24.09.2011 Uważam rze wszystko jest złe

Na przykład feministki. Zakompleksione stare panny. Obłudne. Do tego brzydkie. W ogóle kobiety są z gruntu złe. Chyba że ładnie wyglądają, to jeszcze. Ale najgorsze są te wyzwolone. Chore z ambicji. I zajadłe. A najbardziej w walce… no, o co? O swoje prawa? O pokój na świecie? Bynajmniej. Odpowiedź jest tak samo nieskomplikowana, jak sam podmiot. O faceta.

A nie warto.

Bo faceci są zniewieściali. To pseudointeligenci bez honoru, którym odebrano władzę. Bezradni skupiają się na swoich zabawkach, byle nie popaść w stupor dezorientacji seksualnej. Zagubieni i niedostosowani do dorosłego życia. Wieczne dzieci.

Dzieci z kolei może nie są aż takie złe, pod warunkiem, że są nasze. I że jest ich dużo. I że są dobrze wychowane w jedynie słusznej religii. Kłopot w tym, że pośród duchowej pustki jest coraz więcej bezbożnych zasmarkańców burzących ustalony porządek. Wychowanych bez przyzwoitego pojęcia „twardej ręki” gówniarzy, którym głupota każe oglądać program The Voice of Poland na kanale drugim Telewizji Polskiej.

A Telewizja Polska należy do Żydów. I do Ruskich. I do szatana. Podobnie zresztą jak Gazeta Wyborcza. I PO. I wieże kontroli lotów.

Problem polega na tym, że wszyscy są zdrajcami. Wszyscy ludzie na całym świecie, a Palikot i Tusk najbardziej. Jeśli więc jesteś jednym z nich, nie zostawiaj mi tu lepiej żadnego komentarza, bo rozp…lę, k…, ch…, jeb…y w d…ę, mać.

Amen.

7 myśli na temat “24.09.2011 Uważam rze wszystko jest złe

  1. Telewizja Polska do szatana?
    Jak to?
    Szatan rzekł dziś: o jezu!!!
    Chyba się nawrócił zatem.
    ;~)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s