (18 sierpnia) z rozwoju osobistego, które prowadzi trenerka z tego filmu (i ja), zestawy bajeranckich kosmetyków i w ogóle. Tak od siebie dodam, że tekst, który mnie porazi, opublikuję tu, na Najlepszym Blogu na Świecie. Aha, mój mail to:

sylwiakubrynska@wp.pl

To czekam. W tytule maila konkursowego należy wpisać: WAKACYJNE INSPIRACJE.

„Zabawa jest realizowana w ramach programu Wierna Swoim Ideałom, który już od dwóch lat wspiera kobiety podążające własną ścieżką życiową – pełne pasji, świadome własne wartości.”

Link do filmu: http://www.youtube.com/watch?v=UL3u_p7OodA&feature=youtu.be

————————————————————————————-

*Wsparłam, bo się kiedyś pokłóciłam z pewnym poetą, który uważał, że baby mają z górki i w ogóle bzdury wymyślam z tą swoją „fanaberią”. Ale ja wiem swoje.

5 myśli na temat “Wierna Swoim Ideałom, czyli konkurs na antenie*

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s