08.09.2011 Blog Forum Gdańsk 2011

Życie jest jak pudełko czekoladek. Nie mówię tego po to, by popisać się odkrywczością, bo należy ona do Forresta Gumpa. Mam pewien dystans zarówno do życia jak i do czekoladek i pozwala mi to szastać maksymami na lewo i prawo.

W czym rzecz? Otóż od kilku dni nosiłam się z tajnym zamiarem wysłania swojego bloga na konkurs pod tytułem Najlepszy Blog na Świecie*. Stąd pomysł na tytuł, który miał zakląć komisję i wywindować moje zapiski na podium. Prawda, że chytry plan?

Niestety, spalił na panewce.

Dziś napisał do mnie organizator konkursu. W liście przedstawił propozycję mianowicie taką, że mam zasiąść w komisji, czyli tak zwanym żury. Na co się ostatecznie, po długim trzepotaniu rzęsami – zgodziłam. W ten sposób wyjęłam z pudełka życia kolejną czekoladkę i stałam się w jednej chwili zupełnie inną osobą. Z pucołowatej nieśmiałej, gnącej rulon pracy konkursowej pretendentki, zmieniłam się w surowego członka komisji o skupionej twarzy i ostrych rysach.

Od dziś zakładam brązowy sweter, rogowe okulary i woal nieprzeniknionej mądrości. A na swoim blogu będę spokojnie wypisywać straszliwe bezeceństwa, ponieważ już nie startuję w konkursie. Chyba że w jakimś innym, na przykład: Najlepszy Blog w Gminie Żukowo. Tu jednak ostatecznie zrezygnuję z „wielkiego jak k… mać kota”.

——————————————————————————————-

*chodzi oczywiście o ten konkurs:

http://www.trojmiasto.pl/blogforumgdansk/

do którego teraz (bez żadnych obaw przed konkurencją) zapraszam.

6 myśli na temat “08.09.2011 Blog Forum Gdańsk 2011

  1. hehhe….wielkie gratulacje ! Idziesz jak burza ! Ciesze się niezmiernie ! 🙂 Tylko mam nadzieję że brązowy sweter zamienisz jedak na gorset 🙂

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s