04.12.2011 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie…

Szanowni Państwo! Z wielkim żalem zawiadamiam, że autorka poniższego bloga najprawdopodobniej nie żyje. Dawno niewidziana, niesłyszana i co gorsza, nieczytana, została ostatecznie uznana za zaginioną, ściśle: zmarłą.

Data tragicznej śmierci Kubryńskiej wypada prawdopodobnie w listopadzie, niejasne jest jednak, który to dzień, zgon następował bowiem przez cały, szary jak cmentarz, głuchy jak grób i smutny jak żałoba miesiąc.

Winę za jej odejście ponoszą: panująca od miesiąca nuda, plutonowe wichry, temperatura oscylująca wokół zera absolutnego oraz przedawkowanie węglowodanów*.

Miejsce nieodżałowanej autorki Najlepszego Bloga na Świecie zajęła istota zgoła inna, zupełnie do denatki niepodobna, tym brakiem podobieństwa ją wręcz upokarzająca. Nowa Kubryńska biega na siłownię, uczęszcza na solarium, maluje paznokcie. Dla przykładu, dziś oglądała The Voice of Poland, program, o istnieniu którego jej poprzedniczka  wstydziłaby się nawet słyszeć! Nowa, zapytana o literaturę, wzrusza ramionami i oświadcza, że nie zamierza skończyć w paraliżu intelektualnych dywagacji o marności egzystencji (prycha lekceważąco), w katatonii filozoficznych rozważań (znów prychnięcie), w imadle własnych ambicji (spojrzenie w lustro).

Dlatego, jak się wyraziła, ona ma to wszystko gdzieś.

Mało tego, kupiła sobie smartfona. Zamiast więc dokonać Dzieła Swojego Życia, przez całą ostatnią niedzielę grała w Peggle i puszczała melodyjki typu:  Third Eye of Dr. Mad.

————————————————————————————————–

*czekolada Bąbolada firmy Alpen Gold, smak orzechowy. Urywa dupę. A raczej wskaźnik wagi łazienkowej.

4 myśli na temat “04.12.2011 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie…

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s