6 comments

 1. Kasiencja

  Jak zwykle przesadzasz!nie zauważyłam ani brzydkości ani grubości tylko piękny uśmiech, który doskonale pamiętam 🙂

  • Sylwia Kubryńska

   Dziękuję, tytuł był korespondencją z meritum programu, to jest: o kompleksach:D. To jasne , że nie jestem ani gruba ani brzydka:)

 2. tebebe

  Obejrzałem w robocie bez głosu i w domu z głosem. Dobrze było, co tu gadać. Ciekawa różnica między tvnowskim i tvpowskim śniadaniem. Tam, w tvn, nie licząc pokopanego pytania Wellman, czy miałaś romans egzotyczny (wybrnęłaś zręcznie, choć zastanawiam się, czy tak jak ja na przykład, wymyślasz potem przez parę godzin różne jeszcze zręczniejsze riposty w myślach w podobnych sytuacjach; najlepsze teksty przychodzą poniewczasie), to jednak Wellman i Prokop wykazywali życie wewnętrzne i zaangażowanie. W tvp wydawałaś się jedynym żywym osobnikiem przy stole. No i siedziałaś przy Lwie! („tu będę z panem profesorem polemizowała” 🙂 dla mnie to postać mityczna i odwieczna, jak Jaruzelski i David Bowie.
  Pozdrawiam i czekam na dalsze odcinki występowania.

  • Sylwia Kubryńska

   tebebe, oczywiście, że wymyślam. I wymyśliłam dosłownie siedem sekund po programu najlepszą odpowiedź na świecie: „NIE”.

 3. Ulm

  cięte riposty w mojej głowie… Lew mityczny, ale ciągle oświecony i za to niech mu będą dzięki. Czy Wellman i Prokop wykazywali życie wewnętrzne i zaangażowanie? Tu „Panie profesorze mogłabym polemizować”, gwiazdy TVN chcą same blask rozsiewać, a nie dzielić się nim, stąd skopane pytanie Pani Wellman.

 4. marsilka

  Ze zgrozą stwierdziłam, że ta kobieta z restauracji, która usłyszała „coś miłego” to chyba byłam ja.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s