11.08.2011 Czas ważnych pytań (czyli: na miejscu Biedronki nie byłabym taka beztroska)

Właśnie związałam swoje ręce i największy portal w Polsce stułą współpracy i niebawem będzie można do woli czerpać moją twórczość bez trudu kopania studni przeglądarek. Słowem, wychodzę z podziemia.

Nie wiem, jak to będzie, nie wiem, czy nie oślepnę od światła jupiterów, czy nie oberwę pomidorem od rozjuszonego przechodnia. Jedno wiem na pewno. Tekst o wielkim kocie nie ujdzie mi płazem nieszkodliwego donosu, a satyra na faceta nie odbije mi się li tylko czkawką kilku komentarzy. Proroctwo niejakiego wentyla77, że nigdy nie znajdę męża, a moje nieszczęsne potomstwo drepcząc za mną (sfrustrowaną feministką), nie zazna szczęśliwej normalności – okaże się wręcz komplementem przy gromach milionowych mas.

No trudno. Raz kozie. W końcu trzeba dorosnąć. W końcu trzeba odpowiedzieć sobie na ważne pytania. Na przykład o sens życia. O jego standard. O pragnienia i elementarne potrzeby. O kinkiety w sypialni. O obrożę dla kota. O rezygnację z oferty Browaru Leżajsk na rzecz tak burżuazyjnych propozycji jak Paulaner. Peroni. Grolsch.

Tymczasem podrepczę jeszcze na lumpy i poszukam jakiejś kiecki, bo w przyszłym tygodniu mam wystąpić w telewizji polskiej, ściśle w TVP i tu się, tebebe, pojawia druga odsłona w życiu Twojego telewizora, jego chwila i moje pięć minut. Czas na ponowne Wielkie Wyjęcie. Jego z szafki, a mnie z szuflady. I przetarcie obojga wiledą.

A wszystko po to, by zadać ludzkości kolejne ważne pytanie. Pytanie na Śniadanie.

7 myśli na temat “11.08.2011 Czas ważnych pytań (czyli: na miejscu Biedronki nie byłabym taka beztroska)

  1. będę koleżankę wspierać w razie ohydnych paszkwili butelką wina i doborowym towarzystwem ! Taki zestaw ułatwia łapanie dystansu do mało istotnych bzdur 🙂 poza tym to koszty popularnosci ! hihiih

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s